25 – 31 Ekim 2021 Haftası İçin Finansal Burç Yorumu – Bu Hafta Mali Açıdan Seni Neler Bekliyor

Birçoğumuz bu hafta hayatımızı daha iyiye doğru dönüştürebileceğiz. Yıldızlar ve gezegenler artık bunun için uygun bir ruh halindeler. Daha fazla para kazanmak ve ihtiyaçlarına uygun şekilde harcamak için bu hafta buradaki tavsiyelere uymaya çalış.

Koç Burcu

Koç, mutluluğun sadece parayla ilgili olmadığını unutmamalıdır. Evet, zenginlik içinde yaşamak yoksulluk içinde yaşamaktan daha kolaydır, ancak bu, paranın her zaman mutlu edeceği anlamanına gelmez. Bu hafta Koç, hissedebilecek ve anlayabilecek. Bu bir içgörü zamanı, hem içsel hem de dışsal bir değişim zamanı. Bu hafta, hızlı ve amaçlı hareket etmelisin. Ayrıca, önemli finansal kararlar alırken korkmamalısın.

Boğa Burcu

Boğa burcu finansal başarıya ulaşmak için haftaya evini ve ruhunu temizleyerek başlamalıdır. Bu iş hayatında hayatını değiştirecek kararlar almana yardımcı olacaktır. Yeni bir şey deneme fırsatı bulursan, iyice düşünmelisin, acele etmene gerek yok. Yoksa kötü sonuçlarla karşılaşabilirsin. Parayla uğraşırken, uyanıklılığını kaybetmemelisin. Eğer para çıkışı yapacaksan dikkatli say ve kötü niyetli kişilere dikkat et.

İkizler Burcu

İkizlerin finansal refahı elde etmek için hayatlarında bir şeyi değiştirmesi gerekiyor. Örneğin, genel olarak günlük rutin ve sağlıklı beslenmeyle başlayabilirsin. Sabah erken kalkmak için çok iyi nedenler vardır. Ayrıca bu hafta, bu burçtaki insanlar aşırı çalışabilir ya da tam tersi aşırı tembel olabilirler. Bir orta yol bulman gerekiyor. Sağlığını izlemek ve sorumsuz davranışlardan kaçınmak çok önemlidir. Başkalarıyla doğru işbirliği, İkizler’in gelirlerini artırmasına yardımcı olacaktır.

Yengeç Burcu

Yengeçler, gelirlerini artırmak için para tılsımlarından faydalanabilirler. Bu hafta, Mars zayıflayacak ve Yengeçlerin hızlılığını, sezgilerini ve finansal yeteneklerini beraberinde götürecek. İyi şans, kendine güvenen insanları takip edecek. Tüm acil ve önemli sorunlara çözümler bulmalarına yardımcı olacaktır. Seyahat etmek, yeni bir iş kurmak ve işleri değiştirmek için harika bir zaman. Para bu hafta yaratıcı Yengeçlerin eline geçecek.

Aslan Burcu

Bu hafta neşelenmek için güvenle alışverişe gidebilirsin. Fazla para harcamamak ve başarılı satın alımlar yapmak için tılsımlar kullanabilirsin. Ayrıca bu hafta yeni hobiler bulmak ve iş değiştirmek için mükemmel bir hafta. Mali kayıplar yaşamak istemiyorsan yasalara mutlaka uymalısın. Aslanların artık ahlak kurallarına aykırı davranmaları kesinlikle yasaktır. Yeni koşullara uyum sağlamak, bir patlama ile gerçekleşecek, böylece Aslanlar yeni bir işte finansal olarak başarılı olabilecekler.

Başak Burcu

Başaklar başarılı insanların alışkanlıklarına dikkat etmelidir. Onları öğrenmenin ve kendin için benimsemenin zamanı geldi. 25 – 31 Ekim arasındaki dönem, eğitim için çok uygun bir zamandır. Zor bir finansal durumdan çıkmanın en iyi yolu, konfor alanının dışında yeni bir şey denemektir. Bu hafta olumlu başlayacak, ancak iyi bitmeyebilir. Mesele şu ki, haftanın sonunda Mars, etkisini zayıflatacak olan Akrep Burcu’na geçecek. Başaklar diğerlerinden biraz daha fazla etkilenecek. Motivasyonlarının bir kısmını kaybedecekler.

