Pleiadian Yıldız Tohumu Olduğunuzu Gösteren 9 İşaret

Pleiades yıldız tohumları, çoğu kişiden daha derinlerde şifacı olan kişilerdir. Çoğu diğerleri ile iletişim kuramazlar.

Yıldız tohumu terimini duymuş olsanız da, farklı türlerden haberdar olmanız pek muhtemel değildir. Pleiadian en iyi ve en saygın biridir. Bu ruhlar geldi ve Pleiades Yıldız kümesinden gelmeye devam ediyor.

Bir Pleiadian yıldız tohumu olup olmadığınızı belirleyebilmeniz için bazı özelliklerden bahsedeceğiz. Sadece bu özelliklerden çok daha fazlası olsa da, bu özellikler başlamak için iyi bir yer. Bu özellikler içinde kaç tanesi sizde var?

1.Çok Barış Odaklı Olursunuz

Hepiniz huzur getiriyorsunuz. Herkese hak ettikleri gibi davranmaya çalışırsınız. Ayrıca çok kibar bir insansınızdır. Kavgalardan ve tartışmalardan uzak huzurlu bir yerde yaşamayı tercih edersiniz.

2. Çoğundan Daha İyi Bir Şifacısınız.

Siz yetenekli bir şifacısınız. Çoğu şifacının yapamayacağı bir seviyede başkalarını iyileştirirsiniz. Sanki bir şeyleri daha derinden hissediyor ve mevcut olandan önce gelecek duyguları okuyabiliyor gibisiniz.

3.Buraya Ait Olmadığınızı Hissediyorsunuz

Bulunduğun yer gibi hissetmiyorsun. Ait olmadığınızı biliyorsunuz ama nereye gitmeniz gerektiğini bilmiyorsunuz. Sanki buradan gitmeniz gereken yeri belirleyemiyorsunuz ama ‘burada’ çalışmalarınızın işe yaramayacağını biliyorsunuz.

4.Son Derece Sezgiselsiniz

Siz oldukça sezgisel bir insansınız. Diğerlerinin çoğunun asla almadığı şeyleri hissedebiliyorsunuz. Sezgilerinizi mutlaka dinlersiniz.

5.Olumsuz Duyguların Varlığında Kendinizi Korkunç Hissedersiniz

Olumsuz duyguları idare edemezsiniz. Birisi iniş ve çıkışlarını gerçekten kalbinizden hissedersiniz. Aynı bir empat gibi ama aşırı hızlı.

6.Merhametli Bir İnsansınız

Çevrenizdeki insanlara ve hayvanlara daima merhamet gösterirsiniz. Onlara yardım etmek için orada olmanın sizin göreviniz olduğunu hissediyorsunuz.

7.Kendi Duygularınızı Bastırmaya Eğilimlisiniz

Başkalarınınkilerle yüzleşmek için kendi duygularınızı bastırmaya eğilimlisin. Üstesinden gelebileceğiniz bir durum olsa da, bu hayatınızdaki çok büyük bir sorundur.

8.Küçük Şeylerle Mutlu Olursunuz

Her zaman mutlu olacak bir şeyler buluyorsunuz. Yaptığınız her şeyden gurur duyarsınız ve en kötü durumlarda bile en iyisini görürsünüz.

Your Page Title

9.Çok İyi İletişim Kurarsınız

Hemen hemen herkesle iletişim kurabilirsiniz. Başkalarının korkutucu olduğunu düşündüğü insanlarla konuşabiliyorsunuz ve gerçekten başkalarının size açılmalarını başarabiliyorsunuz.