Hayatın Nasıl İşlediğini Açıklayabilecek 8 Evrensel Yasa

Bütün varlığımızı yönettiğine inanılan birkaç evrensel yasa var. Eğer manevi bir insansan, bu yasaları ve nasıl çalıştıklarını bilmek yaşamla ilgili birkaç önemli gerçeği ortaya çıkaracaktır.

Hayatın Nasıl İşlediğini Açıklayabilecek 8 Evrensel Yasa

1. Yaratılış Yasası

Düşünce her şeyi yaratır. Bu evrensel yasayı bilerek, düşüncelerini bilinçli olarak kontrol ederek ve onları doğru yönde yönlendirerek her şeyi yaratabilirsin. Arzu ettiğin şeyleri yaratmaya başlayabilirsin.

2. Tezahür Yasası

Her fikrin tezahür ettirilme hakkı vardır. Düşüncelerinden memnunsan, tezahür etmelerine izin ver. Onları şüphe ve olumsuz düşüncelerle sabote etme. Her şeyin var olma hakkı vardır!

3. Zaman Yasası

Bir fikrin tezahürünü yavaşlatmak veya iptal etmek için zamanımız var. Bu, zamanın varlığının sebebidir. Evrenin evrimi nedeniyle, bir fikrin tezahürünü iptal etme süresi her geçen gün azalır.

Düşüncelerinin gerçekleşmesinden önce bir zaman dilimi olması çok iyi. Düşündüğün her düşüncenin anında ortaya çıktığını düşünsene?

Bu nedenle, kötü düşüncelerin varsa, bunun için zamanın olduğu sürece düşünme biçimini istediğin yönde hızla değiştirebilirsin.

4. Seçim Özgürlüğü Yasası

Herkesin istediğini düşünme ve böylece istediğini yaratma hakkı vardır. Kural yok, sınır yok … tam bir seçim özgürlüğü.

İsteklerini yerine getirmek ister misin? O halde başkalarının isteklerine hükmetme.

Başkalarının istediklerini dilemelerine izin vermezsen, otomatik olarak kendine de izin vermezsin.

5. İzin Yasası

Zihinsel iznin olmadan hiçbir fikir, olay veya birey hayatına giremez. Yaşadığın her şey yalnızca senin tarafından yaratılır veya izin verilir!

Aynı zamanda, hayatında olup bitenler için kimse suçlanamaz. Bu sadece senin izninle olur.

6. Uyum Yasası

Evren herkese aynı şekilde davranır. Ne favorileri ne de cezalandırdıkları var. Hepimiz eşitiz. Her zaman böyle hissetmeyeceğini biliyorum ve iyi insanlara kötü şeyler olduğunda hayat genellikle haksız görünüyor. Ancak başarısızlıkların ve talihsizliklerin en kötüsü genellikle büyümek için en büyük fırsatları getirir. Rahatla ve hayatın tadını çıkar.

7. Birlik Yasası

Hepimiz bir şeyin unsuruyuz. Hiçbir şey yalnız değildir. Hiçbir şey kesin ya da başlangıç değildir. Böylece bir şehir, bir ülke, bir gezegen, bir galaksi, evren, vb bir parçasıdır.

Sadece bu gerçeği kabul et. Örneğin vücudunun da evrenin bir parçası olduğunu anla. Bu evrensel yasa, manevi çevrelerde çok popüler olan ‘hepimizin bağlı olduğunu‘ belirten iyi bilinen kavramın bir başka versiyonudur.

8. Evrim Yasası

Evrenin tüm unsurları ve bileşenleri sürekli gelişiyor. Her zaman oldu ve böyle olacak. Sürekli gelişiyorsun ve bu çok umut verici bir gerçek. Bu sürecin tadını çıkar ve büyümeyi asla bırakma.

Your Page Title

Bu yasa aynı zamanda yaşamın önemli bir parçası olduğu için değişime direnmememiz gerektiğini de hatırlatıyor. Hiçbir şey durağan değildir ve yaşamın sürekli değişimlerine uyum sağlayabilmemiz gerekir.