26 Mayıs 2021’de Ay Tutulması: Bu Risklere Ve Uyarılara Dikkat Edin

Mayıs ayındaki tutulma 26’sında gerçekleşecek. Bu gün son derece tehlikeli ama tahmin edilebilir olacak. Onlara hazırlanmak ve bazı çok önemli ve zor işleri yapmak zorunda kalmamak için bir şeyler planlamadan önce tehlikeli ve önemli günleri bilmen gerekir. 26 Mayıs’ta Yay Burcu’nda bizi tam bir ay tutulması bekliyor.

Aşk Ve İletişim Alanı

Astrologların dikkatimizi çektiği ilk şey, başkalarının davranışlarıdır. Çoğu insan 25 Mayıs akşamından itibaren tuhaf ve öngörülemez şekilde davranmaya başlayacak. 26 Mayıs’ta zirveye ulaşacak. Tutulma gününde beklenmedik öfke patlamaları, güvensizlik, kıskançlık olabilir. Bu gün, birçok arkadaşlık ve aşk ilişkisi güç için test edilecek.

İnsanlar sebepsiz yere güvenini yitirecek veya tersine güvenilmemesi gerekenlere güvenmeye başlayacak. 26, 27 ve hatta 28 Mayıs’ta, sence iyi taklitçi olan insanlara karşı dikkatli olmalısın. Kâr uğruna, çoğu insan her şeye hazır olacaktır. Tabii ki, o zaman birçoğu seçimlerinden pişman olacak, ancak karar verirken, onlara her şeyin yolunda olduğu anlaşılacak.

Zehirli insanlarla temasa dikkat et ve manipülasyona başvurma. Astrologlar ayrıca düşmanlarla açıkça çatışmamayı da tavsiye ediyorlar. Tartışmanın nasıl biteceğini kimse bilmiyor, ancak Yay burcundaki tutulma, bunun iyi bir şey olamayacağını açıkça ortaya koyuyor. Kazanan olmayacak – sadece kaybedenler olacaktır. Başkalarına mümkün olduğunca az ilgi göstermeye çalış.

Tutulma Sırasında Finans Ve Çalışma Alanı

Bu gün, planlarından, sırlarından, hırslarından kimseye bahsetmemelisin. Astrologlar iş dünyasında bağımsızlık göstermeyi tavsiye ediyor. Herhangi bir satın alma işlemi yapman gerekiyorsa, bunu yabancıların yardımı olmadan yapmak daha iyidir.

Bu arada, mümkünse, herhangi bir şekilde mali harcamalardan kaçınmaya çalış. Satın alınan mal ve hizmetlerin kalitesiz olması muhtemeldir ve satıcılar kolay para için çabalayacaktır. Büyük indirimlere dikkat etmene gerek yok. Bunun arkasında kesinlikle bir püf noktası olacaktır.

İşte olağan şeyleri yapmak daha iyidir. Yeni bir şeye başlama. Müzakereler istenen sonucu vermeyecektir. Zor müşterilerle ilgilenenler en şanssız olabilir. Aldatılmış veya hayal kırıklığına uğramış bir kişinin hoşnutsuzluğu ve kızgınlığının yatıştırılması neredeyse imkansız olacaktır. Sorunların çoğalmamasını istiyorsan dinlemeyi öğren. İnsanlara ve iş arkadaşlarına konuşma şansı ver.

26 Mayıs’ta Ruh Hali Ve Sağlık

Bu tutulmada sağlık ve ruh halinin bozulması beklenmektedir. Bu, Yay ile temsil edilen Ateş unsurundan kaynaklanmaktadır. Bu en kolay gün olmayacak, çünkü birçok insan özgüvenini kaybedecek, daha duygusal, duyarlı, depresif, savunmasız, kaprisli olacak.

Your Page Title (#satışortaklığı)

26 Mayıs’ta ruh halinde çok güçlü dalgalanmalar olabilir. Heyecan hızla ilgisizliğe, neşenin yerini ise özlem alabilir. Bunu daha az sıklıkta yapmak için sevdiğin şeyi yapmaya değer. Saldırganlık spor salonunda dışarı atılabilir, ancak en iyisi ağır egzersizlerle kendini fazla çalıştırmamaktır. Bunun yerine doğaya çıkmayı, bisiklete binmeyi veya yürümeni tavsiye ederim.