Evrenin Sizi Kaderinize Yönlendirdiğini Gösteren 7 İşaret

Kaybolduğumuzu hissettiğimiz zamanlar vardır. Bazen bu duygu uzun süre devam eder ve bize yol gösterecek bir şey olacağını düşünürüz.

Belki de evrenin bize doğru yolu göstermek için farklı şekillerde kendini gösterdiğine inanıyorsunuz. Ama sonra bunun sizin için nasıl çalıştığını merak ediyorsunuz.

Burada evrenin sizi doğru yöne yönlendirebileceği bazı yollardan bahsedeceğim.

1. Birdenbire Hayatınız Olaylarla Dolu Hale Gelir

Hayatınız oldukça sıkıcı geçiyor. Birkaç olay oldu ve hiç arkadaşınız yoktu. Geçmişe duyulan özlem, hayatınız üzerinde istediğinizden daha fazla kontrolü ele geçiriyor gibi görünüyor. Ama şimdi aniden her şey değişiyor.

Aniden arkadaşlarınız bir parti veriyor ve siz onların ana konuğu oluyorsunuz. Hayatınıza yeni arkadaşlar giriyor ve geçmişte olan eğlenceli zamanlar gibi gelmese bile, hayatınızın beklenmedik bir dönüş yaşadığını hissetmeye başlıyorsunuz.

Şimdi her şey çılgın bir hızda ilerliyor. Kendinize şunu söyleyin: Tüm bu davetlere açılacağım ve evet diyeceğim.

2. Hedefinizi Arıyorsunuz

İstediğinizi elde etmek istediniz, ama bir şekilde yapamadınız. İçinizi kasıp kavuran ateş uyuyordu. Ama evren yanınızda olduğunda, ateş yeniden alevlenir. Yanar ve gece gündüz uyumanıza izin vermez.

Bu sizi rahatsız da edebilir, motive de edebilir.

Her şey hedefiniz ile ilgili ve önemli olan da bu. Evrene söyleyin, ‘Beni amacıma doğru zamanda getirdiğin için teşekkürler.’

3. Fırsatlar Size Gelir

Yeni davetler ve arkadaşlıklar oluşmaya başladığında, hayatınızda yeni deneyimler yaşamanız şaşırtıcı değil. Ve yeni deneyimlerle yeni fırsatlar doğar. Kalbiniz çoktan kırılmıştı. Duvarlar ördünüz ve hiçbir şeyin sizi etkilemesine izin vermediniz.

Şimdi bu duvarları yıkmanın tam zamanı. Kendinizi deneyimler ve olasılıklar dünyasına açın. Evren size birçok armağan getiriyor. Onlara direnmeyin. Akışa devam etmeye çalışın ve evrenin sizi nereye götürdüğünü görün.

4. Ruh Aileniz Bir Araya Gelir

Ruh ailesi üyelerinin kan bağı olması gerekmez. Bunlar hayatınıza giren ve yepyeni bir tanım getiren insanlardır. Bunlar ruhsal olarak sizinle aynı dalga boyunda olan insanlardır.

Onlarla tanıştığınızda, hayatınızı daha iyi hale getireceklerdir. Ayrıca romantik olmak zorunda değillerdir. Ruh kardeşleriniz, ruh arkadaşlarınız ve belki de ruh eşiniz olabilirler.

Bunlar, her şeyin yolunda gittiği insanlardır. Ve evren onları size ne kadar çok gönderirse, gelecekte o kadar iyi bir yaşamınız olacaktır.

5. Hassas Enerjinizde Bir Artış Fark Edersiniz

Sezginiz normalden daha yükseğe çıkmaya başlar. Evren ile aynı hizadasınız ve bu nedenle çok fazla titreşim akışına sahip olacaksınız. Başkalarının titreşimleri sizinle temas kurmaya başlayacak ve kasıtlı olarak kendinizi tam olarak olmak istediğiniz yerde bulacaksınız.

Belki de bu süre zarfında ortaya çıkabilecek tüm olumsuz titreşimler nedeniyle yalnız kalmak isteyeceksiniz. Bu sizin kendi seçiminiz olacak.

6. Harikasınız

Etrafınızdaki her şey kendi hayatını yaşıyor gibi görünüyor. Güneş ışığı size çarptığında, oradaki enerjiyi hissedebilirsiniz. Taze bir esinti size yeni bir hayat getirir.

Burada sizi gerçekten küçük düşürecek hiçbir şey yok. Dünya sizi mutlu etmek için neredeyse komplo kuruyor. Havada işaret edemeyeceğiniz bir neşe var.

Ama tüm bunların içindeki en önemli şey enerjinizin tadını çıkarmanızdır. Büyümenize ve dünyanın iyimser enerjisiyle bir olmanıza yardımcı olur, bu harika. Ve siz bunu biliyorsunuz.

7. Evrene Açıksınız

Evrene açık olmanın bir sakıncası olmasa da, bir daha kaybolmadığınızdan emin olun. Evrene açık olduğunuzda niyetiniz olmalıdır.

Dünyanızı değiştirebilmeniz için onu doğru yöne işaret etmelisiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için bir adım atın. Çünkü evren sizinle.Evrenin enerjisini kabul etmeye hazır olun. Evren sizin için konuşuyor ve yanınızda duruyor.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Evren ile uyum içinde olduğunuz sürece, Kozmos enerjilerin sizi hayallerinize doğru yönlendirmesine ve onları gerçekleştirmesine izin verin. Tek yapmanız gereken evrene ve kendinize güvenmektir.