Telepati Yeteneğinizin Olduğunu Gösteren 7 İşaret

Birçok insan telepatinin zor bir iş olduğunu düşünüyor. Zihinden zihine iletişim imkansız gibi görünüyor ve çok az insan bu yeteneğe sahip olduğunu biliyor. Telepatik yetenekler, temel zihin okumadan diğerinin zihnini manipüle etmeye kadar değişir.

İnsanların telepatik yetenekleri geliştirebilecekleri doğrudur, ancak yetenekli bireyler mucizeler yaratır.

Telepatik yeteneğinizin olduğunu gösteren 7 işaret:

1.Üçüncü Göz Alanında Tuhaf Bir His

Kaşlarınız arasındaki boşluk üçüncü göz çakrasının yeridir. Telepatik yeteneğiniz olduğunda, burada iki ana sebepten dolayı garip bir his yaşarsınız: birincisi çakranız açılıyordur ya da enerji sinyalleri alıyorsunuzdur, ama siz bunun farkında bile değilsiniz.

Güçlerinizi geliştirirken, yüksek hisler hissedersiniz.

2.Başkalarının Duygularını Kolayca Algılayabilirsiniz:

Bu nitelik aynı zamanda empati olarak da bilinir. Diğer insanların duygularını kolayca seçebilme yeteneğine sahipsiniz. Kelimelerin kullanılmadığı durumlarda bile başkalarının ne hissettiğini kesinlikle bilirsiniz.

Pozitif enerjiler etrafınızdayken, kendinizi iyi hissedersiniz; etrafınızda negatif enerjiler olduğunda ise kendinizi mutsuz hissedersiniz. Dramayı önlemek ve problemsiz kalmak sizin için en iyisidir.

3.Maneviyatla Güçlü Bağlantı:

Sevdiklerinizin ve yabancıların etrafındaki ruhları hissetmeye başlarsınız. Onları etrafınızda hissediyorsunuz, ama ne hissettiğinizi bilmiyorsunuz.

Zihninizdeki güç arttıkça, ruhsal enerjileri de hissetmeye başlarsınız. Sadece bu değil, aynı zamanda manevi dünyaya kendinizi çekilmiş hissediyorsunuz. Ve bu konuda daha fazla şey bilmek istiyorsunuz.

4. Canlı Rüyalar:

Telepatik yetenekleriniz gelişirken, hiç olmadığı kadar sık canlı rüyalar görmeye başlarsınız. Artık rüyalarınızın çoğunu hatırlıyorsunuz, ve bu rüyalar sizin için özel bir mesaj taşıyorlar.

5.Sağlıklı Olmak İstiyorsunuz

Sadece sağlıklı yiyecekler istiyorsunuz. Salata, hamburgerden daha çekici görünüyor. Meyve ve sebzeler diyetinizin önemli bir parçası haline geldi. Bu yiyecekler, zihninizi açmak ve odaklanmanız için çok önemlidir.

6.Telepatik Anlamda Duyularınız Artar

Duyulmamış olanları duymaya ve görünmeyenleri görmeye başladığınızda çok hassas olursunuz. Gözlerinizin köşesinden ışık geçtiğini hissediyorsunuz. İşitme duyunuz öncekinden daha iyi durumda. Bir kişi sessiz olduğunda, içinden sizinle konuştuğunu hissediyorsunuz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

7.Sezginiz Artar

Bir şey olmak üzereyken, bunu biliyorsunuz. Size bir vizyon veya güçlü bir önsezi gibi geliyor. Bundan korkabilirsiniz ama olacak olan şey gerçekleşecek ve bu konuda hiçbir şey yapamazsınız. Telepatik yeteneklerinizi geliştirmek istediğinizde sezgilerinize güvenmeniz gerekir.