Doğru Düşünce İnsan İçin Yeni Bir Yaşam Yaratır

 

– Sahip olduğum her şey için şükürler olsun!

Yaşam için, ebeveynler için, çocuklar için, sevdiklerin için, akrabalar için, başlarının üzerinde bir çatı için, her gün için, deneyimler, düşünceler ve duygular için, arkadaşlar ve düşmanlar için, her an için, başarısızlıklar ve başarılar için, yağmur ve güneş için, Dünyayı kendi gözlerinle görme fırsatı için … her şey için şükredin!

– Ben evrenin sonsuzluğuyum ve tam bir başarı için gerekli olan her şeye sahibim.

Bir kişi başlangıçta her şeyi yapabilir! Doğduğunda herkes olabilir! Ebeveynler genellikle çocuklarının geleceğini belirlemede çok yardımcı olurlar! Kişinin kendisi ya hedefe ulaşmak için kendine yardım edebilir ya da kendi düşünceleriyle kendini dövebilir.

– Önce kendime güvenmeyi seçiyorum.

Kendinize güvenin, Hayatın ana kuralı budur. Kendine güvenmediğinde, hayat hain ve korkunç görünür. Kendine inandığın andan itibaren güzel ve başarılı olmaya başlayacaksın.

– Yaşam sürecinden zevk alıyorum ve her anın tadını çıkarıyorum.

Tek bir hayat var. Ama bunu üzüntü ve özlem için harcarsan, o zaman yaşamın ne anlamı kalır. Hayatta bir hedefin olmalı ve her zaman ona ulaşmak için çabalamalısın.

– Her fırsatta başarı ve refah yayarım.

Başarı ancak ona kayıtsız şartsız inanan kişi tarafından elde edilir. Böyle bir kişi başarının kokusunu bile alır! Başarısızlık hakkında konuşmaya devam edersen, hiç bir şeyi başaramazsın.

– Tüm arzularım gerçekleşir, tüm hayallerim gerçekleşir ve tüm ihtiyaçlarım karşılanır.

Hayatında istediğin her şeyin gerçekleşmesi için, her şeyin yoluna gireceğine kalpten inanmalısın. İç sesine güvenmeye başlarsan her şeyi başarırsın.

– Evren beni her şekilde, tamamen ve koşulsuz destekliyor.

Evrende her insanın kendi değeri vardır. Her İnsan, doğumda bile mutluluk için gerekli tüm niteliklere sahiptir. Bu yüzden çocuklar hüzünlü değil, neşeli doğarlar ve hayatı severler.

– İç sesime güveniyorum.

– Düşüncelerimin sahibiyim.

– Ben kendim hayatımın yaratıcısıyım!

– Düşüncelerim kendi dünyamı yaratıyor.

– Mücadeleden vazgeçiyorum ve içsel İlahi Bilgeliğime güvenerek hafifçe hareket ediyorum.

– İhtiyacım olan her şey doğru zamanda ve herkes için en uygun şekilde gelecek.

– Mükemmelliğimin sınırı yok.

Your Page Title

İnsan bilinçaltı, bilinçten çok daha fazlasını bilir. Bilinç, kendi başarısızlıklarımız, klişelerimiz ve deneyimlerimizle sınırlıdır. Bilinçaltı hiçbir şeyle sınırlı değildir.