Çekim Yasasını Kullanarak Bolluk Nasıl Çekilir

Bolluk ve çekim yasasını duyduğunda, bunun zenginlik anlamına geldiğini düşünürsün. Bolluk sadece finansal refahı içermekle kalmaz, aynı zamanda bundan çok daha fazlasını içerir.

Her birimizin içinde büyük bir sevgi, yaratıcılık ve neşe bolluğu var.

Hepimizi yöneten Evrensel Kanunlar var. Bolluk zaten doğum anında sana verildi! O zaten senin! Bununla birlikte, bolluk deneyimin, bolluğa sahip olmak istediğin her şeyi almaya ne kadar açık ve kabul ettiğine bağlıdır.

Bolluk Yasası evrensel yasalar içinde değişmez bir ilkedir. Tıpkı yerçekimi gibi, bolluk yasası da her zaman iş başında olan evrensel bir yasadır. Basit gerçek şu ki, hayatta ihtiyacın olan veya isteyebileceğin her şeyin sınırsız bir Kaynağı vardır. Bu büyük bolluk her zaman hepimiz için sonsuz bir şekilde mevcuttur.

Kendini Bolluk Yasası ile hizaladığında, onunla birlik içinde hareket edeceksin. Bu birlikte, seni sınırlayacak olan tek şey, eksiklik ve sınırlamaya olan inançlarındır.

Sahip Olduklarını Takdir Etmek

Halihazırda sahip olduklarını kabul ederek ve takdir ederek, evrenin sana sunduğu bolluğu kabul etmiş olursun. Bolluğu hayatına çekerken niyet güçlü bir araç olabilir.

Neye minnettar olduğunu ve neyi takdir ettiğini bir kağıda yaz. Hayatta seni mutlu eden her şeyi not alırken, olumluya konsantre olacak ve seni engelleyen ve hayatına gerçekten bolluğu kabul etmeni engelleyen olumsuz düşüncelerden kurtulacaksın.

Bolluk Nasıl Çekilir

Dikkatini neyle beslersen o büyür. Öyleyse, bolluğun var olduğuna zaten güvendiğin ve bildiğin bir yaşam alanı belirle; Çekim Yasası’nın yürürlükte olduğunun zaten farkında olduğun yaşamının bir alanı.

Dans ederken, şarkı söylerken, bahçeyle uğraşırken veya sevdiğin bir şeyi yaparken hissettiğin olumlu duygular gibi, yaşamına çok sayıda olumlu duyguyu çeken olumlu bir tutuma odaklan.

Bu alıştırmanın amacı, yaşamının zaten bol olan alanlarını ne kadar kolay alabileceğine odaklanmaktır.

Bunu meditasyon zamanın sırasında veya gün boyunca açık noktalarda, özellikle neşe ve olumlu duygular uyandıran faaliyetlerle meşgul olduğunda mümkün olduğunca sık yap.

Hayatında zaten farkında olduğun bolluğu bilinçli olarak ne kadar çok ayarlarsan, bolluğu alma enerjisi sana o kadar tanıdık gelecektir. Bu, o titreşimin içinde genişlemesine ve hayatının diğer alanlarına taşmasına neden olacaktır.

Your Page Title

Altın Kural

Buradaki altın kural, hayatta istediğini almaya açık olmaktır. Bunu uygulayarak, titreşimsel enerjini almak istediğin şeye hizalayacaksın ve yaşamında çekim yasasını harekete geçirerek bolluğun anında gerçeğe dönüşecek.