İki Ruhun Birbirini Sevme Bağı: Koparılamaz Bir Güç

Aşkın Gücü: İki Ruhun Birbirini Sevmesinin Önünde Hiçbir Şey Duramaz

Birbirlerine aşık iki ruh arasında parçalanamaz bir bağ vardır. Aslında akraba ruhların sürekli yakın durmaları gerekmez, hatta binlerce kilometre uzakta olabilirler ve birkaç yıl etkileşime girmeyebilirler, ancak onları birleştiren iplik asla kopmayacaktır.

Gerçekten de, onları birbirinden uzaklaştıracak bir engel ve birbirlerini unutacak bir zaman aralığı yoktur.

İKİ RUHUN BİRBİRİNE AŞIK OLMASI İÇİN YARATILMIŞ OLAN BAĞ, ZAMAN VE MEKAN BAĞLANTISINI AŞAR

Bahsettiğim gibi, akraba ruhları ayıran büyük bir engellik yoktur. Muhtemelen hayatında ilk anda mükemmel bir uyum içinde olduğunu hissettiğin bir kişiyle karşılaştın ve daha sonra yolculuğun sırasında ondan uzaklaştın

Ancak tekrar karşılaştığın an, ilk kez duyduğun duygular aynı kalır: Bu, ilk kez tanıştığınız ve birbirinizle uyumlu olduğunuz anın hatırasının zihinlerinizde ve ruhlarınızda silinmez bir şekilde kaydedilmiş olmasındandır.

Özünde, sanki o kişiyle sessiz bir anlaşma yapmış gibi hissedersin. Duyguların bir son kullanma tarihi yoktur ve bir kez sevdiğin bir şeyi sonsuza kadar seveceksin.

Ama unutma, bu bağlar çok nadirdir ve kendi ruhuna uygun bir ruh bulmak hiç de kolay değildir.

Kendi ruhuna uygun ruhu tanımlamak için genel bir kural yoktur.

Ancak, onunla olan yakınlık, tanıdık bir his uyandırır ve güvende hissettirir. Aynı zamanda, içimizdeki duyguların fırtınasını tetikler ve bize gerçekten yaşadığımızı hissettirir.

NEDEN KENDİMLE BAĞLANTILI BİR RUH BULAMADIM?

Sebep çok basit: Bu konuda çok fazla düşünüyorsun. Kendine ait olan ruhunu aramaya gerek olmadığını hatırla, çünkü bu tür karşılaşmalar kader meselesidir.

Sadece inanmalı ve doğru zaman geldiğinde hazır olmalısın, çünkü Evren er ya da geç kaderindeki kişiyle tanışmanı sağlayarak seni ödüllendirecek. Ancak, fırsatı değerlendirmek ve boşa harcamamak senin elinde olacaktır.

Bu yüzden şimdi yapabileceğin şey, iç gözlem yaparak, kalbini ve ruhunu dinleyerek kendini eğitmektir, böylece zamanı geldiğinde en başından sana ait olanı bileceksin.

Gerçek şu ki, birbirine uygun olan iki ruh arasında oluşan bağ asla kırılmaz. Ve birinin içinde bulunduğu beden aniden sönse bile, o ruh mutlaka sevdiğini aramaya devam edecek ve başka bir bedende enkarne olacaktır.

Your Page Title

Aşık iki ruh, ne olursa olsun, her zaman buluşmaya devam edecektir