Ruh Eşi ve İkiz Alev Arasındaki Benzersiz Farklar

Hepimiz mükemmel bir ilişkiye sahip olmak istiyoruz. Biriyle rahat hissettiğinizde, derin bir bağlantı hissederseniz veya doğal yakınlık yaşarsanız, ruh eşinizi bulduğunuzu düşünürsünüz; ancak, bu bağ bundan daha güçlü bir şey olabilir. Bilmeden, o kişi sizin ikiz aleviniz olabilir.

Manevi dünya hakkında çok az bilginiz varsa veya hiç bilginiz yoksa, “ikiz alev” terimi ile karıştırmış olmalısınız çünkü “ruh eşi” özlem duyduğunuz tek kişidir. İşleri açıklığa kavuşturmak için, her iki kelimenin basit tanımlarına bir göz atalım:

Ruh eşi: Hayattaki dersleri öğrenmenize yardım eden kişidir. Derin bir bağınız olabilir, ancak ilişki her zaman romantik değildir.

İkiz alev: Birlikteliğin mükemmel uyumu, gerçek aşk ve diğer yarınızdır.

Daha derine bakarsanız, ruh eşiyle ikiz alev arasında çok fazla fark var. İşte bazı büyük farklılıklar:

İkili alev vs Ruh Eşi: Tek bir hayatta kaç tane karşılaşıyorsunuz?

Yaşamınızda bir veya daha fazla ruh arkadaşı bulabilir, ancak yalnızca bir veya iki ikiz alevle karşılaşabilirsiniz.

İkiz alev vs ruh arkadaşı: İlişki Türü

Ruh eşi ilişki romantik ya da romantik olmayabilir. Bir seferde birçok ruh arkadaşın olabilir. Mark L. ve Elizabeth Clare , bir ruh eşini ruhsal kardeşleriniz olarak tanımlar.

Annen, en iyi arkadaşın, kız kardeşin, erkek kardeşin, eşin, öğretmenin ya da yeryüzünde bağlı hissettiğin herhangi bir kişi olabilir. Her ne kadar, çoğu zaman, ruh eşleri büyük evliliklere sahipler ve mükemmel bir yaşam ortağı oluyorlar, ancak mutlaka birbirlerinin ikiz alevi olmaları gerekmiyor.

İkiz alev sizin ruh arkadaşınız olabilir, ancak ruh eşiniz ikiz alev olamaz. Aynı kaynağı paylaştığınız sadece bir ikiz alevin var. İkiniz de tek bir ruhun iki bedene bölünmüş kısımlarısınız.

İkiz alevler birbirlerinin ayna görüntüsüdür. Tanrı bir ruhu iki bedene indirdiğinde, biri eril veya pozitif kutupları kazanır, diğeri kadınsı ve olumsuz kutupları kazanır; onlar birbirlerinin bir parçasıdır ve bu nedenle ikiz alevler olarak adlandırılır. İlişki romantik olduğunda, sadece cinsel olmaktan daha fazlasıdır. Kutupları onları her zaman birbirlerine doğru çeker.

İkiz alev vs ruh arkadaşı: Bir araya gelme nedenleri

Ruh eşleri bir araya gelirler çünkü birbirlerine karşı bilinmeyen bir çekiciliği vardır; ikiz alevler aynı hissediyorum. Her iki ilişkide de, onlarla birlikte olmaktan mahrum olduğunuzu hissediyorsunuz. Bu cazibe, gizemli bir hedefe ulaşmak veya ilahi bir görevi başarmak anlamındadır. İkiz alevlerin sıklıkla benzerleri vardır, ancak ruh arkadaşlarının farklı yaşam hedefleri vardır.

İkili alev vs ruh arkadaşı: Onlar ne başarmak

Ruh eşi ilişkiler sizi dünyadan ve kendinizden haberdar etmenizi sağlar. İçsel bilincinizi bilmenize yardımcı olurlar. Öte yandan, ikiz alev tüm gezegenin bilincini harekete geçirir.

İkiz alev vs ruh arkadaşı: Nasıl ayırt edilir

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bir ruh eşiyle ikiz alev arasındaki farkı ayırt etmek kolay değil. Yapmanız gereken tek şey içgüdülerinizi takip etmektir. Kalbinin ne söylediğini her zaman biliyorsun ve buna güvenmelisin. Bir ruh eşini ya da ikiz alevi bulmak onun harikasıdır. En önemli olan senin mutluluğun. Eğer kişiden memnunsanız, işaretleri aramayı bırakın ve bu ilişkiyi tam olarak yaşayın.