Terazi Burcu

Teraziler, başarı ve şans için kendilerini şarj etmeye bu haftanın başından itibaren sağlıklı sabah uygulamaları ile başlamalıdır. Gerçek şu ki, gece ışıkları bu dönemi finansal ve iş planlarında oldukça dinamik ve öngörülemez hale getirecek. Terazi, problem çözme konusunda biraz daha yaratıcı olmalıdır. Astrologlar ayrıca düşmanlarla uzlaşmaya gitmeyi tavsiye ediyor. Bu, bazı sorunların çözülmesine ve yaklaşmakta olan gerginliğin hafifletilmesine yardımcı olacaktır. Çünkü kavgalar ve çatışmalar büyük mali kayıplara neden olabilir.

Akrep Burcu

Astrologlar, Akreplere para işaretlerine dikkat etmelerini şiddetle tavsiye eder. Gece ışıkları, Akreplere doğru yolda rehberlik edebilecek gizli işaretler gönderecek şekilde ayarlanmıştır. Herhangi bir finansal sıkıntı için en iyi ilaç, hızlılık ve dinamikliktir. Hareket halinde kalman ve bir kez daha cesaretini kaybetmemeye çalışman gerekiyor. Başkalarının Akreplerin yaşamı üzerindeki etkisi çok güçlü hale gelecektir. Yakın insanlar ve meslektaşları bu burçtakilere dahice bir fikir ve özgüven verebilir.

Yay Burcu

Bu, öğrenmek için iyi bir zamandır, bu nedenle Yay, hafızayı geliştirmek için ipuçlarından, alıştırmalardan ve tılsımlardan yararlanmalıdır. İş yerinde, kabalıktan ve tartışmalardan kaçınman gerekir. İnsanlarla çalışan kişilerin iddialı olmaları gerekir. Gece ışıkları, Yay burcunun bu hafta normalden daha fazla para kazanmasına yardımcı olacak. Bunun için ana şey tembel olmamaktır.

Oğlak Burcu

Performansı artırmak için Oğlaklar enerji titreşimlerini artırmalıdır. Bu konuda yıldızlar ve gezegenler bu hafta aktif olmayacak, bu nedenle Oğlaklar sadece kendilerine güvenmek zorunda kalacaklar. Astrologlar daha çok çalışmayı tavsiye ediyorlar. Daha hızlı iyileşmek için dinlenebilmek ve eğlenebilmek önemlidir. Ayrıca acele kararlar vermene de gerek yok. Çünkü bu parana ve başarına mal olabilir. Acele etmek, finansal faydalardan çok endişe getirecektir.

Kova Burcu

Bu hafta Kova’nın zenginleşmesine kendi olumsuz tavırları engel olacaktır. Kova için en güçlü düşman kendileri olacaktır. Gece ışıkları onları daha aceleci ve öngörülemez yapacaktır. Bu haftayı boşa harcamaktan kaçınmak en iyisidir. İş hayatında açgözlülüğün egemen olmasına izin verilmemelidir. Kovalar pastadan daha büyük bir pay almaya çalışırsa, bu yeni sorunlara yol açabilir. Bu insanlar güçlü bir muhalefetle yüzleşmek zorunda kalacaklar.

Your Page Title

Balık Burcu

Balık, bu hafta finans ve iş açısından çok zor ve stresli durumlar yaşayabilir. Ayrıca, gece ışıklarının neden olduğu ruh hali değişimleri Balık’ın lehine olmayacak. İtibarlarına zarar vermemek için nasıl özür dileyeceklerini öğrenmeleri önemlidir. Artık boş vaatlerde bulunmak ve aldatma yoluyla geliri artırmak çok tehlikelidir. Dürüst kazançlar için çabalaman ve meslektaşlarına yardım etmen gerekir.