Gizli İyileştirme Güçlerine Sahip Olduğunu Gösteren 10 İşaret

Dünya için iyilik yapmaya güçlü bir şekilde ilgi duyuyorsan ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmenin en iyi yollarından birinin onu iyileştirmek olduğunu düşünüyorsan, o zaman gizli şifa güçlerine sahip olma ihtimalin çok yüksektir. Çünkü herkes şifa sanatına doğru bu çekimi hissetmez; Çoğu insan diğer insanların canının yandığını bile umursamaz ama sen umursarsın.

Gizli şifa güçlerine sahip olup olmadığın hakkında daha fazla şey keşfetmek ister misin?

Burada gizli iyileştirme güçlerine sahip olduğunu gösteren işaretleri bulacaksın.

1. Gerçek Bir İçe Dönüksün.

Şifacı olduğunun ve gizli şifa güçlerine sahip olduğunun en büyük işaretlerinden biri, içe dönük olmandır. Şifacılar aslında görünmeyen ve kozmik dünyalar da dahil olmak üzere farklı alemlerde seyahat etme gücüne sahip çok boyutlu varlıklardır. Bunu her gün yapmak kendini yorgun hissetmene ve kendi kozana çekilmene neden olur.

İçine kapanık biri olarak, her zaman yapman gereken şeyi yapmak için enerjini yükseltmek ve sonra dünyaya geri dönmek için yalnızlığına ve yalnız zamana ihtiyacın var. İçine kapanıklığın ve yalnızlığın iyileşmene yardımcı olur. Eğer kendini gerektiği gibi iyileştirmezsen, şifacı olarak işin her zaman eksik kalacaktır.

2.Çok Hassas Bir Kalbin Var.

Başkalarının hissetmediği şeyleri hisseden çok hassas bir insansın ve bu bazen senin için çok fazla acıya ve kalp kırılmasına yol açsa da, başka türlü olmazdı. Hassas bir kalbe sahip olmak, bazen işlerin çok bunaltıcı olabileceği anlamına gelir ve zorlu bir durumla karşılaştığında zihinsel ve duygusal olarak tükenmiş hissedeceksin.

Ancak hassas bir kalbe sahip olmanın kötü bir şey olması gerekmediğini unutma. Bugünün dünyasında yumuşak bir kalbe sahip olmak çok cesaret ister. Hassas, güzel kalbin sayesinde şifacısın ve iyileştirici güçlere sahipsin.

3.Doğada Kendini Evinde Hissedersin.

Şifacıların doğa ve hayvanlarla güçlü bir bağı vardır; İyileştirici güçlerine katkıda bulunan birbirleriyle konuşulmamış bir bağa sahipler. Bir şifacı başkalarını iyileştirmeyi düşündüğünde, sadece insanları düşünmez, onlar için hayvanlar ve bitkiler de önemlidir. İnsan yaşamları, iyileştirmeleri gereken tek yaşamlar değildir. Doğanın kötü durumunu çok önemsiyorsun ve her zaman onların acılarını hafifletmek için elinden gelenin en iyisini yapıyorsun.

Doğadayken, hayvanlar arasındayken kendini en mutlu ve en önemlisi huzur içinde hissedersin. Onlarla sadece kendinsin ve Doğanın anlayabileceği konuşulmayan bir diliniz var. Bu yüzden ne zaman doğaya ve hayvanlara zarar verildiğini görsen, kalbin paramparça oluyor ve onları kurtarmak için ne yapabilirim diye sürekli merak ediyorsun.

4.Neredeyse Her Gün Canlı Ve Çarpıcı Rüyalar Görüyorsun

Şifacılar, çoğu insanın aksine, her zaman garip, canlı ve çarpıcı rüyalar görürler ve bu, görünmeyen dünyalar onlarla sadece uyurken iletişim kurduğu için olur. Bunu çok uzun süredir yaşıyorsan, o zaman ilahi güçler sana bir şeyler söylemeye çalışıyor olabilir ve onların mesajlarını doğru bir şekilde analiz etmelisin.

Gerçek hayatta asla bulamayacağın birçok cevabı rüyalarında bulabilirsin. Rüyalarında hayvanları görürsen, sana önemli bir mesaj göndermeye çalışıyor olabileceğinden onlara güçlü bir şekilde odaklanmalısın.

5.Her Zaman Bu Dünyaya Ait Olmadığını Hissedersin.

Küçük bir çocuk olduğundan beri, bu dünyaya ait olmadığın bir duyguya kapıldın ve ne yaparsan yap, uyumsuz gibi hissetmeye devam ediyorsun. Dünyanın geri kalanı gibi düşünmüyorsun ve her zaman ‘biraz farklı’ biri olarak ele alındın. Bir şifacı olarak, birini daha iyi hissettirmek ve iyileştirmek için ne yapacağını çok iyi biliyorsun, ancak iş dünyanın geri kalanına uyum sağlamaya geldiğinde, gerçekten zorlanıyorsun.

