Biriyle İlahi Bir Bağlantının 11 İnanılmaz İşareti

‘Cennette yapılan bir eşleşme’ ifadesini duydun mu?

Bazı romantik bağlantılar çok canlı, güçlü ve yoğun oldukları için ilahi görünürler.

Burada birinden gerçekten hoşlanıp hoşlanmadığını veya aşk bağlantında doğaüstü bir parıltı olup olmadığını anlayacağını gösteren işaretlerden bahsedeceğim.

1. Ayrıyken Bile Sevincini Ve Acısını Hissediyorsun.

Biriyle ilahi bir bağın en inanılmaz belirtilerinden biri, birbirinizden uzakta olsanız bile onun neşesini ve acısını hissedebilmendir. Hafta sonu için ondan uzaktayken aniden onu arama dürtüsüne kapılırsın. Ya da bir şekilde onunla ilgili güzel bir rüya görürsün ve sonra işinde büyük bir terfi aldığı veya büyük bir başarı için takdir edildiği haberiyle uyanırsın.

Görünüşe göre, uzay ve zamanı aşan bu bağlantınız seni etkilemeye devam ediyor. Ruhlarınız metafizik düzeyde birbirine bağlı ve neşe ile acıyı paylaşıyor gibi görünüyor.

2. Onunla Tanışmadan Önce Onu Rüyanda Gördün

Biriyle ilahi bir bağın en önemli, inanılmaz işaretlerinden biri de, o kişiyi, onunla tanışmadan önce rüyanda görmüş olmandır. Burada yüzünden, sesinden ve varlığından bahsediyorum… Hepsi rüyandaydı ve sende güçlü bir çekim ve aşk duygusu vardı.

Bir gün sana böyle hissettiren biriyle tanışıp karşılaşmayacağını merak ederek uyandın.Birkaç gün veya hafta sonra, bu özel insanla tanışırsın ve hayatın asla eskisi gibi olmaz.

Bu kişiyi rüyanda görüp, sonra onunla tanışırsan ve sadece o olduğunu bilirsen, bunda iyi bir şeyler olabilir.

3. Kendini Yeni Bir Şekilde Görmeni Sağlar

Biriyle ilahi bir bağın en derin ve inanılmaz işaretlerinden biri, kendini yeni bir şekilde görmeni sağlamasıdır. Sadece onu sevdiğin ve yoğun bir şekilde etkilendiğin için değil…Kendini ve geçmiş deneyimlerini yeni, daha bilge bir ışıkta görmeye başlamandır.

4. Eşzamanlılık ve Tesadüfi Şeyler Her Yerde Olmaya Başlar

Biriyle ilahi bir bağın en inanılmaz işaretlerinden biri de, pek çok tuhaf eşzamanlılık ve tesadüfi olay yaşamaya başlamandır. Bu kişiyle, örneğin, onu hayatında bir kez bile görmemişken, üç gün üst üste karşılaşırsın. Ya da telefon numarasının son dört hanesini sürekli her yerde görmeye başlarsın. Otobüs hatlarında, makbuzlarında, alışveriş merkezindeki fiyat etiketlerinde gibi.

Belki de evren sana bir şeyler anlatmaya çalışıyordur! Çünkü bazen ilahi aşkın bile biraz itilmeye ihtiyacı vardır ve bu tür inanılmaz tesadüfleri görmek seni bu kişiyle birleştirmek için gereken şey olabilir.

5.Kalbi ve Aklı Senin İçin Dünyalara Bedel

Biriyle ilahi bir bağın en önemli işaretlerinden biri de, onun kalbinin ve zihninin senin için dünyalara bedel olmasıdır. Onunla sohbet etmek, en yeni ve en iyi filmi izlemekten çok isteyeceğin bir şeydir. Ona sarılmak, vücudunun her yerinde kayan yıldızlar gibi hissettirir.

