Piramitler, İnkar Edilemez Enerjileri Olan Büyülü Portallardır

Bu gezegende çoğu insanın bildiğinden daha fazla piramit var. Mısır’daki Piramitler en çok bilinenlerdir, ancak var olan tek piramitler onlar değildir.

Bu gezegende gerçekte bildiğimizden daha fazla piramit var. Bu, insan yapımı olanların yanı sıra doğal olarak meydana gelenler anlamına gelir. Evet Mısır’da piramitler var ama Meksika ve Guatemala gibi yerlerde de piramitler var.

Bu ilginç şeyleri Peru’da ve daha pek çok yerde bulabilirsiniz. Çoğu insanın farkında olmadığı bir başka ilginç şey de piramitlerin görünüşte büyülü olmasıdır. Bunlar hakkında pek bilmediğimiz bir diğer şeyde çoğu kişinin bunların bir tür portal olduğuna inanmasıdır.

Bilimsel olarak ölçüldüğünde, dünyanın her yerinde 20 ile 32I derece kuzey enlemleri arasında aynı kuşak boyunca yer alan çok sayıda piramit var. Anomalilerin açıklanamayan merkez üssü olan Bermuda üçgenini ve jeomanyetik dalgalanmaları birbirine bağlayan aynı kuşaktır.

Meksika kültürüne göre burası sessizlik bölgesidir. Radyo ve elektronik ekipmanın çalışmadığı ve göktaşları gibi şeylerin ona ‘çekildiği’ ve takma adı olan ölü bölgeyi barındırdığı yerdir.

Bazı teoriler, o zamanlar büyük, karmaşık yapıları inşa etmek için daha uzun ve daha sıcak günlere izin veren doğal çevre koşulları etrafında dönerken, bu yapıların inşası bile gerçeküstü görünüyor. Örneğin, Büyük Giza Piramidi’nin her biri 2 ila 50 ton ağırlığında yaklaşık 2.300.000 taş bloğa sahip olduğu ve tabanında 55.0000 m2 alanı kapladığı ve tahmini 5.955.000 ton ağırlığında olduğu tahmin edilmektedir. 40.000 kişilik en yüksek işgücü ile 10 yıl sürdüğünü belirten Mısırbilimci Mark Lehner tarafından yapılan araştırmalara rağmen, karmaşık iç yapı hala zamanının ötesinde görünüyor.

Piramitlerin altında, neredeyse mükemmel 90 derecelik açılarla kireçtaşı anakayasına yüzlerce metre derinlikte açılmış büyük tüneller var. Bu tür bir delme teknolojisi, sadece (bizim mevcut paradigmamızda) bir asırdan daha az bir süredir var olmuştur… peki tüm bu devasa yapıları nasıl deliyorlardı, kesiyorlardı ve kaldırıyorlardı?

Giza Elektrik Santrali’nin yazarı olan Mısırbilimcilerden oluşan bir panel ile ünlü bir toplantıda, Christopher Dunn bir granit levhası, bir çekiç ve bir bakır keski getirdi ve Mısırlıların bin tonluk granit dikilitaşları nasıl yontmaları gerektiğine dair bir gösteri istedi. Basit el aletleri kullanarak. Birkaç darbeden sonra, bakır keski derin bir girintiye sahipti ve tek bir granit parçası yerinden çıkmadı.

Chris Dunn birçok yapının geleneksel yirminci yüzyıl işleme yöntemleriyle aynı işaretleri taşıdığını keşfetti – testere, torna ve freze uygulamaları. Bununla birlikte, özellikle trepanning olarak bilinen modern bir işleme tekniğinin kanıtlarıyla ilgileniyordu. Bu işlem, sert taş bloğundaki bir oyuğu önce delerek ve sonra kırarak kazmak için kullanılır. Petrie hem oyuklar hem de çekirdekler üzerinde çalışmış ve göbek üzerinde gösterilen spiral oluklar bulduğunda şaşırmıştır. Matkabın dönüşü başına 0.100 inçlik bir matkap ilerleme hızı. Bu başlangıçta imkansız görünüyordu. 1983’te Dunn, endüstriyel elmas matkapların graniti dakikada 900 devirlik bir matkap dönüş hızı ve devir başına 0.0002 inç’lik bir ilerleme hızı ile kesebileceğini tespit etti. Bu teknik özelliklerin aslında anlamı, eski Mısırlıların granitlerini 1983 teknolojisinden 500 kat daha yüksek bir ilerleme hızıyla kesmeleridir! ‘

Bu muhteşem şeyleri çevreleyen gizemler onları gerçekten daha da büyülü hissettiriyor. Bu nesnelerin ateşe karşılık gelen geometrik nesneler olduğunu düşünüyoruz ve eğer birini daha önce ziyaret ettiyseniz, sahip oldukları enerjilerin ne kadar eşsiz olduğunu bilirsiniz.

Your Page Title

İster portal, isterse başka bir şey olduğunu düşünseniz de, insan yapımı olsun veya olmasın, bunlardan birini ziyaret ettiğinizde var olan enerjileri inkar etmek mümkün değildir.