Geçmiş Yaşamları Anlamak: Daha Önce Yaşadın

Geçmiş yaşamların, hayatının şu anda nasıl gittiğini etkiliyor olabilir.

Reenkarnasyon hala herkes tarafından bir gerçek olarak kabul edilmese de eski çağlardan beri dünya çapında birçok toplumda geçmiş yaşamlarla karşılaşılmaktadır.

Dejavu

Dünyanın her yerinden birçok insan déjà vu yaşadığını bildirdi. Belirli bir yere girerler ve aniden güçlü bir aşinalık dalgası onları sarar.

Hatta bu yaşamda ilk kez orada olsalar bile, o belirli yerde belirli şeyler yaptıklarını bile hatırlayabilirler.

Bazılarının dediği gibi, daha önce orada bulundum, bunu yaptım.

İki Ünlü Reenkarnasyon Vakası

Shanti Devi’nin geçmiş yaşamını hatırlaması, 4 yaşında, aniden başka bir uzak köydeki önceki yaşamından bahsetmeye başladığında başladı. Dokuz yıl önce doğum sırasında ölen bir kadın olan Lugdi Devi olduğunu söyledi.

Çocuğun durumunu dikkate değer kılan şey, şunları yapabilmesiydi:

• Lugdi Devi’nin lehçesini konuştu
• Yetişkin kadının kayınvalidesini tanıdı
• Kılık değiştirmiş haldeyken bile kocasını tanımladı

Shanti Devi’nin Lugdi Devi ile ilgili geçmiş yaşam anıları, reenkarnasyon için güçlü bir vakadır.

Bir başka ünlü reenkarnasyon vakası, geçmiş yaşamla ilgili güçlü anılarla, İkinci Dünya Savaşı pilotu olarak – James Huston – ateşli bir uçak kazasında ölme kabusları gören bir çocuk olan James Leininger’dir.

Çocuk James, yetişkin James hakkında samimi ayrıntıları biliyordu. Küçük James’in yaşı için, uçaklar, özellikle de İkinci Dünya Savaşı sırasında kullanılanlar hakkında önemli bilgiler sergiledi. Küçük James’in hikayesi 2004’te ABC News muhabiri Chris Cuomo tarafından izlendi ve halka açıldı.

Geçmiş Yaşamını Bilmenin Faydaları

Geçmiş yaşamının farkında olmak, şimdiki yaşamında sana yardımcı olabilecek bilgiler edinmeni sağlar.

Örneğin, yinelenen kabuslardan rahatsızsan, reenkarnasyon bağlamında anlamak daha kolay olacaktır. Kabuslarının aslında geçmiş bir hayatın hatıraları olduğunu anlayacaksın ve onlarla daha fazla başa çıkacak pozisyonda olacaksın.

Geçmiş Yaşamlar ve Karmik Borç

Geçmiş yaşamlarını keşfetmek, üstlenmiş olabileceğin karmik borçları da dengeleyebilir. Belki de hayırsever ve bağışlayıcı olmak konusunda bir ders alman gerekiyor. Belki de geçmiş yaşamında parçası olduğun bir yanlışı düzeltmen gerekiyor.

Your Page Title

Ya da belki de kolektif bilgeliğimize katkıda bulunmak için hayatın ne kadar uzun zaman önce olduğuna dair bilgini paylaşman gerekiyor.