Bolluk Bereket ve Refahı Çeken Çok Güçlü 9 Bitki

1.İrlanda Yosunu

Adından da anlaşılacağı gibi, ilk İrlanda’da kullanılmıştır. Bununla birlikte, Asya ve Kuzey Amerika’nın bazı bölgelerinde de bulunur. Bu büyük bir antioksidan kaynağıdır grip ve soğuk algınlığına büyük ölçüde yardımcı olur. Bağışıklığınızı güçlendirmekle kalmaz, aynı zamanda para akışını ve iyi şans sağladığı da söylenir.

2.Haşhaş Tohumları

Haşhaş tohumları Orta Avrupa’da çok popülerdir. Kalsiyum, demir, çinko, potasyum, bakır, magnezyum ve manganez gibi minerallerle doludurlar. Aynı zamanda refah ile ilişkili ve birçok insan şans için onları taşırlar.

3.Tarçın

En güçlü baharatlardan biridir ve kullanımı binlerce yıldır devam eder. Başarı, refah ve sevgiyi çektiği şifa ve arınmayı teşvik ettiği bilinmektedir. Diyabet hastalarına yardımcı olduğu da bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

4. Citronella

Birkaç Asya ülkesinde ve bazı Güney Pasifik Adalarında bulundu. Uçucu yağlar şeklinde aromaterapide yaygın olarak kullanılır. Anksiyete ve depresyonla mücadelede yardımcı olduğu söylenir. Ayrıca, kasların iltihaplanması ve kramplanması için de faydalıdır ve adet krampları ile mücadele eden bayanlar için bir nimettir. Aynı zamanda refah getirdiği söyleniyor.

5.Papatya

Papatya denince genellikle çay biçiminde karşılaşmış olmalısınız. Ama bunun kesinlikle yan etkisi olmayan birkaç alternatif tıp seçeneğinden biri olduğunu biliyor musunuz? Evin etrafına bir kısmının serpilmesi, refah ve berekete açık bir davettir.

6.Karanfil

Karanfilin diş ağrıları ve kötü nefesler için kullanılması önerilir ve oldukça da etkilidir. Ayrıca şans, sevgi ve koruma getirdiği söylenir.

7. Fesleğen

Asya, Hindistan, Tayland, Vietnam ve Endonezya gibi ülkelerde yaygın olarak tüketilir. Mide rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılır ve çok yatıştırıcı olan eşsiz bir aromaya sahiptir. Barış, huzur, başarı, mutluluk ve iyi şans getirir.

8. Nane

Bu bitkinin para ile yakından ilişkili olduğunu biliyor muydunuz? Evinizde nane bulundurmak bereketinizi arttıracaktır. Ayrıca soğuk algınlığına da çok iyi gelmektedir. Stresi azaltmaya da yardımcı olabilir.

Your Page Title

9. Zencefil

Zencefil, en iyi sağlık yararları ile dünyadaki en lezzetli baharattır. Çok fazla besin maddesine sahiptir ve çeşitli lezzetli alternatiflerde tüketilebilir. Ayrıca kötülüğe karşı koruduğu söylenir, bu nedenle ürkütücü gecelerde yanınızda mutlaka zencefil bulundurun.