Bu 3 Rüyadan Birini Sürekli Görüyorsanız, Şüphesiz Özel Bir İnsansınız Demektir

Özel İnsan
Özel İnsan

Rüyalar, insanoğlunun deneyimleyebildiği en gizemli ve büyüleyici deneyimlerden biridir. Hepimiz bu absürt psişik fenomeni ilk elden biliyoruz, alternatif bir dünyaya fırladık ve kendi tenimiz üzerinde inanılmaz derecede doğru duyumlar yaşadık. Yorulmak bilmeyen beyin çalışmasının doğrudan bir sonucu olan rüya, örneğin empati gibi zihnin belirli özelliklerini açıkça tanımlama imkanı sunar.

Kendilerini başkalarının yerine koyabilen ve başkalarının acılarını anlayabilen insanlar enderdir. Bununla birlikte, bugünün toplumu artık büyük ölçüde bencil ve duyarsız bireylerden oluşsa da, hâlâ cömertliği ve empatiyi inançlarının temel taşları haline getiren bazı asil hayatta kalanlar da var.

Bu yazıda, empatik insanların sahip olma eğiliminde olduğu üç tür rüyayı listeleyeceğiz. Onları birlikte görelim:

1. SIKLIKLA BOŞLUĞA DÜŞMEYİ GÖRÜYORSANIZ, ÖZELLİKLE EMPATİK OLURSUNUZ:

Başkalarının acısına özellikle duyarlı olan insanlar genellikle bu garip ve rahatsız edici duyguyu yaşarlar. Bu rüyanın tipik izlenimi, kişinin kendisini paralel bir boyutta, karanlık ve kasvetli bir atmosferde bulması ve aniden boşluğa düşmesidir.

Bu rüyanın bıraktığı çaresizlik hissi, kelimelerle anlatılması zor bir şeydir. Neyse ki, süresi çok kısadır ve bu nedenle, yeterince hızlı bir şekilde uyanmak, bu alternatif boyuttan çıkmak ve gerçekliğe dönmek için mümkündür.

2.ÇOK YOĞUN KABUS GÖRÜYORSANIZ SON DERECE EMPATİK BİR İNSANSINIZ

Özellikle empatik insanlar rüyalarında korkunç şeyler görmeye alışkındır. Çoğu zaman empatiklik, aşırı duyarlılığı sayesinde, kabusu tam doruk noktasında bozmayı başarır, ter içinde, sulanan gözlerle ve hatta çığlık atarak uyanırsınız.

Kabus sırasında, empatlar derin bir adrenalin, endişe ve korku hissi yaşar ve bir kez sona erdiğinde, bunu akıllarından çıkarmak için mücadele ederler.

3.BÜYÜK BİR EMPAT GENELLİKLE “LUCID” RÜYALAR GÖRMEKTEDİR

Lucid rüya deneyiminin odak noktası, rüya gördüğünüzü fark etmektir. Bu rüyalar genellikle yarı uyanık halde görülür ve kişi tam bilinçlilik durumuna geri döner dönmez onları hatırlaması mümkündür.

Ancak, dakikalar geçtikçe ve ayrıntılar giderek bulanıklaştıkça hafızaları solma eğilimindedir. Lucid rüya içindeki empati, özgürce hareket etme ve durumları en cana yakın şekilde değiştirme olanağına sahiptir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu nedenle, bu özel rüya görüşü sırasında, empati, bazı şeyleri manipüle edebilir ve belirli olayları simüle edebilir.