Gelişmiş Bir Ruh Olduğunuzu Gösteren 21 İşaret

Gelişmiş ruhların önünde çok özel bir ruhsal yolculuk var. Hayat dediğimiz bu yolculukta zorluklarla karşılaştık. Bu zorluklardan dolayı sevgi ve şifa mesajını yaymak istiyoruz. Elimizden geldiğince çok yardım etmek istiyoruz, çünkü daha gençken düştüğümüzde çoğu zaman bizi tekrar ayağa kaldıracak kimse olmadı. Kargaşamız ve travmamız sayesinde, bizi bugün olduğumuz kişi yapan birçok yaşam tecrübesiyle, güçlü, sevgi dolu ruhlar olduk.

Bizler ışığız, doğru şeyi defalarca yapmaya, olabildiğince çok insana ve hayvana yardım etmeye çalışıyoruz.

Hayattan zevk almayı seven, gezegeni, insanları, hayvanları ve ağaçları iyileştirmeye yardımcı olmayı seven derin düşünürleriz. Öğretmek ve iyileştirmek için buradayız. Kırılmanın nasıl hissettirdiğini biliyoruz, bu yüzden de evreni ve içinde yaşayanları iyileştirmek ve onlara yardım etmek istiyoruz.

Uyum, sevgi ve dengeyi tam bir kaos içinde olan bir dünyaya geri getirmek için gelişmiş ruhlar olarak buradayız. Ego olmadan şifa ve öz sevginin köklerine geri dönmeliyiz.

Burada gelişmiş bir ruh olduğunuzu gösteren işaretleri bulacaksınız.

1.Kendinize ve çevrenizdekilere daha iyi bir yaşam kurmak için manevi bir yoldasınız.

2. İnsanlara, hayvanlara, bitkilere ve dünyaya özverili bir şekilde bağlısınız.

3. Bu hayattaki yolculuğunuz ne olursa olsun kendinizle barışıksınız. Acı sizi hiç bırakmadı, daha yüksek bir amaç ve yaşam frekansı arayışınız bozulmadan kaldı.

4. Kendinizi sevmeyi uyguluyorsunuz, öğretiyorsunuz ve teşvik ediyorsunuz. Başka birini sevmeden önce kendinizi olduğunuz kişi için sevmelisiniz. Öz sevgimiz olmadan geçmiş travmalarımızdan iyileşip ilerleyemeyiz. Öz sevgi her şeydir.

5. Pek çok yönden öğretmensiniz, insanların gözlerini daha iyi bir yaşama açıyorsunuz. İnsanlara kendilerini sevmeyi ve sevilmeyi öğreterek dünyayı daha yaşanacak bir yer haline getiriyorsunuz.

6. Biri sizi alaşağı etmeye, canınızı yakmaya veya adınıza zarar vermeye kalkarsa, onun alt edebilirsiniz. Negatif olanlardan, sizi incitmeye ve başarınızı sabote etmeye çalışan insanlardan uzaklaşırsınız. Bağışlamayı ve uzaklaşmayı öğrendiniz.

7. Başkalarının ruhsal yolunu, büyümesini ve ego olmadan rehberliğini teşvik ederek en iyi özelliklerini ortaya çıkarırsınız.

8. İnsanları, hayvanları ve gezegeni derinden önemseyen güzel bir ışıksınız. İnsanları kendinize çeken manyetik bir alanınız var. Karizmanız var ve gittiğiniz her yerde parlıyorsunuz.

9. İnsanları elleriniz ve dokunuşlarınızla değil, sözlerinizle de iyileştirirsiniz. İnsanları rahatlatır, huzurlu hissettirecek düzeyde iyileştirirsiniz ve gitmelerine izin vermeyi öğreterek hayatlarına mutluluk getirirsiniz.

10. Siz ruhsal şifacısınız ve çok yeteneklisiniz; Ruh dünyasını görecek ve onunla iletişim kuracak bir görüşünüz var. Siz dinleyenlerle özverili bir şekilde bilgeliğinizi paylaşıyorsunuz.

11. Gezegenimizdeki titreşim frekansımızı artırmaya yardımcı olmak ve çevremizdeki pozitif farkındalığı artırmak için bu kadar çok sayıda pozitif insanı bir araya getirmek için buradasınız. İnsanlara sadece kendilerini iyileştirmeyi değil, içinde yaşadığımız dünyayı da öğreterek, güzel bir deneyim haline getiriyorsunuz.

12. Güçlü bir düşünürsünüz. Bildiklerinizi başkalarına öğretmekten zevk alırsınız ve onların daha iyi insanlar olmalarına yardım edersiniz.

13. Dünyanın durumuyla mücadele ediyorsunuz ve dünyamızda yaşanan olaylar nedeniyle sık sık haberleri izlemiyor veya gazete okumuyorsunuz.

14. Gelişmiş ruhların çoğu empattır. Yoğun ve duygusal hissedip, son derece hassassınız.

15. Hayvanlar sizi seviyor. Hayvan dünyası ile yakın bir bağlantınız var. Başıboş hayvanları ve yardıma ihtiyacı olan hayvanları çekeceksiniz.

16. İnsanlar yanınızda olmayı sever, çünkü onlara kendileri hakkında iyi hissettirirsiniz. Hatta yabancılar bile yanınıza gelip konuşmak isterler. Yaralıları çekiyorsunuz çünkü yardımınıza ve rehberliğinize ihtiyaçları var.

17. Siz ilahi bir ışıksınız ve dünyamıza olumlu bir değişim getiriyorsunuz. Işığınızı alırsınız ve onu iyileştirmenize yardım etmeye istekli olanlara yayarsınız.

18. Her şeyle manevi bir bağlantınız var. Işığınız, auranız, dokunuşunuz ve gözleriniz, insanları size getiren güzel bir ışıktır. İnsanlar sizin etrafınızda olmak ister.

19. Egosuz yaşarsınız; materyalist bir yaşam aramıyorsunuz. İnsanlara yardım etmek için her şeyi yaparsınız.

20. Kendi zamanınızın tadını çıkarırsınız. Kişisel pil paketinizi doğa ile nasıl şarj edeceğinizi biliyorsunuz. Mola herkes için çok önemlidir, özellikle de doğadan iyileşmesi için her zaman çok şey veren gelişmiş bir ruh için. Yeniden toparlanmak için bir süre yalnız kalmanız gerekir.

21. Normal sohbet gruplarına, özellikle de büyürken insanlarla uyum sağlayamazsınız. Uzaktaydınız ve hayat yolculuğunuzda aydınlanmayı ve gerçeği bulmaya karar verdiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)