Yeniden Doğuş Zamanı Geldi

2021 yılının ilk ayı geçtiğine göre, bu yıl için enerjilerin ne kadar yoğun olduğunu görmeye başlıyoruz. Bu yıl, en şaşırtıcı şekillerde büyümemize yardımcı olacak bir yıl olacak.

Yeniden doğuşla karşı karşıyayız ve bu hiçbirimizin inkar edemeyeceği bir şey. Çevremizdeki enerjiler, hepimizi yaşamlarımızda gerçekten bazı ciddi değişiklikler yapmaya hazırlıyor ve ilerliyor, sanırım hepimiz bunun bir süredir ciddi olarak ihtiyaç duyduğumuz bir şey olduğu konusunda hemfikir olabiliriz. 2021, sağlam bir temel bulmamıza ve değiştirilmesi gereken şeyleri değiştirmemize gerçekten yardımcı olacak.

Eğer enerjiye duyarlıysanız, eminim bu tür şeylerin günler geçtikçe daha da çoğaldığını hissedebilirsiniz. Hepimiz daha fazla bağlantı arıyor ve uzun vadede karşılığını alacak planları gerçekten hayata geçirmek için çalışıyoruz. Şubat ayına girerken, bunun kendi içinde daha belirgin hale geleceğini biliyorum.

2021 yılına, Kova burcundaki son Büyük Kavuşum tarafından başlatılan enerji dalgasını sürerek başlayacağız. Bu gerçekten bize 2020 yılını biraz umutlu ve iyimser bir şekilde sonlandırma fırsatı verdi. Bu olay, Oğlak burcundan Kova burcuna elle tutulur bir enerji geçişine işaret etti ve toplumumuzda yeni bir döngü başlattı. Şimdi 200 yıllık dünya odaklı enerjiden yepyeni bir 200 yıllık hava odaklı enerji dönemine geçiyoruz. Yerçekiminden hafifliğe, ağırdan ışığa, yavaştan hızlı ve enerjik olana geçiyoruz. Bu, Yeni Çağ’a gerçek bir geçiş: bilgi çağı, birbirine bağlılık çağı, gerçekten entegre bir küresel fikirler yaratma fırsatı.

Ama yine küçük başlar. Kişisel düzeyde başlar. Hepimizle başlar. Bireyler olarak nasıl daha iyi bağlantılar kurmaya başlayabiliriz, topluluklarımızı nasıl güçlendirebiliriz, sosyal ağlarımızın kalitesini ve kapasitesini nasıl geliştirebiliriz? Geniş Jüpiter’in kısıtlayıcı Satürn ile olan birleşiminden ayrılmaya, yenilikçi ve sosyal açıdan bilinçli Kova burcunda bir çığır açmaya başlamasıyla bu 2021 yılı, sosyal büyüme için inanılmaz bir enerji dalgasıyla başlayacak.

Jüpiter’in karakteristik iyimserliği ve coşkusu bizi önceki sınırlamalarımızın ötesine geçmeye teşvik edecektir. Bizi yeni fikirler ve daha derin gerçekleri aramaya motive edecek. Kova burcunda bu, dünyayı daha bağımsız ve rasyonel bir bakış açısı ile görme anlamına gelir. Oğlak tamamen bağlılıkla ilgili olsa da: ister eski alışkanlıklarımıza, ister değerli mallarımıza, ister denenmiş ve gerçek bir şeyler yapmanın yollarına bağlı olsun, Kova bizi bu eski kalıpları atmaya ve yeni varoluş yolları bulmaya teşvik edecektir.

2021’in ilk yarısında erişim ve kapsamda büyümeye devam etmesini bekleyebiliriz. Birçok insan gerçek bir şeye katılma ihtiyacı hissedecek. Dünyada görmek istedikleri değişimleri etkileyecek bir nedenin parçası olmak isteyecek.

Biliyorum, kulağa çok yoğun gelebilir ama bu dünyada olan her şeyin bir nedeni var. Önümüzdeki şeyler aracılığıyla büyümemiz gerekiyor ve içinde bulunduğumuz bazı durumlar rahatsız edici olsa da, bunların üstesinden gelebiliriz. Hepimiz yeniden başlamak için çalışıyoruz ve bu başlı başına harika bir şey. Her birimizin içinde büyük bir güç kaynıyor ve günler geçtikçe bu çok şey daha da netleşecek.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu yeniden doğuş dönemi hepimiz için önemlidir ve bunu hafife almamalıyız. Aylar geçtikçe çok şey yaşayacağız ve şimdi karşılaştığımız deneyimler geleceğimizi şekillendirecek. Her şey söylendiğinde ve yapıldığında işler gerçekten ileriye gidecektir.