Çekim Yasası Meditasyonu: Sevinç ve Zenginliği Çekmenin Sırrı

Çekim yasası, düşündüğümüzü çektiğimizi belirten evrensel bir yasadır. Bu yasa, olumsuz insanların hayatlarında sıklıkla olumsuz şeyler olurken, olumlu insanların hayatlarında sıklıkla olumlu şeyler olduğunu açıklar.

Çekim Yasası Nasıl Çalışır?

Evren, farklı frekanslarda titreşen enerjilerden oluşur. Bu farklı titreşim frekanslarına genellikle ‘titreşim frekansları’ denir.

Düşüncelerimiz, duygularımız ve arzularımız, titreşim frekansı olan enerji olarak Evrene yansıtılır.

Evren daha sonra bize aynı enerjiyi ve titreşim frekansını göndererek yanıt verir. Bu titreşim frekansı, yaşadığımız olaylar, sahip olduğumuz ilişkiler, karşılaştığımız sorunlar ve iyi şeyler olarak hayatımıza tezahür eder.

Bu nedenle, bir hedefi bu kadar yoğun ve tutarlı bir şekilde düşünür, hisseder ve harekete geçersen, sonunda o hedefe ulaşırsın.

Çekim Yasası Zenginlik ve Mutluluğu Çekebilir mi?

Evet, çekim yasası aklına gelebilecek her şeyi çekebilir. Zenginlik, mutluluk, başarı, aşk, iyi ilişkiler vb. olabilir.

Ancak mutluluğu ve zenginliği kendine çekebilmen için, her şeyden önce mutluluğu ve zenginliği gerçekten istemen gerekir.

Bu, zengin ve mutlu olmak istediğine dair hiçbir şüphenin olmaması gerektiği anlamına gelir, bu nedenle şüphelerini bir kenara atmak ve hayatındaki çekim yasasını güçlendirmek için yapabileceğin şeyler vardır.

Zenginliği ve Mutluluğu Çekmek İçin Yapabileceğin Şeyler

Çekim yasasını güçlendirerek hayatına daha fazla zenginlik ve mutluluk çekebileceksin.

Burada söyleyeceklerimi Çekim Yasası kaslarını güçlendirmek için yapabileceğin egzersizler olarak düşün:

1. Gerçekten Ne İstediğini Bilmelisin

Kendine şunu sor, “Gerçekten zenginlik ve mutluluk istiyor muyum?” Bazı insanlar, yanlış bir şekilde paranın kendilerini daha mutlu edeceğine inandıkları için zenginlik istediklerini düşünürler.

Hayatına iyi bak ve kendine sor, “Daha fazla para beni daha mutlu eder mi?” Mutluluğun içeriden geldiğini ve paranın yalnızca daha fazla “şey” yapabilmek için bir araç olduğunu anla. Para sana daha fazla mutluluk getirmeyecek.

2.Minnettar Ol

Sahip oldukların için şükret çünkü evren sana geçmişte tonlarca şey verdi. İyi arkadaşların ve sevgi dolu bir ailen varsa, onlara sahip olduğun için minnettar ol.

Minnettar olmak, hayatını daha fazla takdir etmene yardımcı olacak ve karşılığında daha olumlu olmanı sağlayacaktır.

3.Dikkatli Olma Alıştırması Yap

Çoğumuz, çevremizde gerçekten neler olup bittiğini fark etmeden yaşamlarımızı sürdürüyoruz. Birincisi, Çekim Yasası şu anda zaten gerçekleşiyor ve hayatımızın her anında yer alıyor. Çekim Yasasını iş başında görmek için çevremize dikkat etmemiz yeterlidir.

Hayatımızda yer alan Çekim Yasasını gözlemleyerek ona olan inancımız güçlenecek ve bu da çekim yasasını daha da güçlendirecektir.

4.Her Gün Olumlamalar Söyle

Olumlamalar, belirli bir fikri ‘onaylayan’ cümleler veya ifadelerdir. Zenginlik ve mutluluk hakkındaki olumlamaları her gün tekrarlayarak onu kendine çekersin, bu da sonunda yaşamında tezahür eden zenginlik ve mutluluğa yol açacaktır.

İşte zenginlik ve mutluluğu çekmek için bazı güzel olumlama örnekleri:

‘Zengin ve mutluyum.’

‘Zenginlik ve mutluluk bana doğal geliyor.’

“Zenginlik ve mutluluğun hayatıma girmesine izin veriyorum.”

5.Günlük Görselleştirmeler Yap

Görselleştirme, olmasını istediğin şeyi zihninin gözünde canlandırdığın bir tekniktir. Zenginlik ve mutluluk hakkında günlük olarak görselleştirme seni varlıklı ve mutlu olmaya daha da yaklaştıracaktır.

Hayatındaki Çekim Yasasını güçlendirmek için daha etkili görselleştirme tekniklerinden biri, sana öğretmek üzere olduğum Çekim Yasası Meditasyonu’nu kullanmaktır.

