Birinin Sizden Hoşlandığını Ama Bunu Saklamaya Çalıştığının 7 İşareti

Hayatında sana sürekli karışık sinyaller gönderen biri var mı? Senden hoşlandıklarını hissediyorsun ama o kadar da emin değilsin… Ya sadece arkadaşça davranıyorlarsa? Ya her şey senin kafandaysa?? Nasıl bilebilirsin???

Bu sorular ve o kişi sizi çıldırtıyorsa, okumaya devam edin ve birinin sizden hoşlandığı ancak bunu saklamaya çalıştığı 7 işarete dikkat edin!

1. Kalpten gülmek

Mizah anlayışınız ne kadar iyi (veya kötü)? Şaka repertuarınız yalnızca “tak-tak” şakalarına mı dayanıyor? Ama yine de her seferinde gülüyorlar mı?

Muhtemelen senden hoşlandıkları anlamına gelir! Mizah üzerine çalışan araştırmacılardan Norman Li’nin belirttiği gibi, “Eğer biri sizinle ilgileniyorsa, objektif olarak o kadar komik olmasanız bile sizi mizahi olarak algılaması ve olumlu yanıt vermesi (güler) daha olası olmalıdır”. .

Ayrıca, gülüp gülemeyeceğinizi görmek için şirketinizde bazı şakalar yapmayı deneyebilirler. Bir grup başka insanla birlikteyseniz, mizahlarını denerken size biraz daha bakıyorlarsa bunu tanıyabilirsiniz.

2. Gözlerde – ruha açılan pencereler

Sıklıkla, onların size baktığı anda onlara mı bakıyorsunuz? Muhtemelen zaten izliyorlardı. “Gözlerimi senden alamam” sözlerinin aslında oldukça sağlam bir psikolojik geçmişi var – hoş bir şeye ya da hoşunuza giden bir şeye baktığınızda başka yere bakamazsınız.

Ama gerçekten saklamaya çalışıyorlarsa, cazip gelse bile bakmamaya dikkat edebilirler. Belki gözünün ucuyla bakışlarını yakalarsın ama onlara baktığında çabucak başka tarafa bakarlar.

Her iki durumda da gözler yalan söylemez, bu yüzden dikkat edin!

3. Onların sesi size şunları söyleyebilir:

Size karşı olan ilgilerini ne kadar gizlediklerini düşünürlerse düşünsünler, onları dinleyerek aslında akıllarından ne geçtiğini kolayca öğrenebilirsiniz.

Muhtemelen size “Evet! Senden çok hoşlanıyorum!’ Doğrudan, ne dediklerini nasıl söylediklerini dinlemeyi deneyebilirsiniz.

Batı Sidney Üniversitesi’nden konuşma ve dil araştırmacısı Dr Marina Kalashnikova, sesinizin duygularınız hakkında birçok bilgi taşıyabileceğini belirtiyor.

Sizinle konuştuklarında perdeleri farklı mı? Erkekler için, hoşlandıkları biriyle konuştuklarında, ses tonu daha düşük (daha erkeksi) ve kızlar için daha yüksek (daha kız gibi) olma eğilimindedir. Ayrıca, aniden normalden daha hızlı mı konuşuyorlar? Belki de senin yanında olmaktan gergindirler.

Birinin senden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmek istiyorsan, dinle!

4. İletişimde kalmaya çalışmak

Sizinle iletişimde kalmak için gerçekten çok mu uğraşıyorlar? Sadece arkadaş canlısı olduklarını düşünebilirsiniz, ancak bazen bu, sizinle her fırsatta konuşmak istedikleri anlamına gelebilir.

Telefonunuz çalıyor ve onlardan bir mesaj – YouTube’dan size göstermek istedikleri komik bir video, onlara sizi hatırlatan bir meme, kesinlikle duymanız gereken bu harika yeni şarkı…

Neyse ki onlar için sosyal medya, biriyle sohbet başlatmak için bir bahane bulmayı çok kolaylaştırdı ve sizden hoşlanırlarsa bu fırsatı değerlendireceklerinden emin olun!

5. Vücut dilleri onları ele veriyor

Belki duygularını saklamaya çalışıyorlardır, ancak beden dillerine çok dikkat etmezlerse, sizi gördüklerinde vücutlarının ve yüzlerinin nasıl tepki verdiğini gerçekten gizleyemezler.

İşte birçok açık cazibe belirtisinden birkaçı:

Genel olarak, birinden hoşlandığınızda (romantik olarak ya da değil), vücudunuz ona doğru çevrilir. Bu nedenle, yüzleri ve ayakları size bakacak şekilde vücutlarının her zaman size dönük olup olmadığını görmeye çalışın.
Size yakın olmak istiyorlar. Belki bir konuşma sırasında size daha yakın dururlar veya sosyal toplantılarda yanınızda oturmak isterler.
Seni gördüklerinde kızarırlar. Siz onların yanındayken yüzleri pembemsi bir ton alıyorsa, bu muhtemelen kalplerinin heyecandan çok hızlı atmasındandır!

6. Hakkınızdaki her şeyi bilmek istemek

Elbette, birinden arkadaş olarak bile hoşlandığınızda, hayatları hakkında daha fazla bilgi edinmek istersiniz. Ve onlar da çok iyi arkadaşmış gibi davranabilirler, ama bunun sadece arkadaşlık mı yoksa çekicilik mi olduğunu nasıl bilebilirsin?

Hayatınızla ilgili ayrıntılarla ilgileniyorlarsa, muhtemelen aşık olurlar. Ailen, en sevdiğin şeyler, nerelere gitmekten hoşlanırsın, ne yapmaktan hoşlanırsın…

Her şeyi bilmek istiyorlar! Ve eğer gerçekten en sevdiğiniz dondurma aroması hakkında, bahsetmeyi bile hatırlamadığınız küçük bir ayrıntıyı hatırlarlarsa… Biliyorsunuz ki, sizi o dondurmaya götürmek isterler.

7. Dokunmaktan kaçınmak

Hafif ve tesadüfi dokunuşlar genellikle bazı hisler olduğunda olur. Arkada bir el, omzuna bir dokunuş, yüzünüzdeki tüyleri almak…

Ama bu sana dokunmazlarsa ilgilenmedikleri anlamına mı geliyor? Olması gerekmiyor, belki de sadece saklamaya çalışıyorlar. Dokunmak çok samimi olduğundan, size dokunurlarsa kendilerini vermekten korkabilirler. Belki de sinirden titreyen, kızaran ya da kalplerinin daha hızlı attığını gizleyemeyeceklerini hissediyorlar.

Bir dahaki sefere onları gördüğünüzde dikkat edin!

Bu yazıyı okurken aklınızda biri var mıydı? Sence sana karşı duygularını saklıyor olabilirler mi?

Umarım siz de onlara aşıksınızdır ve bu makale onların olası gizli duygularını anlamanıza ve harekete geçmenize yardımcı olacaktır. Değilse, belki bir şey öğrendiniz ve ne arayacağınızı biliyorsunuz, bir gün birinin sizden hoşlandığını hissediyorsunuz.

Your Page Title

Her iki durumda da, eğlenin ve okuduğunuz için teşekkürler!