Ölen Bir Yakınının Rüyalarında Seninle İletişime Geçtiğinin 7 İşareti

Hiç sevdiğin birinin rüyalarında seninle iletişim kurmaya çalışıp çalışmadığını merak etmene neden olan bir şey yaşadın mı? Birçok insan ruhlarla temasın mümkün olduğuna inanır.

Rüyalar uykunun REM evrelerinde meydana gelir ve gece boyunca bu evreyi birkaç kez geçeriz. Aslında, REM sırasında beyin dalgalarımız neredeyse tamamen uyanık olduğumuz zamanki kadar aktiftir.

Rüya gördüğümüzde hem bilincimizi hem de bilinçaltımızı harekete geçirmiş oluyoruz. Bu nedenle, umutları ve korkuları, gerçekliği ve beklentiyi, hepsini saniyeler içinde ortaya çıkan tek bir görsel uyaran bloğunda birleştiriyoruz.

Peki bir zamanlar yakın olduğumuz birini rüyamızda görmek ne anlama geliyor? Ya bize bir mesaj ilettilerse? Ölen kişiyle rüyalar yoluyla gerçekten iletişim kurabilir miyiz?

Sevdiğin birini trajik bir şekilde kaybedersen, bazen kapanışı bulmak zordur. Pek çok insan, yakın zamanda ölen sevilen birinin onlarla bir rüyada iletişime geçmesinin, sonunda vedalaşabilmeleri için olduğuna inanır. Ayrıca rüyalarımız aracılığıyla geçmişteki suçluluklarımızı gidermenin ve kaybettiklerimizden bağışlanma almanın bir yolu olarak görülür. Rüyalar, ne bilimin ne de mistisizmin tam olarak anlayamadığı güçlü bir şeydir.

Sevdiğin birinin rüyaların sırasında sana ulaşmaya çalıştığına dair bazı açık işaretler var.

1.Uyurken İzleniyormuş Gibi Hissederek Uyanırsın.

Hiç iyi bir gece uykusundan uyanıp pencerelerini veya kapılarını kontrol etmen gerektiğini hissettin mi? Birinin seni izlediğini veya uzaktan sana baktığını hissederek uyandıysan, bu sevdiğin birinin seninle iletişim kurmaya çalıştığının bir işaretidir. Bu, aslında seni gözetlediklerini ve korktuğun şey hakkında endişelenmene veya strese girmene gerek olmadığına dair nazik bir hatırlatmadır.

Tabii ki, bu ilk başta rahatsız edici veya endişe verici gelebilir, ancak bunların hepsi sevgi ve iyilikten kaynaklanmaktadır.

2.Rüyaların Yakın Zamanda Ölen Birini İçeriyordu Ve Son Derece Canlıydı

Rüya olamayacak kadar gerçek görünen bir rüya gördüysen ve sevdiğin kişi oradaysa, sana bir mesaj göndermeye çalışıyor olabilir. Tipik olarak, bu tür rüyalar, ölen kişinin bir hatırasını içerir ve yeni bilgiler de ekler.

3.Sevdiğin Kişi Rüyanda Ama Farklı Görünüyor.

Yakın olduğun ve yakın zamanda ölen birini bir rüyada görmek o kadar da sıra dışı değil. Ancak, görünüşleri çılgınca farklıysa, kesinlikle önemli bir mesaj göndermeye veya seni bir şey hakkında uyarmaya çalışıyordur.

4.Son Derece Huzurlu Hissederek Uyanırsın.

Bazen dinlenmeye ihtiyaç duyarız ama endişelenmeden duramayız. Vücudunun dinlenmeye ihtiyacı var, zihninin de öyle. Eğer kendine bu şeylere sahip olmana izin vermezsen, seni gözetleyen ve biraz olsun huzuru sağlayabilecek birileri olabilir. Bu sık sık olmaz, bu yüzden bu alana bir dinginlik hissi sağlamak için büyük miktarda enerji gerektiğini varsayabiliriz.

5.Ölen Kişi Hemen Yanındaymış Gibi Görünüyor.

Ölmüş bir yakınının hemen yanında göründüğü rüyalar yaşamak acı verici bir ikilem olabilir. Onları özlüyorsun ve gerçek olmalarını istiyorsun ama sonsuza dek gittiklerini biliyorsun. Sana ulaşmanın bu yöntemi, acıya neden olmak için değil, iyileşmeye yardımcı olmak içindir.

6.Her Zamanki Gibi Genç Ve Mutlu Görünüyorlar

Ölen birini rüyanda gördüğünde, daha genç ve sağlıklı görünüyor muydu? Bu, sana gönderdikleri harika bir işaret. Sevdiğin kişi, iyi olduğunu bilmeni istiyor ve artık onlar için endişelenmene gerek yok.

Your Page Title

7.Sana Özellikle Bir Şeyler Söyledikleri Rüyalar Görüyorsun

Ölen biri hakkında bir rüya görmek zor olabilir. Ancak, bilmen gerekenleri sana açıkça söylediklerinde biraz daha kolay. Bunu bir kapanma ve rahatlık işareti olarak kabul et. Seninle birlikteler ve ellerinden geldiğince yardım etmek istiyorlar.