Farklısın diye kendini fazla hırpalama. Sırf hayata farklı bir perspektiften bakıyorsun diye sende bir sorun olduğunu düşünme. Sen eşsizsin, özelsin ve önemlisin. Seni sen yapan iyileştirici güçlerin. Bunu asla unutma.

6.Sen Güçlü Bir Empatsın.

Bir şifacı olarak, başkalarının ne hissettiğini her zaman hissedebildin, değil mi? Cevabın evet ise, o zaman sadece bir şifacı değil, aynı zamanda bir empatsın. Her zaman diğer kişinin neler yaşadığını tam olarak hissedebilir ve anlayabilirsin. Bazen bilmeden, duygularını kendi duyguların gibi emersin. Bazen bu, hangi duyguların sana ait olduğunu ve hangilerinin olmadığını ayırt etmeni zorlaştırır.

Bir empat olarak, diğer insanların acılarına son derece açıksın ve her zaman kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak istiyorsun. Başkalarının mücadelelerine ve acılarına karşı duyarlılığın, şifacı olarak doğmanın nedenlerinden biridir.

7.Aşırı Derecede Ruhanisin.

Maneviyata inanıyorsun ve sana verebileceği tüm hediyelerin önemini kabul ediyorsun. Her zaman pek çok insanın anlamadığı veya pek fazla ilgi göstermediği şeylerle çok ilgiliydin. Maneviyatın farklı yönlerini ve manevi uygulamaları keşfetmek ilgini çekiyor ve maneviyatla ilgili her şeyi bilmeye yönelik güçlü bir arzun var.

Maneviyatın tüm sırlarını çözme merakın seni ona doğru itmeye devam ediyor. Kendini ve dünyayı anlamak söz konusu olduğunda, maneviyatın gidilecek doğru yol olduğuna kesinlikle inanıyorsun.

8.Son Derece Sezgiselsin

Güçlü bir sezgiye sahip olduğunda gizli şifa güçlerine sahip olduğunu bilirsin ve olayları daha gerçekleşmeden hissedersin. Çok güçlü bir ruhun ve içsel pusulan var, içgüdülerin neredeyse her zaman haklı. Sezgisel olmak inanılmaz bir niteliktir ve ona ne kadar çok güvenirsen, yaşamda ve tüm mücadelelerinde o kadar iyi yol alabilirsin.

Mantığınla çatışsa bile her zaman sezgini dinle. Çoğu zaman sezgi doğrudur, bu yüzden bir şey doğru görünmediğinde onu yapma. Sezgin sana seslendiğinde aslında sana ulaşmaya ve seninle iletişim kurmaya çalışan ruhundur.

9. Acılı ve Zor Bir Geçmişin Var.

Çok zor ve yürek burkan şeyler yaşadığın, acılı ve karanlık bir geçmişin var. Son derece tehlikeli bir şeyden kurtulmuş olabilirsin ve hala zaman zaman mücadele ettiğin bazı derin travmalar yaşayabilirsin.

Ancak bu önemli olaylar seni korkutup kabuğunun içinde kalmaya zorlamak yerine şifa yoluna çıkmana yardımcı oldu. Travmaların hala senin için acı verici olsa da, seni bir kişi olarak tanımlamalarına asla izin vermedin, seni kontrol etmelerine veya seni olmadığın birine dönüştürmelerine izin vermedin. Deneyimlerini daha güçlü bir insan ve yılmaz bir şifacı olmak için kullanırsın.

10.Son Derece Yaratıcısın

Yaratıcılık göbek adındır ve iyileştirici güçleri olan bir insan olmanın en önemli şeylerinden biridir. Dans etmek, şarkı söylemek, resim yapmak veya yazmak gibi, yaratıcılığın aracılığıyla duygularını ifade etmek için her zaman bu güçlü dürtüye sahipsin. Duygularını ve düşüncelerini yaratıcı ve görsel sanatlar yoluyla ifade etmek çok iyi yaptığın bir şeydir ve bazen birinin önünde açılmakta zorlandığın için bu gerçekten ne istediğini söylemene yardımcı olur.

Yaratıcılığın başlı başına harika ve seninle ilgili en iyi şeylerden biri. Sanatın insanları kendinden geçirecek bir yeteneğe sahip ve ne olursa olsun, ister şifacı olarak, ister insan olarak bundan asla vazgeçme.

Your Page Title

Bu işaretlerin hepsini veya çoğunu kendinde görüyorsan, gizli şifa güçlerin var. Şifacı olmak büyük bir ayrıcalık ve sorumluluk meselesidir ve dünyayı değiştirme ve birçok insanın hayatını iyileştirme gücüne sahipsin. İyileştirme güçlerini daha fazla keşfet ve zorlu bir şifacı olmaya çalış!