Psişik Yeteneklerinizi Ortaya Çıkarmak Ve Güçlendirmek İçin Psişik Meditasyon Nasıl Yapılır

Psişik yeteneklerinizi güçlendirmek ve geliştirmek için psişik meditasyon yapabilirsiniz. Birçok kişi psişik güçlerini geliştirmek ve üçüncü gözünü açmak için bu teknikleri kullanmaktadır.

Sizde yeteneklerinizi güçlendirmek, geliştirmek ve üçüncü gözünüzü açmak istiyorsanız psişik meditasyondan yararlanabilirsiniz.


Psişik Meditasyon Nedir?

Eğer psişik yeteneklerinizi geliştirmekle ilgilenen manevi bir insansanız, daha önce meditasyon yapmayı denediniz demektir.

Durum buysa, muhtemelen şu an merak ediyorsunuzdur: Psişik meditasyon nedir? Psişik meditasyon ile düzenli olarak yapılan meditasyon arasındaki fark nedir? ”

Farklı meditasyon türleri farklı önceliklere odaklanabilir. Yani psişik meditasyon, psişik yeteneklerinizi geliştirmeye odaklanacağınız anlamına gelir.

Bunu yaparken ruhsal rehberlerinizle temasa geçmek isteyeceksiniz. Bu da, psişik yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır


Psişik Meditasyon Nasıl Yapılır

Psişik meditasyon yapmak tipik meditasyondan biraz daha zorlayıcı olma eğilimindedir. Çünkü zihninizi temizlemek ve ruhsal olarak tazelenmiş hissetmek yerine belirli bir sonuç arıyorsunuz.

En iyi sonuçlar elde etmek için meditasyona bir kristal seçerek başlamanızı öneririm. Meditasyon sırasında seçtiğiniz kristali elinizde tutacaksınız.

Eğer kullanmak istediğiniz birkaç kristalle bir bağlantı hissediyorsanız, elinizde birden fazlada tutabilirsiniz.

Sürece açık bir zihin ve sabırla girin.

Psişik meditasyon yapmak için burada saydığım adımları uygulamaya hemen başlayabilirsiniz.


1: Kendinize Rahat Bir Alan oluşturun

Meditasyon alanınız rahat ve yaklaşık 15 dakika boyunca yalnız ve huzurlu olabileceğiniz sessiz bir yer olmalıdır. Tüm elektronik cihazlarınızı kapatın. Yanınıza bir kalem ve defter alın, böylece gelen vizyonları defterinize yazabilirsiniz.


2: Pozisyon Alın

Düzenli meditasyon için, sizi en rahat ettiren herhangi bir şekilde oturmak en iyisidir.

Ayaklarınız yere değecek şekilde sırtınızı destekleyen rahat bir sandalyede oturun.Bir ağacın kökleri gibi toprağa kök salmış olduklarını düşünün.

Sonra, avuç içleriniz yukarı bakacak şekilde ellerinizi kucağınıza koyun. Bu, ruhunuzun bilgileri almaya, hazır olduğunu ifade eder.


3: Nefesinize Odaklanın

Muhtemelen meditasyonun nefesle ilgisi olduğunu biliyorsunuzdur.

En iyi sonuçlar için gözlerinizi kapatın ve derin bir şekilde burnunuzdan nefes alarak, midenizin genişlediğini hissederek yapın. Üçe kadar saydıkça nefes alın.

Nefesinizi üç saniye boyunca tutun , nefes verin – tekrar, üçe kadar sayın. Tamamen rahatlayana, sakinleşmeye ve eşit bir hızda nefes alana kadar bunu birkaç kez yapın.


4: Koruma İsteyin ve Niyetlerinizi Belirtin

Açık niyetlerle meditasyonunuza devam etmelisiniz. Ruh rehberlerinizden veya meleklerden sizi korumasını istemekle başlayın.

Rehberinizin kim olduğunu bilmenize gerek yok sadece meditasyonunuz sırasında düşük titreşimli enerjilere izin verilmemesini söylemeniz gerekir.

Ardından, oturumunuzun en yüksek ve en iyi sonuçlarınızı getirdiği niyetinizi ayarlayın, bu psişik yeteneklerinizi güçlendirmenize ve geliştirmenize yardımcı olur.


5: Kendinizi Bilgiye Açın

Şimdi, titreşiminizi arttırdınız ve ruhsal rehberlerinizden veya meleklerden sezgisel mesajlar almaya hazırsınız.

Bir sonraki adımınız, sizin için açılmayı temsil eden bir şeyi görselleştirmektir. Bu, ruhsal rehberlerden bilgi almak için kendinizi daha da açmaya yardımcı olur. Bu bir kitap açılışı, bir ışık, çiçek açan bir bitki veya yanan bir mum ya da sizin için uygun olan herhangi bir şey olabilir.


6: Kendinize Notlar Oluşturun

Bir sonraki adımınız yaklaşık on dakika sessizce ya da kendinizi rahat hissettiğiniz sürece oturmaktır. Bu süre zarfında anten görevi gördüğünüz için vücudunuza dikkat edin.

Zihninizin gözünde kırpılan görüntüler, iğneler, baskı, duygular, kelimeler, isimler veya ifadeler gibi fiziksel duyumlar veya sadece bilme hissi gibi çok ince izlenimler ortaya çıkabilir.

Bu izlenimler herkese farklı şekillerde gelir. Size ne şekilde geldiyse, hepsini defterinize yazın, böylece daha sonra onlara başvurabilirsiniz!


7: Meditasyonunuzu Bitirin

Kendinizi psişik meditasyon kullanarak ruh rehberlerinizin mesajlarına açtınız. Şimdi, meditasyonunuzu kapatarak ve topraklanarak düzgün bir şekilde sonlandırmanız gerekiyor.

Bu önemli bir adımdır, bu yüzden atlamayın. Aksi takdirde kendinizi, gün boyu enerjileri toplayıp, size ait olmayan bir ağırlıkla dolup taşarken bulabilirsiniz.

Kendinizi mesajlara açmak için kullandığınız resmi hatırlıyor musunuz? Şimdi onları kapatın. Başlamak için zihninizde bir mum yaktıysanız, üfleyin. Kitabı kapatın. Çiçeğin tomurcuğa dönmesini izleyin.

Ardından, ruhsal rehberlerinize teşekkür edin ve onlardan sizi diğer enerjilerden korumalarını ve gelmelerini engellemelerini isteyin.

Daha sonra, kendinizi topraklayarak işlemi bitirmeniz gerekir. Bunlar, kendinizi topraklamanın ve meditasyonunuzu takip eden şaşkın veya uçuk duygularınızı kaybetmenize yardımcı olmanın birçok yoludur.

Your Page Title

Dışarıda çimlerin üzerinde çıplak ayakla yürüyün, havanın temiz ve zeminin toprak olduğu bir alanda zaman geçirin.