Biriyle Ruhsal Olarak Bağlı Olduğunuzun 10 İşareti

Ruh eşini bulmak hayatın boyunca nadir bir şeydir ve ona rastladığında evrenin bunun gerçekleşmesine izin verdiğini hissedersin. Onun sadeliği ve yoğunluğu karşısında hayret edebilirsin. İnsanlar tarafından hissedilen ama aynı zamanda gerçekçi olmayan bir şeydir ve hayatını nasıl değiştireceği sürprizdir. Uzun zamandır yalnız yürüdün ve birdenbire yanında bir eşin ayak sesini duyduğunda derin bir bütünlük hissi hissedersin.

Birinin kalbinin içindekileri düzgün bir şekilde tercüme etmesi iyi hissettirmiyor mu? Kaosun içindeki dinginliğin, geçici olanın içindeki sabitin, belirsizliklerin içindeki kesinsin.

Söz konusu sana geldiğinde, bir şimşek çakması gibi hissettiriyor – elektrik, ürkütücü ama güçlendirici. Nasıl hissettiğini senden başka kimse söyleyemez. Pek çok insan sezgine güvenmeni engellemeye çalışacak, ancak sezginin gücü hayatını büyük ölçüde değiştirebilir.

Bu kişi, düşüncelerinle mükemmel bir uyum içinde olduğunu biliyor. Diğer insanlardan farklı olarak, ona kendini açıklamana gerek yok. Ne kadar ince olursa olsun yaptıklarını fark eder ve tuhaflıklarını kabul eder.

Kişisel gelişimini zorlama eğiliminde olsa da, bunu zor bir şekilde yapmaz ve geçiş sürecinde sana gereken zamanı verir. Ruh eşine kolay görünüyor çünkü kırılma noktalarını biliyor ama bunu sana karşı kullanmayacak. Genel olarak kendini rahat hissedersin ve sırlarını fazla kısıtlamadan açığa vurursun. Çoğu zaman kendini onun etrafında bir cephe oluşturmaya ve en özgün benliğinle kasıp kavurmaya ihtiyaç duymazsın.

Kırılganlığı bir zayıflık olarak gören insanlar için, ruh eşi onların sığınağıdır. Acılarını, kargaşalarını, tüm keskin yönlerini kucaklayacak ve çabalamana gerek kalmadan kendini değerli hissetmeni sağlayacak.

Fiziksel çekiciliğin, en başta birlikte olmanın nedeni olabilir, ancak ilişkinizin temeli bu değildir. Bu kişiyle her yönden bağlantı kurarsın, buna zihinsel ve ruhsal olarak da dahildir. Şehvet, bir vücudun sıcaklığı artık orada olmadığında hızla kaybolan coşkuyla sonuçlanırken, manevi bağlar seni en küçük şeylerde bile o kişiyle bağlar. Onun varlığının tadını çıkarmak bile yeterlidir. Bu seni mutluluk ve memnuniyet durumuna sokar.

Bir insanı sevdiğimizde, onun için en iyi olduğunu düşündüğümüz şeye göre hareket ederiz. Birinin senin için yolundan çıkması fikri hoş olabilir ama aynı zamanda bencilce de olabilir.

Ruh eşin seni tanıyor ve anlıyor, ancak yine de sormak içinde var çünkü bu bir saygı işareti. İnsanlar hayatlarında sürekli bir değişim yaşarlar ki, uzun vadede hala aynı şeyleri istediklerini varsaymak bizim için yanlıştır. Ruh eşin sağlıklı sınırlar oluşturacak ve sana saygı duyacaktır. Ayrıca geçmiş deneyimlerden kaynaklanan kötü davranışlar geliştirmiş olsa bile, ikinizin de iyiliği için bunu unutmaya çalışacakdır.

Sana çok değer veriyor ama bu sahiplenici davranarak sana bir nesne gibi davrandığı anlamına gelmiyor. Hayatı keşfetmeni ve gelişmeni görmek ruh eşinin çıkarınadır. Farklı fikirde olmanıza veya tartışmanın hararetli bir hal almasına rağmen yine de saygısızlıktan kaçınır.

Dünya, seninle farklı bir düzeyde bağlantı kuran birini bulmanın zor olabileceği, farklı kültürlerin, çeşitli insanların ve çeşitli yetiştirilme biçimlerinin bolluğudur. Sanki uzun bir süre tecrit ve yalnızlık içinde acı çektikten sonra nihayet ait olduğun yeri bulmuşsun gibi.

