Doğum Yılının Son Rakamı Hayatının Tüm Sırlarını Ortaya Çıkaracak

Doğum yılının önceden belirlendiğine inanılıyor. Ve ruh onu bir nedenle seçer. Özellikle doğum yılının son basamağı önemlidir.

Hangi yılda doğdun? Doğum yılının son rakamını al ve kendinle ilgili yeni bir şey öğren!

1.Toprak (Doğum Yılının Son Rakamı – 8 ve 9)

Toprak elementi insanları güvenilir ve sabırlıdır. Yeryüzünün güçleri, kendilerine yakın olanlarla ilgili olarak onlara sorumluluk verir. Pek çok hırsları var ama aynı zamanda idealistlerdir. Yaşadıkları sorunları aşamalı olarak ve ayık bir zihin ile çözerler. İyi gelişmiş bir sezgileri var.

Çevrelerindeki insanlar, iyi gelişmiş ahlaki ve etik değerlere sahip oldukları için onlarla eşit olmaya çalışırlar. Toprak insanları etik ve disipline değer verirler ve oldukça muhafazakar doğaları nedeniyle kendi kaynaklarını akıllıca nasıl kullanacaklarını da bilirler. Bu insanların parayla arası iyi. Pek çok şeyi kendi bakış açılarından görebilirler. Duygularda kısıtlanırlar ama aynı zamanda sevilmeleri gerekir. Ama bir damla maceraperestlik ve canlılıktan yoksundurlar. Acımasız ve inatçıdırlar.

Her şeyi kontrol etmek isterler ve genellikle yalnızca kendi çıkarları tarafından yönlendirilirler. Çoğu hayatta, bilinmeyenden, panik atak ve depresyonun ortaya çıkmasından korkarlar.


2. Ateş (Doğum Yılının Son Rakamı – 6 ve 7)

Ateş insanları her zaman maceraya açtırlar ve asla yeni bir şey keşfetmeyi reddetmezler. Mükemmel lider olma kapasitesine sahip çok aktif ve enerjik bireylerdir, rekabet etmeyi ve kazanmayı severler.

Ateş insanları, kural olarak çekicidir, yalnızlığa dayanamazlar, kendilerini insanlarla çevrelemeyi ve sürekli hareket etmeyi tercih ederler.

Buna ek olarak, sevdiklerine son derece bağlıdırlar ve kesinlikle herhangi bir aile bağını desteklerler. Ateş insanları, yüksek benlik saygısı ve özgüven ile ayırt edilirler, akıllı, arkadaş canlısı, kararlı ve etkilidirler, ayrıca konuşma yeteneklerinden yoksundurlar. Bu insanların dezavantajları, saldırganlıkları ve hedeflerine ulaşmak için aşırı çaba göstermeleridir. Ek olarak, aşırı duygusaldırlar ve sabırsızlıktan muzdariptirler. Bencil ve aşırı hırslıdırlar. Nadiren başkalarını hesaba katarlar.


3. Ağaç (Doğum Yılının Son Rakamı – 4 ve 5)

Bir ağacın himayesinde doğan insanlar çok cömerttir. Etik davranış ilkelerine bağlı kalıyorlar, dünyayı keşfetmeyi ve bilgiyi analiz etmeyi seviyorlar ve ayrıca ikna gücüne sahiptirler.

Ağaç insanları çok sanatsal ve yaratıcıdır, bu da genellikle ellerini uzatabilecekleri her şeyde kendini gösterir. Çalışkanlar ve her zaman kendileri için yapacak bir şeyler arıyorlar, sürekli meşgul olmaya çalışıyorlar ve işin, güçlerini en iyi şekilde kullanmak olduğuna inanıyorlar. Özgüven, en iyi özelliklerinden biridir. Bu insanlar sahip oldukları her şeye her zaman minnettar olurlar ve ilgi alanları çok geniş ve çeşitli olmasına rağmen aşırılıkları kovalamaya veya kendi kafalarının üzerinden atlamaya çalışmazlar.

