Yatağınızın Yanına Bir Bardak Tuzlu Su Koymanın İnanılmaz Faydaları

Yatağın yanına bir bardak tuzlu su koymak evde sürekli gergin bir atmosfer hüküm sürüyorsa iyi gelecektir. Negatif yüklü enerjinin insanların ilişkilerinde uyumsuzluğa, yorgunluk ve ilgisizliğe neden olabileceği biliniyor.

Görünüşte bir kişinin enerji alanları ile dış kuvvetler arasında bir direnç vardır, bu vücudun birçok kaynağını kaplar ve sonuç olarak kronik yorgunluk, sabahları uyanamama ve hızlı yorgunluk sorunları göstermeye başlayacaktır.

Bu durumda, odayı negatif enerjiden temizleme ve geceleri koruma sağlama önerilir.

Neden Tuzlu Su?

Bildiğimiz gibi su, enerji ile sürekli etkileşir, ana iletkenidir. Bu nedenle, bir kişi etkisine çok duyarlıdır. Bu teoriye göre, yakındaki tüm enerji gece boyunca bir bardak suyun içinden geçecektir.

Tuzun negatif enerjiyi emdiğinden daha önce bahsetmiştim. Ayrıca tuzu periyodik olarak tabaklara döküp, evde olmadığınız zamanlarda evinizin köşelerine yerleştirebilirsiniz.

Tuzlu su negatif yüklü enerji için adeta bir mıknatıs olacaktır. Negatif enerjinin bir kişi üzerinde etkisi meydana gelirse, yatağın yanında bir bardak tuzlu su şeklinde koruma ile en azından önemli ölçüde azalacaktır.

Your Page Title

Bildiğiniz gibi, bunda karmaşık bir şey yok. Sıradan bir bardağa, sıradan su alıyoruz, dolduruyoruz ve sıradan tuzla karıştırıyoruz. Karanlık güçler bir kişinin düşüncelerini ele geçirme eğiliminde olduğundan, cam bardağı yanınızdaki komodinin üzerine yerleştirmelisiniz. Parapsikologlara göre, maksimum olumsuzluk konsantrasyonu orada toplanıyor. Böylece, tuzağımız bu özel yerde en etkili olacaktır.