Başarılı Bir Kış Geçirmek İçin Yapman Gerekenler

Önceden hazırlanırsan, tüm kış için iyi şans çekmek mümkündür. Mutluluğu çekmeye tam olarak neyin yardımcı olacağını ve sonbaharın geri kalanında nelerin yapılması gerektiğini öğrenebilirsin.

Kış öncesi yapılacak çok şey var: planlanan görevleri tamamlamak, Yeni Yıl tatilleri için hazırlanmaya başlamak, gardırop değiştirmek ve daha pek çok küçük şey. Bu yazıda, yapılması gerekenlerin bir listesini hazırladım.

1.Meditasyon

Kış, soğuk havanın ve kısa gün ışığı saatlerinin, meşguliyetle birlikte canlılığın azaldığı, yılın zor bir zamanıdır. Uyum bulmayı ve çakraları açmayı amaçlayan düzenli ruhsal uygulamalar, enerji ve iyimserliğin korunmasına yardımcı olacaktır. Kışın çabucak forma girebilmek ve üzüntüyü unutabilmek için önceden meditasyon yapmayı öğrenmelisin.

2.Hobi

Kış akşamları uzundur ve yeni bir hobi onlardan uzaklaşmana yardımcı olacaktır. Her şey olabilir. Bu sonbaharda kendini yaratıcılıkta bulman gerekiyor. Sanat terapisi sayesinde yeteneklerinin yeni yönlerini ortaya çıkarmak, depresyon ve takıntılı düşüncelerden kurtulmak mümkün olacak. Böyle bir eğlence tüm aileyi büyüleyebilir.

3.Fiziksel Aktivite

Pek çok kişi yaz başlamadan önce kışın aldığı kilolarla vedalaşma ümidiyle spor yapmaya başlar. İlkbaharda üzülmemek için, yansımana bakarak, vücudunu iyi durumda tutmaya yardımcı olacak egzersiz türünü bulmalısın. Spor salonu, yüzme havuzu, grup eğitimi, dans, yoga abonelikleri gibi. Bir sürü seçim ve yönünü bulmak için zaman var.

4.İçecekler

Kış, sıcak çayların, kompostoların ve meyve içeceklerinin zamanıdır. Kıştan önce güzel bir deftere yeni tarifler yazabilirsin, böylece her gün sen ve misafirlerin en şiddetli soğuklarda enerjini artıran ve içini ısıtan yeni içeceklerle şımartılırsın.

5.Temizlik

Uzun zamandır beklenen tatil arifesinde, çoğu kişi evlerini temizlemek için acele ediyor, zaman ve enerji harcıyor. Biyoenerji uzmanları, şimdiden toparlanmaya başlamanı tavsiye ediyor. Sonbahar boyunca odaları tek tek temizleyebilir, fazlalıkları atabilir ve yer açabilirsin. Uzun süre uzayan temizlik, fazla çaba gerektirmez ve ev uzun süre temiz kalır. Evini bir daha kirletmemek için düzeni ve temizliği korumaya yardımcı olacak yöntemleri kış gelmeden öğrenmelisin.

6.Hediyeler Ve Dekor

Yeni Yıl tatillerinden önce yeterli zaman yoktur, süslemeler ve hediyelerle önceden ilgilenmek daha iyidir. Bu yüzden hafta sonu zaman ayırabilir, iş çıkışı mağazaya uğrayabilir, tezgahları dolaşabilir ve tatil için neyin uygun olduğuna karar verebilirsin. Bu tür alışverişler seni neşelendirecek ve üzülmene izin vermeyecektir.

Your Page Title

Kışa hazırlanmak sorumlu bir iştir, çünkü herkesin kendi planları vardır. Sonbaharı olumlu bir notla bitirmek için, her gün iyi bir ruh halinde kalmak ve olumlu bir şekilde yaymak için iyi şans ve mutluluk çekmeyi amaçlayan uygulamalar yapmaya değer.