Sadık arkadaşlardır ve asla bencil davranmazlar, ideal ekip çalışanlarıdır ve diğer insanlara karşı çok şefkatlidirler. Ağaç insanlarının dezavantajları savurganlıklarıdır. Başa çıkabileceklerinden daha fazla görev üstlenebildikleri için kendilerini çok yorarlar ve bu nedenle çoğu zaman işle kendilerini aşırı yüklerler, bu da kimseye fayda sağlamaz. Başka bir deyişle, ağaç insanları kendileri için sınırlar koymayı ve gücü doğru bir şekilde hesaplamayı öğrenmelidir.

Belirli koşullar altında, başkalarına aşırı derecede bağımlı hale gelebilirler ve hatta kalabalıkta kaybolabilirler, birçok yönden bu, yalnızca pasiflikleri ve biraz yavaşlıkları nedeniyle mümkündür.


4.Su (Doğum Yılının Son Rakamı – 2 ve 3)

Su insanları çekici ve sempatik insanlar olarak kabul edilir ve aynı zamanda nasıl sempati duyulacağını da bilirler. Akışa devam etmede çok esnektirler ve mükemmeldirler. Artı, akıllı ve yaratıcılardır. Su insanlarının inanılmaz hayal güçleri vardır ve onu kullanmaktan korkmazlar. Aralarında pek çok mükemmel filozof ve düşünür var, çok bağımsızlar ve çoğu zaman birkaç meslekte ustalaşıyorlar.

İyi organizatörler ve daha az iyi performans gösterenler değiller, çevrelerindeki insanların özel yeteneklerini nasıl fark edeceklerini ve gelecekte onları geliştirmelerine nasıl yardımcı olacaklarını biliyorlar. Su insanları gizli ve samimiyetsiz olabilir ve sırlarını asla başkalarıyla paylaşmaz. Ek olarak, manipüle etme konusunda belirgin bir eğilimleri vardır.

Her zaman ve her şeyde basit ve kolay bir çıkış yolu bulmaya çalışırlar, çünkü belirli bir pasiflikle ayırt edilirler ve genellikle hem kendi hem de diğer insanların kaprislerini şımartırlar. Öğrenmeleri gereken şey, kendi ayakları üzerinde sağlam durmak ve kendi yollarına gitmektir.


5.Metal (Doğum Yılının Son Rakamı – 0 ve 1)

“Metal” insanları çok inatçı, bağımsız ve kendine güveniyorlar, bu da güçlü karakter güçlerinden kaynaklanıyor.

Kendilerini severler ama aynı zamanda başkalarına nasıl bakacaklarını ve onlara nasıl saygı duyacaklarını da bilirler. Kural olarak, oldukça kısıtlıdırlar, ancak dış baskı altında kendilerini ve bakış açılarını aktif ve sarsılmaz bir şekilde savunurlar.

Bu unsurun temsilcileri düzen için çabalarlar ve kelimenin her anlamında denge ve saflığı tercih ederler. Güvenilirlik ve kararlılıkla ayırt edilirler, ancak bazen kalabalığın bir parçası olmaya çalışmadan biraz ayrı kalmayı tercih ederler.

Metal insanları ne aradıklarını ve ne istediklerini bildiklerinde, kararlılıkları kıskanılabilir, çünkü engeller ve başarısızlıklar bu insanları asla yoldan saptırmaz ve tüm sorunları kolaylıkla çözmeyi bilirler. Yalnızlık korkuları yoktur ve toplumdan istedikleri tek şey onların başarılarının tanınmasıdır.

Your Page Title

Metal insanlarının eksiklikleri arasında, periyodik dürtüselliklerine dikkat çekilebilir. Bilinçli veya bilinçsiz olarak, hepsinin lüks, para ve güç için karşı konulamaz bir özlemi var. Genellikle inatçı ve mantıksız olabilirler.