Cüzdanınızda Olmaması Gereken 5 Şey: Yoksulluğu ve Şanssızlığı Çekiyorlar

Cüzdan sadece parayı saklamak için şık bir aksesuar değil, aynı zamanda maddi refahı çeken bir tılsım da olabilir. Cüzdanınızın içeriğini gözden geçirirseniz, şansınızın tükenmesini önleyebilirsiniz.

Parasal enerji kaprislidir ve kazanılanlara saygıyla davranmazsanız, kırılgan olabilirler. Para ile ilgili her şeye dikkat etmenizi öneririz. Finansal akışları engelleyen, mali tasarruf yapmanıza ve gelirinizi arttırmanıza engel olan 5 şey vardır. Bunları cüzdanınızdan çıkarmak en iyisidir, böylece sorunlardan kaçınabilirsiniz.

1. Çekler: Çeklerin saklanması gerekir, fakat cüzdanda saklanamaz. Orada finansal akışları engelleyecek bilgi gürültüsü yaratacaklardır. Ezoterikçiler onları “israf para” olarak adlandırıp kayıplara neden olduğunu düşünmektedirler. Finansal başarısızlıklardan kaçınmak için herhangi bir çek ayrı bir yerde tutulmalıdır.

2.Sahte Para: Değişmeyen ve modası geçmiş paraları kullanarak parasal servet kazanmanın birçok yolu vardır, ancak sahte para söz konusu olduğunda, şansı çekmezler. Her türlü sahte paralar normal parayla birlikte tutulmamalıdır.

3.Fotoğraflar: En sevilen akrabaların fotoğraflarının bile cüzdanda yeri yoktur, çünkü her resmin kendi gücü vardır. Cüzdan, sahibinin enerjisiyle yakından bağlantılıdır ve yabancı enerji bu bağlantıyı bozabilir ve bu da mali sorunlara yol açabilir.

4.İlaçlar: İlaçlar, doktor reçeteleri ve ilaçların listesi istenmeyen eşyalardır. Bu tür şeyleri ayrı bir yerde saklamak veya kozmetik torbasını buna uyarlamak en iyisidir. Böylece mali kaynaklar bozulmadan kalacaktır ve hastalıklar bu kadar sık misafir olmayacak.

Your Page Title (#satışortaklığı)

5.Süresi dolmuş kartlar: Süresi geçmiş piyango bileti veya seyahat,etkinlik biletleri. Onların hizmet ettiği şeyler yoksulluğa neden olabilir. Şans ve refahı çekemezler, bu yüzden onlardan kurtulmanız gerekir. Banka Kartları gereksiz spontan krediye neden olabilir ve biletler de yanlış park veya diğer ihlaller için para cezaları ile karşı karşıya kalabilir.