Ayna Tarih: Arzularınızı ve Dileklerinizi Yerine Getirmek İçin 08.08’in Gücünü Kullanın

Yansıtılmış tarihler her zaman özel bir güce sahiptir. Bu günler insanlara şans veren sıra dışı bir enerjiyle doludur. Bugün herkesin hayalini gerçekleştirme şansı vardır.

Numerolojide, bu günün himayesinde gerçekleşecek olan Sekiz, maddi zenginlik ve tesadüflerin şansıdır. Dileklerinizin gerçekleşmesine yardım eder. Akşam gökyüzüne dikkatlice bakın. Kayan bir yıldıza bakarak bir dilek tutun.

Dileklerinizi Yerine Getirmek İçin Kullanabileceğiniz Ritüel

Bu ritüel saat 08: 08’de, yani 20: 08’de yapılmalıdır. 8 Ağustos’ta 20:08 de, Yeni Yıl geçişine benzer şekilde güçlü bir pozitif enerji salımı olduğuna inanılıyor. Bu yüzden dilek dileyebilir, Evren’den yardım isteyebilirsiniz.

Ritüel hazırlığı oldukça basittir: bir kağıda, kaleme ve bir muma ihtiyacınız var. Saatiniz (kol saati, telefonda veya bilgisayarda) 20:08 gösterildikten hemen sonra, dileklerinizi kağıda yazın.

Daha sonra, mumun alevinin üzerinde birkaç dakika boyunca bu yazdığınız kağıdı gezdirin ama kağıdı yakmayın. Kağıdı mumun alevinin üzerinde gezdirirken şu sözleri tekrarlayın: iyi şans her zaman benimle, dileklerim ve arzularım hepsi gerçek oluyor. Şükürler olsun. Daha sonra, kağıdı katlayın ve tenha bir yerde saklayın veya bir çantanın içine koyun.

08.08 Finans ve İş

Sorumluluk ve bağımsızlık, finansal ve profesyonel arzuların gerçekleştirilmesine yardımcı olacaktır. Bugün çoğu insan enerjisini başarı için programlayabilecek. Ana şey açıkça hedeflerinizi belirlemenizdir.

Evrenin kendisi bu gün size rehberlik edecektir, bu yüzden sezginizi dinlemeniz gerekir.

08.08 Aşk ve İlişkiler

Arzularınızı yerine getirin, ruh eşinizi bulun veya mevcut ilişkinizde uyumu sağlayın, olumlu bir ruh hali bugün size yardımcı olacaktır.

Your Page Title

İnsanlar özellikle bugün daha duyarlı olacaklar, bu yüzden sevginizi ve sıcaklığınızı çok daha hızlı hissedecekler. Bu gün randevu almak yararlıdır. Flört edebilir, duygularınızı İTİRAF EDEBİLİR, evlilik teklifi edebilirsiniz. Bu, istediğiniz şeyi gerçekleştirmenize ve en iyi sonuçları elde etmenize yardımcı olacaktır.