Prana Enerjisi Nedir? Ve Bol Miktarda Nerede Bulunur

Dünya, etrafımızda sürekli akan muazzam miktarda enerji ile doludur. Enerji, çok bol olan bir şeydir ve bu, gezegendeki canlıların doğal olarak gelişmesiyle kanıtlanmıştır. Dünya’nın etrafında sürekli hareket eden çok fazla enerji vardır.

Prana Nedir ve Nerede Vardır?

Prana, enerjinin en temel şeklidir. Pranayı ruhsal dünyanın atomları ve molekülleri olarak düşün. Prana birlikte, ateş, su, hava ve toprağın enerjileri gibi yapı taşlarını veya ruhsal ve temel enerjiyi oluşturur.

Prana’nın kesin bir kalıbı yoktur. Bu sadece enerji parçalarıdır ve bu nedenle görünüşleri büyük ölçüde değişir.

Deneyimlerime dayanarak, prana’nın birbirine bağlı enerji noktaları gibi görünme eğiliminde olduğunu buldum. Bu enerji noktaları genellikle temiz ve insan müdahalesi olmayan yerlerde bol miktarda bulunur. Örneğin, prana’nın sahilde eski bir apartmanda olduğundan daha bol olduğunu gördüm.

Çıplak Gözle Prana Nasıl Görülür?

Üçüncü gözlerinin henüz çok gelişmemiş olmasına rağmen, durugörü olmayan kişilerin bile prana’yı görebildiklerini keşfettim, çünkü prana en temel enerji şeklidir. Ve bu haliyle, fiziksel alana çok yakından, çıplak gözle görülebileceği noktaya kadar titriyor.

Pranayı görmenin en kolay yolu, herhangi bir çarpıtma veya dikkatini dağıtabilecek bir şey olmayan yakındaki bir noktaya odaklanmaktır. Güneşli bir günde gökyüzüne odaklanmak mükemmel bir örnek olacaktır. Gözlerini belirli bir noktaya odakladığında, biraz gözlerini kısmayı dene. Çok değil, sadece birazcık.

Sonra gözlerini gevşet ve zihnini boşaltmaya çalış. Muhtemelen görüş hattına yakın, etrafta dolaşan bu küçük şeffaf noktaları fark etmeye başlayacaksın. Bu, en küçük prana enerjisi birimi olan hava pranasıdır.

Your Page Title

Aynı egzersizi plajda da ya da bir şenlik ateşinde yapmayı dene. Muhtemelen, aynı yarı saydam nokta desenlerinin tam önünde asılı olduğunu göreceksin. Bu durumlarda su veya ateş pranayı göreceksin.