Ruh eşinle birlikte olduğunda, konuşmalar ilgi çekici hale gelir ve ikiniz de birbiriniz için açık bir kitap gibisinizdir. İlgi alanların, vizyonun ve değerlerine kadar her şey bu kişiyle uyumlu görünüyor. İkiniz de dünyaya aynı mercekten bakıyorsunuz, bu nedenle ilişkinizde küçük anlaşmazlıklar ve daha az gerginlik var. Birlikte uygun bir süre geçirdikten sonra, muhtemelen zaten senin için zihinsel bir kılavuz oluşturmuştur. Seni neyin sinirlendirdiğini ve seninle en iyi nasıl başa çıkacağını bilir.

Severek baktığın şeylere, ruh eşin sadece şevkle tepki vermekle kalmaz, aynı zamanda onlardan zevk de alır.

Sana düşkün olabilir ve bir çırpıda dünyayı ayaklarının altına serebilir ama hayatının senin etrafında dönmesine izin vermez. Nefes almak ve büyümek için bolca alana sahip olmana izin verecek kadar seni seviyor. Özgürlüğüne saygı duyman, kendi kendini yok etme şeklini sevdiği anlamına gelmez ve bu nedenle, hatalarında hemen seni arar

Kendin hakkında daha önce bilmediğin şeyleri sana gösterir. En küçük şeylere dikkat eder ve bunun gibi anlarda bir duygu dalgası hissedersin. Gözlerinin renginden, hangi yiyeceğin öfkeni yatıştırdığına kadar.

Kendini kaybolmuş ve çaresiz hissettiğinde, etrafında gardını indirmekten korkmuyorsun. Seni yargılamadan duyacağını biliyorsun. Ve iyi tavsiye aradığında, yapıcı bir şekilde tavsiye verir.

Müdahaleye ihtiyaç duyulduğunda seninle yüzleşmekten korkmuyor. Bir ruh eşi, sana kin beslemektense çatışmayla yüzleşmeyi tercih eder. Sevdiği kişiyle önemli değişiklikler yaşamak herkesin içinde yoktur, ama o böyle değil seninle birlikte fırtınadan geçer. Bir ruh eşi, gözlerinin önünde kendini farklı bir insana dönüştürmeni izlemek zorunda kalsa bile kalır.

Niyetini sorgulamazsın ve onu körü körüne takip edersin. Senin için plan yapması konusunda ısrar edersin. Seni hangi yöne yönlendirirse yönlendirsin sana asla zarar vermeyeceğini bilecek kadar güvende hissediyorsun.

Sen ve ruh eşin sağlıklı bir ilişki kurmak için gerekli çalışmaları yaptınız. Her birinizin oynayacağı bir rol var ve hiç kimse diğerinden üstün değil. Sahip olduğunuz farklılıklarla, diğerinde eksik olanı sağlayarak dengelersiniz.

Çelişkili görüşler veya kavgalar söz konusu olduğunda, ruh eşin seninle yarı yolda buluşacak. Bu kişi, bir kişi olarak değerini azaltacak şekillerde sana baskı yapmak istemiyor. Seninle sürekli göz hizasında buluşur. Bilgi sahibi olduğu ancak senin anlamadığını konular varsa, sana öğretmek için zaman ayırır.

Ne kadar enkaz halinde olursa olsun ya da bastırılmış travmaları ne olursa olsun, bunun sana veya ilişkinize ulaşmasına izin vermez. Senin ona karşı olduğun kadar o da sana karşı şeffaf olduğundan, daha az savunmacıdır. Kötü günleri olabilir ama seni duygusal bir kum torbası olarak kullanmaz.

Manevi bağa değer verir ve senin bir düşman olmadığını kabul eder, bu yüzden sana saldırmaya çalışmaz. İkiniz de sorunlarla daha az zararlı bir şekilde başa çıkmanın yollarını buluyorsunuz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Yıllar boyunca bazı tartışmalarınız olabilir, ancak bunun nedeni yalnızca ufkunuzun genişlemesidir. Bakış açınızdaki değişiklik, ilişkiniz için önemli bir serpinti anlamına gelmez – yalnızca ikinizin de kendi başınıza düşünmek için zamana ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Bilirsiniz ki, yolculuğun sonunda diğeri kollarını açmış bekleyecektir.