Yanan Kulaklar: Birisi Bizi Düşündüğünde Bunu Hissedebilir Miyiz

Birçok insan, birisinin kendisini düşündüğü zamanı söyleyebiliyor, sizce bunu gerçekten de yapabilirler mi? Belki de bizi bildiğimizden daha çok bağlayan enerjiler vardır.

Muhtemelen, hayatınızın bir noktasında birinin, kulakları yandığı zaman birinin onun hakkında düşündüğünü veya konuştuğunu bildiğini söylediğini duymuşsunuzdur, değil mi?

Bu tür bir şeyin Kaynağın kendisiyle olan bağlantımızla ve aynı zamanda sezgi anlayışımızla ilgisi var. Güçlü bir sezginiz varsa, başkalarının görmeyeceği şeyleri alacaksınız. Böyle anlarda ortaya çıkan duygu ve düşüncelere dikkat etmek, aklınızda kimin olabileceği konusunda çok şey ortaya çıkarabilir.

Aşağıda birisinin sizi düşündüğünü ve bu şeylerin ne anlama geldiğini gösteren bazı şeylerin üzerinden geçeceğiz. Bunların her biri kendi yolunda benzersizdir.

Birisinin Sizi Düşündüğüne Dair 5 İşaret;

1. Kulaklarınız / Yanaklarınız Yanıyor.

Birisi sizi düşünüyor ya da sizin hakkınızda konuşuyorsa, olan ilk şey bu olacak. Kulaklarınız veya yanaklarınız yanacak ve kendinizi çok hafif bir şekilde rahatsız olmuş gibi hissedeceksiniz. Birçok insan bunu bilse de, çoğu bunun bir tür batıl inanç olduğuna inanıyor.

2. Rüyadayken Ziyaret Edildiniz.

Rüyalarınızın dünyası çok etkilenebilir. Biri sizi düşünüyorsa, bunu yapan kişinin rüyanızın içinde olması çok olasıdır. Yaptığı ve söylediklerine çok dikkat edin, düşündüğünüzden daha fazlası olabilir.

3. Aniden Sebepsiz Yere Rahatsız Oluyorsunuz.

Sebebi olmayan bir şey için garip bir yer değiştirme hissi alırsanız, tam olarak farkında olmadığınız bir şey vardır. Bilinçaltınız bilinçli zihninizin yapamayacağı bir şeyi tespit ediyor.

4. Birisi Aniden Aklınıza Gelir.

İnsanlar sebepsiz yere aklımıza gelmiyor. Birden 10 yıldır görmediğiniz birini aniden düşündüğünüzde, bundan daha fazlası var. Şu anda düşündüğünüz kişinin sadece sizi düşünüyor olması çok iyi olabilir. Eşzamanlılığın gücü bu anlamda gerçekten büyüleyici.

5. Kelimeler olmadan Sizi Rahatlatan Fiziksel Hisler Hissedersiniz.

Ayrılsanız bile bazen sizi önemseyen insanlar size güvence gönderebilirler. Birdenbire kendinizi rahat hissediyorsanız, bunun bir nedeni olabilir. Belki de sizi seven biri, size pozitif enerji göndermiştir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Peki siz bunlardan kaç tanesini tecrübe ettiniz ve daha fazlası olduğunu düşünüyor musunuz?