BURCUNUZA GÖRE BU HAFTA SİZİ NELER BEKLİYOR

Genel olarak çok az sorunla veya hiç sorun yaşamadan Mart ayına geçtik, ancak bu ay göksel olaylarla dolu olacak. Şu anda çevremizdeki enerjiler bunaltıcı gelmeyebilir, ancak günler geçtikçe bu değişebilir.

Aşağıda, her burcun bu hafta en çok neye dikkat etmesi gerektiğine değineceğim. Bu hafta çok fazla değişimle karşı karşıyayız. Etrafımızdaki enerjiler bizi tüm farklı yönlere itiyor ve çekiyor. Bunun ne kadar farkında olursanız o kadar iyi.


Koç Burcu

Bu hafta kendinize daha çok dikkat etmeniz gerekiyor. Çevrenizdeki insanlar sandığınızdan daha iyi olabilirler. Kendinize biraz zaman ayırmazsanız, yaptığınız şeyleri yapmaya devam edemezsiniz.


Boğa Burcu

Bu hafta genel olarak kendinizi daha iyi hale getirmek için çalışmalısınız. Üzerinde çalıştığınız pek çok şey var ve hepsini iyi bir şekilde takip ediyorsunuz. Şimdi işleri halletme şansınız olacak.


İkizler Burcu

Bu hafta her zamankinden daha fazla yorgun hissedebilirsiniz, ancak bunun sizi etkilemesine izin vermeyin. Olumsuz düşüncelerinizi olumluya çevirin ve etrafınızdaki insanlara dikkat edin. Olumlu yönlerinden beslenin ve size yardımcı olmalarına izin verin.


Yengeç Burcu

Bu hafta size neden artık bazı insanlara hayatınızda izin vermeyeceğinizi hatırlatacak. Önemsediğiniz kişilerin yakın çevrenizden olup olmadığına dikkat edin. Birini görmek isteseniz bile mesafenizi koruyun.


Aslan Burcu

Bu hafta kendinizi harika hissedebilirsiniz, ancak genel olarak tetikte olmanız gerekir. Farkında olmadığınız şeyler oluyor, başkalarıyla ne kadar çok şey paylaşırsanız, her şey söylendiğinde ve yapıldığında size o kadar çok tutunmak zorunda kalacaklar. Akıllıca güvendiklerinizi seçin.


Başak Burcu

Bu hafta sizi çok yavaşlatacak. Her zamankinden daha yorgun hissedeceksiniz ve dürüst olmak gerekirse, bu kötü bir şey değil. Bir ara verin. Yenilmez olmadığınızı hatırlamanız gerek. Sağlığınız önemlidir ve kendinize daha iyi bakmalısınız.


Terazi Burcu

Bu hafta, dengenin her zaman bulabileceğiniz bir şey olmadığını hatırlatmalısınız. İşleri bu kadar şiddetli bir şekilde zorlamayı bırakın. Her zaman bir şeyler çözemezsiniz ve bu sorun değil. Bilinmeyene dalmaya istekli olun.


Akrep Burcu

Bu hafta sizin için çok farklı olmayacak ama çevrenizdeki insanlar farklı hissedecekler. Bu değişim size birçok yönden çok fazla şey yaptığınızı gösterecek. İşleri daha çok düşünün, size büyük şekillerde çok yardımcı olacaktır.


Yay Burcu

Bu hafta sizin için bir roller coaster gibi hissettirecek. Geleceğiniz için büyük adımlar atıyorsunuz, ancak ilerlemek istediğiniz yolda ilerlemiyorsunuz. Değişikliklerin gerekli olduğunu düşünüyorsanız, şimdi bunları yapmanın tam zamanı.


Oğlak Burcu

Bu hafta size yalnız olmadığınızı gösterecek. Çevrenizde sizi ve sağlığınızı önemseyen insanlar var. Belki de gerçekten ihtiyacınız olduğunda yardım istemeye daha istekli olmalısınız.


Kova Burcu

Bu hafta genel olarak size birçok komplikasyon sunacak. Her şeyi yeni bir ışıkta görecek ve belki de işe daha çok odaklanacaksınız. Bu iyi bir şey ve bununla çok fazla mücadele etmemelisiniz.

Your Page Title


Balık Burcu

Bu hafta olmasını istediğiniz şey değil, olması gereken şey olacak. Büyümenize izin verin. İç sesinize odaklanın ve kendinizi daha derinlemesine dinleyin.