HAYATINIZ BOYUNCA BULMANIZ GEREKEN 3 KİŞİ

Hayat ilişkileri sevmekle ilgilidir. Daha gerçekçi olarak, hayat sizi genişlemeye iten ve büyümenize yardımcı olan ilişkileri sevmekle ilgilidir.

Tüm ilişkiler yaşam anlayışımız ve karakterimizin gelişiminde bir rol oynasa da, bazı ilişkiler diğerlerinden çok daha özeldir.

Hayatınız boyunca sahip olabileceğiniz birçok farklı ilişki türü var, ama bu gezegende yolculuğunuz için tamamen gerekli olan birkaç tür var.

İşte hayatınız boyunca bulmanız gereken 3 tip insan;

1.Ruh Eşiniz

Ruh eşiniz, her seviyede sizin yanınızda olacak kişidir. Hiç bir gariplik yoktur ve onların etrafında kendinizi rahatsız hissetmek tam anlamıyla imkânsızdır.

Kavgalar ve tartışmalar olabilir, ancak her zaman ilişkiyi güçlendirir ve bir şekilde çözülürler. Ruh eşinizden 3 yıl uzakta yaşayabilirsiniz ama mümkün olan her seviyede rezonansa girdiğiniz için hiçbir şey değişmemiş gibi onlarla tekrar bir araya gelebilirsiniz.

Onlarla tanıştığınız zaman, doğduktan önce bile onları hayatınıza dahil etmeyi seçmişsiniz gibi garip bir aşinalık duygusu hissedebilirsiniz. Bu garip aşinalık duygusu çoğu kez, bu kişiyle geçmiş yaşamları paylaştığınız gerçeğinden gelir ve siz ikiniz de birlikte bir görevi yerine getirmek için buraya gelmeyi seçtiniz.

Popüler kültürünün size inandırdığı şeyin aksine, ruh eşiniz mutlaka karşı cinsten olmak zorunda değildir ve bir yaşam ortağı bile olmayabilir. Bir anne, bir erkek kardeş,kız kardeş veya en iyi bir arkadaş olarak ortaya çıkabilirler. Her insan, ruh eşiyle hayatlarında bir noktada karşılaşır. Henüz bulamadıysanız, gelecekte de bulmayı bekleyebilirsiniz.

2. Aynanız

Aynanız, size bazı şeyleri olduğu gibi söyleyen kişidir. Size karşı dürüst davranıyorlar ve duygularınızı incitip incitmediklerini umursamıyorlar. Ancak, duygularınızı umursamadıkları için, bu durum sizde dönüştürücü etki yaratmalarını sağlıyor.

Burada kötü bir kişiden bahsetmiyoruz. Size karşı her zaman dürüst olan bir arkadaştan bahsediyoruz.

Genellikle hayatlarınızda aynı role hizmet edeceğiniz bir durumdur ve bu nedenle birbiriniz için bir ayna olarak hareket edersiniz ve üzerinde çalışmanız gereken alanları yansıtabilirsiniz.

3.Koruyucunuz

Koruyucunuz, bir akıl hocası, bir öğretmen ve bir rehberdir. Yaşamınız hakkında size ilham, teşvik, topraklama ve geri bildirim sağlarlar.

Mücadeleleriniz, naiflikleriniz ve gelişiminiz için size yardımcı olurlar. Bazı insanlar için koruyucuları, bir aile üyesi şeklinde gelebilir, burada başkaları için bir öğretmen ya da koç şeklinde de olabilir. Burada önemli olan, size her zaman ilham verebilecek ve yolculuğunuzda size rehberlik edecek birisine sahip olmanızdır.

Yolculuğunuza daha derine indiğinizde, koruyucunuz daha az kişisel olacak.

Bir aile üyesi veya arkadaş olarak başlayabilir ve daha sonra evrenselliğinizi ve her şeyle bağlantınızı anlamaya başladıktan sonra, ay, toprak ve doğa ruhu koruyucunuz olur.

Your Page Title

Bunlar herkesin hayatlarında sahip çıkacakları üç insan tipidir. Onlara sahip olmak için yeterince şanslıysanız, onlar için savaşın ve onları takdir edin. Henüz bunlarla karşılaşmadıysanız, kendi gelişiminiz üzerinde çalışmaya devam edin ve zamanı geldiğinde Evren size gönderecektir.