Fiziksel olmaktan öte, ruhsaldır. Bedeninde ve ruhunda ona çok yakın hissediyorsun. Onun yanında asla sıkılmazsın, sessizce oturmak bile doğru hissettirir. Bu kişinin yanında olmak ve onun hayatında olduğunu bilmek, kendini bütün hissetmeni sağlar.

6.İlişkinizde Kıskançlık ve Sahiplenme Bir Rol Oynamaz

Kıskançlık ve sahiplenme, bir ilişkiyi rekor sürede mahvedebilecek güçlerdir. Ancak biriyle ilahi bir bağın en inanılmaz işaretlerinden biri, çiftlerin kıskançlık veya sahiplenme ihtiyacı hissetmemesidir.

Bağlanma arzusu, diğer kişinin refahına ve mutluluğuna derinden ilgi duymaktır. Ancak onu kontrol etme, neyin peşinde olduğunu öğrenme veya başka bir şekilde izleme ve sadakatinden emin olma ihtiyacı yoktur. Kendine güvendiğin kadar ona da tamamen güveniyorsun. Çünkü derinlerde, neredeyse senin bir parçanmış gibi hissediyorsun.

7.Onun Dış Görünüşünün Ötesinde Bir Çekim Hissediyorsun

Biriyle ilahi bir bağın en önemli işaretlerinden bir diğeri de, ona dış görünüşünün ötesinde bir çekim hissetmendir. Binlerce harika görünümlü insandan oluşan bir kalabalık görsen bile, yine de karşı konulmaz bir şekilde ona çekilirsin ve başka kimseyi görmezsin.

8. İçindeki En İyiyi Ortaya Çıkarır

Biriyle ilahi bir bağın en inanılmaz işaretlerinden biri, içindeki en iyiyi ortaya çıkarmasıdır. Yargılanmış veya terk edilmiş hissetmeden, bağımsız ve alanın olduğunu hissederek travma ve acı verici duygularla çalışabilirsin…

Odak noktan değiştikçe ve bu kişiye olan sevgin seni asilleştirmeye başladıkça, zehirli bağların, bağımlılıkların ve davranışların solmaya başlar. Bu güzel bir süreçtir.

9. Onu Tüm Hayatın Boyunca Tanıyormuş Gibi Hissediyorsun.

Biriyle ilahi bir bağın en garip işaretlerinden biri, onu gerçekten tüm hayatın boyunca tanıyormuş gibi hissetmendir. Yeni tanışmış olsanız bile, derinden tanıdık olduğu hissinden kurtulamazsın. Bunun nedeni bu kişinin senin karmanla bağlantılı olması ve geçmiş bir yaşamdan gelmesi olabilir.

10. Ona Güvenebileceğini Biliyorsun

Bağımlılık, birine güvenmekle aynı şey değildir. Bir ilişkinin bir kurtarıcı ve bir kurbana dönüştüğü zamandır. Sağlıksız bir toksik güven ve beklenti modeli haline gelir.

Ancak karşılıklı bağımlılık ve karşılıklı yardımlaşma tamamen başka bir şeydir. Bu kişiye her konuda güvenebileceğini ve zor zamanlarda arkanı kolladığını bilmek, cennetten gelen bir lütuftur. Ve bulmak nadirdir!

11. Geçmiş Hayal Kırıklıklarını Ortaya Çıkarır

Biriyle ilahi bir bağın en ilham verici işaretlerinden biri, geçmişini yüksek düzeyde açığa çıkarmasıdır. Aniden, daha önce işlerin neden ters gittiğini ve geçmiş hayal kırıklıklarının seni nasıl bu kişiye yönlendirdiğini görebilirsin.

Hayatını herhangi bir şekilde ‘düzeltmez’ veya ‘kurtarmaz’, ancak eskiden anlayamadığın yerlere ışık tutar.

Your Page Title

Şimdi yalnız yıllar ve hayal kırıklıkları anlam kazanıyor. Hayatın ve evrenin, gerçekten uyum sağlayacak biri için kalbinde nasıl bir boşluk açtığını görebilirsin.