Daha Mutlu Olmak İçin Mayıs Ayında Vazgeçmen Gereken 5 Şey

Mutluluk sadece yeni bir şey elde etmek değil, aynı zamanda eski ve gereksiz her şeyden kurtulmak da demektir.

2021 Mayıs’ı oldukça zor bir ay olacak, bu nedenle gücün kaynaklarını hatırlamaya çalış: yerler, insanlar ve nesneler. Yolda karşılaşabileceğin her şeyden pozitif olarak kendini şarj et ve ayrıca şüpheli, kötü ve bilinmeyen her şeyi atla

1.İşkolik Ve Tembellik

Mayıs ayında kaçınılması gereken iki aşırılık bunlardır. Gezegenlerin konumu, pozitif enerjinin yenilenmesi ve gücün geri kazanılması zor olacak şekildedir. Aşırı aktivite sadece sorun çıkarır. Aynı zamanda, önemli konuların performansını tehlikeye atacağından tembel olamaz ve erteleyemezsin.

Mayıs ayında, bir denge bulman gerekiyor. Böylece şans seni kesinlikle bırakmayacaktır. Bu şekilde yaşamak daha kolay olacak çünkü çeşitli alanlarda birçok sorundan kaçınabileceksin.


2.Yeni Durumlar

Mayıs ayında durumu kasıtlı olarak değiştirmemeli, yeni bir iş kurmamalı ve hayatını değiştirmeye çalışmamalısın. Bunlar kendiliğinden olabilir. Ancak o zaman gerçekten faydalı olacaklar. Bu aynı zamanda geçmişte sana ilham veren fikirlere geri dönmenin zamanı değil. Bu yeni sorunların başlangıcı olacak.

Tutarlı kalmalı ve yalnızca ufukta görünen şeyleri üstlenmelisin. Bu tavsiyeyi görmezden gelirsen, bir olumsuzluk ve problemlerle ile karşılaşabilirsin.


3.Savurganlık

Bu öncelikle parayla ilgilidir. Mayıs 2021’de gereğinden fazla para harcamak kesinlikle önerilmez. Yararsız harcamaları atlamalı, paradan tasarruf etmeli ve gösteriş yapmamalısın. Bu sadece şu anda paraya sıkışık olanlar için değil, herkes için geçerlidir. Zengin insanlar bile maddi sorunlar yaşayabilir. Ayrıca zaman kaybetmekten kaçınmaya çalış. Bu belki de para biriktirmekten daha önemli olacaktır.


4.Kötü Düşünceler Ve Klişeler

Mayıs ayında, retrograd Plüton isyan edecek, insanların klişeleşmiş bir görüşü takip etmesini ve hayata dair orijinal görüşlerini kaybetmesini bekleyecek.

Tüm sorunlar için kaderi suçlayarak, şans kalıntılarını kaybedecekler. Aynı şey basmakalıp düşünme için de geçerli. Plüton, ebeveynlerimizin, arkadaşlarımızın ve büyüklerimizin söylediklerini yapmamızı sağlamaya çalışacaktır. Kişisel deneyime dayalı kararlar almaya çalış. Başkasının talimatlarını dinlememek daha iyi olacaktır.


5.Uzun Yolculuklar

Genellikle, ortam değişikliğinin bir kişinin enerjisi üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Mayıs ayında her şey ters yönde değişecek. İşten eve modunu açma zamanı geldi. Uzun yolculuklar başarılı olmayacaktır. Tabi ki iş gezileri hariç.

Your Page Title

Gezilere çıkabileceğin ayrı günler olacaktır, ancak genel olarak Mayıs ayı, trenle seyahat etmek, uçakla uçmak ve şehir dışına çıkmak için uygun bir zaman değildir. Dışarıda değil, evde yararlı bir şeyle kendini eğlendirmeye çalış.