Çekim Yasası Meditasyonu Nasıl Yapılır?

Bu adımları takip edersen, zenginlik ve mutluluk sana mutlaka gelecektir:

– Meditasyon Yapmak İçin Uygun Bir Yer Bul

Etkili bir şekilde meditasyon yapabilmen için sessiz ve sakin bir yere ihtiyacın var. İdeal yer, insanların seni en az 30 dakika rahatsız etmeyeceği bir yer olacaktır. Bir park, boş bir park yeri veya herhangi bir yer olabilir. Sakin bir yer bulamıyorsan gece evde yapmanı öneririm.

– Meditatif Bir Transa Gir

İdeal konumu bulduktan sonra rahatla ve rahatına bak. Zihnini boşaltırken ve etrafındakileri hissederken yavaş ve derin nefes al.

Tamamen rahatlamış hissedene kadar bunu yaparak nefes al ve ver. Nefes almaya devam ederken zihnini gevşet, trans benzeri bir duruma gitgide daha derine düştüğünü hisset.

Zenginlik ve mutluluğun zaten tezahür ettiğini canlı bir şekilde gözünde canlandır.
Aklında bir resim çiz ve mümkün olduğunca canlı ol. Kendini zengin, mutlu ve dolu dolu yaşamak için görselleştirmen sırasında tüm duyularını kullan.

Neyi görselleştireceğini bilmiyorsan, işte bir örnek:

Tropiklerin yakınında dev bir konakta yaşadığını hayal et. Denizin serin esintisini kokla ve sıcak tropikal güneşte parıldayan okyanus dalgalarını gör.

Bu vizyonu aklında tut ve hayatının şimdiden değiştiğini hayal et

– Gülümse Ve Mutlu Ol

Şimdi gözlerini yavaşça aç ve gülümse. Artık yoluna devam edebilir ve evrenin işini yapmasına izin verebilirsin. Zaten zengin olduğunu kabul et ve mutlu ol çünkü zenginlik ve mutluluk sana doğru geliyor.

Çekim yasasını güçlendirerek, bir gün zenginlik ve mutluluğun sana geleceğinden emin oluyorsun ve bu tam şu anda tezahür ediyor olabilir.

Ancak kendini zenginlik ve mutlulukla sınırlamak zorunda değilsin, çekim yasasını hayatına faydalı olacak başka şeyleri tezahür ettirmek için kullanabilirsin.

Çekim Yasasının Diğer Kullanımları

Zenginlik ve mutluluğun yanı sıra, Çekim Yasası hayatındaki ilişkiler ve hatta ruhsal gelişim gibi başka şeyleri tezahür ettirmek için de kullanılabilir.

İşte Çekim Yasasının kullanılabileceği bazı şeyler:

1.Aşkı Ve İlişkileri Tezahür Ettirmek

Aşk ve ilişkiler, muhtemelen zenginlik ve mutluluktan sonra tezahür etmek için bir sonraki seçimlerin olacak. Sevecek birini ve karşılığında seni sevecek birini bulmak çok zor.

Kötü zamanlarda arkanı kollayan iyi arkadaşlar da nadirdir, özellikle bu gün ve yüzeysellik çağında.

Aşk ve iyi arkadaşlar istemek kötü değil, hatta ideal! İyi ve kötü günde yanında olacak iyi bir eş ve iyi arkadaşlar ortaya koyarak hayatına daha fazla mutluluk getirmek için Çekim Yasasını kullan.

2.Sağlığını İyileştirmek İçin Çekim Yasasını Kullan

Sağlık zenginliktir! Zevk alamıyorsan ne kadar zengin ve varlıklı olduğunun bir önemi yok. Sağlığını isteyerek, daha uzun ve daha doyurucu bir yaşam sürmeni sağlıyorsun.

3. Manevi Gelişiminizi Tezahür Ettirmek

Bu muhtemelen Çekim Yasasını kullanmanın en iyi yoludur. Kendini ruhsal olarak geliştirerek, evrenle olan bağını da güçlendiriyorsun. Ve evrenle bağlantını güçlendirerek, gözlerini merak, heyecan ve gizemle dolu yepyeni bir dünyaya açacaksın.

4.Aklına Gelebilecek Her Şeyi Tezahür Ettirmek İçin Çekim Yasasını Kullan

Kendini bu listeyle sınırlamana gerek yok çünkü Çekim Yasası hayatındaki hemen hemen her şeyi tezahür ettirmek için kullanılabilir! Bu evrensel yasayı kullanarak hayatını güzelleştirmek ve iyileştirmek için eğlen ve yaratıcı ol.

Kısacası, Çekim Yasası, zenginlik, mutluluk veya başarı gibi aklına koyduğun her şeyi tezahür ettirmek için kullanılabilir.

Your Page Title

Cazibeyi güçlendirmek için, hayatına zenginlik ve mutluluk çektiğine inanmalısın. Günlük görselleştirmeler ve Çekim Yasası Meditasyonu da yardımcı olacaktır.