Eylül Ayının En Tehlikeli 5 Günü

Bütün günler uğurlu ve olumlu değildir. Bazen belirli bir günün enerjisini bozan bir şey olur. Bu yazıda Eylül ayının en tehlikeli beş gününden bahsedeceğim.

Tehlikeli günler, kesinlikle sorunlarla uğraşacağın anlamına gelmez. Sadece böyle günlerde son derece toplanmış ve pozitif kalman, hoş olmayan bir şeye odaklanmaman gerekir. İyimserlik enerjisini yaymayı öğrenmeye çalış ki böyle günlerde olumsuz değişimler yaşaman daha kolay olsun.

10 Eylül – Venüs’ün Akrep Burcuna Geçişi

Bu Burçtaki Venüs en iyi yolu hissetmiyor. Bu geçiş, gezegeni yaratıcı başlangıçtan mahrum bırakacaktır. İnsanlar telaşlı ve dakik değil, zayıf ve tembel olacaklar. Bu özellikle 10’unda farkedilecek. 10 Eylül’de birçok kişinin planları alt üst olacak.

11 Eylül – Ay Yerberi Noktasında

Ay’ın Dünya’ya güçlü yaklaşımı, Akrep Burcu’ndaki büyümesi anında gerçekleşecek. Bu durum ruh halimize, aşkta son derece olumsuz etki yapacaktır. Büyük olasılıkla, Akrep’teki Ay, kıskançlık ve güvensizlikte bir artışa neden olacaktır. Yeni başlayan ilişkiler bozulabilir. Bunun olmasını önlemek için, astrologlar bu gün birlikte mümkün olduğunca az zaman geçirmenizi tavsiye ediyor. Ayın 11’inde, ruh eşinden yardım istemeden ve ona herhangi bir talepte bulunmadan kendi başına bir şeyler yapmak daha iyidir.

15 Eylül – Mars’ın Terazi Burcuna Geçişi

Mars’ın elementi Ateş, Terazi’nin ise Hava’dır. Bu sadece 15 Eylül’de değil, önümüzdeki bir buçuk ayda bizleri olumsuz etkileyecek patlayıcı bir karışım. Bu gün bir uyumsuzluk, dengesizlik günü olarak adlandırılabilir. İnsanlar risk alacak ve çoğumuz ölçülü olmayı unutacağız. Kötü alışkanlıklar bu gün geri dönebilir. Astrologlar ayrıca 15 Eylül’de aşk üçgenlerinin oluşumu olan ihanet olasılığının artacağına inanıyorlar.

21 Eylül – Koç Burcunda Dolunay

Dolunay kendi içinde en kolay zaman değildir. Eylül ayında Ay şu anda Koç Burcunda olacak ve bu günü çok tehlikeli hale getirecek. 21’inde, kendi konfor alanının dışına çıkmamak daha iyi. En basit şeyleri yapmak, hatta daha da iyisi, sadece rahatlamak önemlidir. Salı az sayıda insan için izin günü olacak, bu nedenle astrologlar bu gün daha az yorulmanı tavsiye ediyor.

Your Page Title

27 Eylül – Merkür’ün Geri Hareketinin Başlangıcı

Merkür’ün geri giden doğası hepimize finansal sıkıntılar vaat edecek. 27 Eylül’de ve önümüzdeki 3 hafta içinde pahalı ve aceleci alımlar yapmamakta fayda var. Merkür Terazi burcunda ters yönde hareket ettiği sürece ruh halimiz sürekli olarak yukarı ve aşağı zıplayacaktır. 27 Eylül’de insanlar tüm güzel şeyleri unutabilir. Hoş olmayan anılar ve şikayetler ön plana çıkabilir.