Bilinçli Rüyalar Ruhsal Yolculuğunuzda Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

Lucid rüya ruhsal olarak gelişmenize yardımcı olabilir. Bu bağlantı var çünkü uyanıkken bile sık sık uyuyoruz. Bir rüyada uyanmayı öğrendiğimizde, hayatlarımızı yaşarken uyanık kalmayı da öğreniriz. Bu, başlangıçta bin yıldan fazla süredir var olan Tibet Rüya Yoga ile anlaşıldı.

Lucid rüya görme sürecine başlamadan önce maneviyatı uygulamamış olmanız önemli değildir. Rüyalarınızda uyanır uyanmaz ona daha çok yaklaşacaksınız. Zaten eğitime başladıysanız, deneyim daha da harika olacak.

Lucid rüya görmeyi uygulamak, rüyalarda ve uyanık dünyada var olan aynı farkındalık olduğunu daha iyi fark etmenizi sağlayabilir. Uyanık olduğunuzda daha fazla odaklanacaksınız ve dünyayı daha yoğun bir şekilde deneyimleyebileceksiniz. Ayrıca rüyalarınızı da aynı şekilde yaşıyor olacaksınız.

Doğru İnsanları Bulmak:

Lucid rüya görmeye başladığınızda, doğru insanları kendinize çekme yeteneğini uygulamaya başlayabilirsiniz. Evrenin nasıl çalıştığı hakkında her şeyi öğreneceksiniz.

Rüya görürken veya uyanık dünyada başka insanlarla tanışmak veya kendi kişiliklerinizi oluşturmak isteyebilirsiniz. Herkes için işe yarar çünkü çevremizdeki insanlar mutlu olursa daha mutlu olmak daha kolay.

Bilgi Aramak:

Rüya görürken, daha bilinçli olmak için ihtiyacınız olan bilgeliği arayın. Rüya görürken aramaya başlarsanız, uyanık dünyada aramaya devam edeceksiniz. Daha gözlemci olmayı öğrenecek ve gördüğünüz her şeyin anlamını daha iyi yorumlayıp analiz edebileceksiniz.

Aynı şey gerçek dünyada uyanmayı başaranlar için de geçerli. Kendi çevrelerini oluşturduklarını anlarlar, böylece bilinçaltının izdüşümlerini anlamaya çalışırlar. Ruhlarını bu şekilde geliştirirler ve gerçek uyanışı yönetirler.

Bilinçli Rüya Görme, Gerçek Uyanışa Giden Yolda Önemli Bir Adımdır:

Kendi ortamınızı oluşturacak kadar rahat olduğunuz bir yerde olmanızı sağlar. Egonuz engellenmiştir ve bu oluşturma sürecine müdahale etme hakkına sahip değildir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Ego sizi sadece bloke etmekle kalmaz, aynı zamanda size fısıldadığı fikirlerin aslında kalbinizden geldiğine de inandırır. Lucid rüyadayken, uyanık dünyada aydınlanmayı bulmanıza yardımcı olacak bir şekilde büyüme özgürlüğüne sahip olduğunuz bir yerdesiniz.