Numeroloji: Bir İnsanın Hayatındaki Şanslı ve Şanssız Sayılar

Sayılar hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır, ancak çok az kişi sayıların gerçek anlamlarını bilir. Numerologların yardımlarıyla bir kişi geleceğini öğrenebilir ve ciddi sorunlardan kaçınabilir.Bize göre rakamlar sadece matematiksel hesaplamalarda önemlidir, ama gerçekte durum böyle değildir. Nümeroloji sayesinde, sayıların kaderimizi etkileyebileceği anlaşılmıştır. Nümerologlara göre, sayılar şanslı ve şanssız olarak ayrılabilir. Böylece, herhangi bir sayı sadece hayatımızı etkilemez, aynı zamanda geleceğimizi de değiştirebilir. Burada hangilerinin uygun olduğunu ve hangilerinin tehlike oluşturduğunu öğrenebilirsiniz.

Şanslı numaralar

Kader sürekli bize sinyaller verir, ancak bunları çok nadiren farkederiz. Bazen bir fatura veya yol işaretindeki düzenli bir numara bile düşündüğümüzden daha önemli bir şey olabilir. Uzun yıllar boyunca, numeroloji uzmanları hangi sayıların bize mutluluk ve sıkıntı ifade ettiğini bulmaya çalıştılar. Bu bilgiler gelecekteki etkinliklere hazırlanmanıza ve mümkünse ciddi hatalardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

1 güçlü bir rakamdır. İç enerjiyi ve amaçlılığı simgeler. Bu sayının himayesinde olan insanlar güçlü bir karaktere ve dayanıklılığa sahiptir. Çoğu zaman yüksekliğe ulaşırlar ve tüm engelleri aşabilirler.

2 – nezaket ve umut rakamıdır. Uzun süredir iki rakamı sevgi ve şefkatin simgesiydi. İnsanların kişisel yaşamlarında başarı bulmalarına yardımcı olur ve aile kurmak isteyenleri destekler.

3 – belirleme rakamıdır. Üç güven verir, özgüvenini arttırır ve insanı kötülüklerden korur. Bu sayı, kariyer yapmak isteyenler için koruyucu olarak kabul edilir, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Sizi Düşmanlardan ve kıskançlıktan korur.

4 – sabır sayısıdır. Dört sayısı bir kişiyi, zorlukların üstesinden gelmesine ve bunlarla başa çıkmasına yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bir güç ve istikrar sembolüdür. 4 Rakamı iyi şans getirebilir başarı ve zenginliği çekebilir.

5 lider sayısıdır. Girişimciyseniz veya kendi işinizi kurmayı hayal ediyorsanız, beş size yardımcı olacaktır. Bu sayı çok olumludur. Size zafer getirebilir ve iyi şans çekebilir. Numerologlar beş rakamını en güçlü rakamlardan biri olarak kabul ediyorlar.

6 – sorumluluk sayısı. Eskisini tamamlamadan yeni bir işe başlayamazsanız, o zaman altının himayesinde olacaksınız. Bu sorumluluk, dürüstlük ve cevap verme sayısıdır.

7 – yaratıcılık. Çoğu doğan şair ve sanatçı, yaratıcı dürtülerini uyandıran 7 numara olduğunu iddia ediyor. Nümerolojiden, bu sayının aynı zamanda prensipte tüm yaratıcı insanlar için gerekli olan bireyselliği de sembolize ettiği bilinmektedir.

9 – enerji sayısı. Dokuz – sağlık açısından iyi bir sayıdır. Kişinin zihin gücünü kazanmasına yardımcı olur, zor zamanlarda destek olur ve hastalıklara karşı korur. Ek olarak, ruh halini iyileştirir ve özgüvenini arttırır.

Şanssız sayılar

Daha önce de anladığınız gibi, bazı rakamlar mutluluk ve başarıyı çekiyor, ama şimdi ne tür bir talihsizlik öncülüğünü keşfetmenin zamanı geldi. Numeroloji uzmanları bu sayıların en iyi şekilde kaçınılması gerektiğini söylüyorlar, aksi takdirde hayatınızı mahvedebilirler.

8 – kararsızlık rakamı. 8 rakamı himayesinde iseniz, bu hayatınızın çok değişken ve dengesiz olduğu anlamına gelir. Değişiklikler size çok sık rastlar ve hayatınızın ritmini izlemeye zamanınız olmaz. Maalesef, özellikle doğum tarihinizi veya apartman numaranızın bir bileşeni ise, bir sayının etkisinden kurtulmak mümkün değildir. Bununla birlikte, enerjisini her zaman kendi çıkarlarınız için kullanabilirsiniz.

11 – Sayısı şanslı bir sayı olmasına rağmen, kombinasyonları sorun çıkarabilir. Karışıklık, güvensizlik ve hareketsizliği sembolize eder.

13 Sayısı: Bu sayının tehlikesi her insan tarafından bilinir. Olumsuz ilişkinin birçok nedeni var ve en yaygın olanlarından biri on üçüncünün cuma günü negatif enerjisine olan inanç. İnançlara göre, bu günde bir kişi felaket, hatta felaket riski taşımaktadır. Kuşkucular bile bu sayının sık sık sorun yarattığını iddia ediyor. Popüler bilgelikten bilinir: Eğer evde on üç misafir varsa, ayrılan son kişi bu dünyadan hemen sonra ayrılabilir.

17 – Bu sayı birçok ülkede dikkatli olarak kabul edilir. Roma yazılarına göre, yaşamın sonunu ve insanlığın ölümünü sembolize eder. On yedinci doğumlu insanlar her zaman tetikte olmalıdır.

39-doğu ülkelerinde rakam 39 kötü şöhret sahiptir. Bazı yerlerde bile bir argo kelimesi, anlamı «pezevenk»dir. Yol işaretinde 39 numara olarak, bazı Doğu sakinleri açılıp diğer tarafa doğru ilerliyorlar.

Your Page Title

666 – birçok kişi için “şeytanın sayısı” olarak bilinir. Bununla birlikte, İncil’de John, İlahiyatçı, İsa’ya karşı olan “Deccal” kelimesini kastediyor. Uzun süre, üç altının kombinasyonu tehlikeyi ve hatta trajediyi önler ve böylece insanları korkutur.