Düşüncenin Büyüsü: 4 Adımda Hedeflerinize Nasıl Ulaşırsınız

Düşüncenin sihri, arzularınızın yerine getirilmesi için inanılmaz etkili bir yöntemdir!

Nasıl Çalıştığını Öğrenin!

“Düşüncenin Büyüsü” yöntemi sayesinde, her türlü istek yerine getirilebilir, çeşitli değerli eşyaları çekmek, ilişkiler kurmak, herhangi bir miktar parayı çekmek gibi… Bu yöntem farklı insanlar tarafından test edildi ve herkes olumlu sonuçlar aldı. Üstelik, art arda düşünce sihrini uygulayarak, arzularınızı daha çabuk bir şekilde de yerine getirebilirsiniz.

Düşünce Büyüsü Nasıl Çalışır?

Kağıda yazmanız gerekir: “Tüm potansiyelimi hedefimin gerçekleştirilmesine yönlendirmek istiyorum …”. (Ardından dileğinizi ekleyin).

Amacınız ve içsel arzunuz çakışırsa düşünce büyüsü işe yarar. Bu nedenle, “Para istiyorum” yazmak istiyorsanız, neden ihtiyacınız olduğunu düşünün ve bunu kağıda yazın.

Neden Bu İfade Sihirdir?

İfadedeki kelimelerin kümesi tesadüfi değildir. Birçok insan bilinçaltının kendilerini kontrol etmesine izin verir ve bundan şüphelenmez. Bazı kelimeler bilinçaltının tüm kaynaklara dokunmasını emreder. “Hedef” kelimesi, ona zaman ve enerji ayırma konusundaki kararlılığınızı onaylar.

Bu Yöntemi Uygulayınca Dileğim Ne Zaman Gerçekleşecek?

Sihirli ifade, ne istediğinizi ne zaman ve nasıl alacağınızı söylemez. Sadece inanmanız ve güvenmeniz gerekir.

İstediğinizi Nasıl Doğru Bir Şekilde Temsil Edersiniz ve Neden Gereklidir?

Hedefinizi zaten başardığınızı hayal edin. Maddi refahı iyileştirmek istiyorsanız, kendinizi tamamen farklı koşullarda yüksek gelirle hayal edin. Yeni görüntünün duygularını hatırlayın ve onları daha sık arayın.

Net bir resim düşünemiyorsanız endişelenmeyin. Ana şey, sahip olduğunuzu hissetmektir. İstediğiniz her şey evrende zaten.

Sabahları veya akşamları görselleştirme ile çalışırken, olabildiğince rahat olmaya çalışın. Herhangi bir gerilim tüm çabalarınızı ortadan kaldıracaktır.

Düşünce Sihrinin Ana Sırrı Nedir?

Beş dakika boyunca sabah ve akşamları, yukarıdaki uygulamayı tekrarlayın. İstenilen görüntüyü yeniden oluşturun, sahip olma hissini yeniden üretmeye çalışın. Size sunulan tüm duygu ve duyguları kullanmaya çalışın. Düşünce sihrinin ana sırrı budur.

Şüphe etmeyin!

Eğer kafanızda bu tür düşünceler belirirse, olumsuz düşünceler sizi rahatsız etmeyi bırakana kadar yukarıda belirtilen kağıtlı uygulamayı yapın.

Unutmayın!

Sessizlik, arzunuzu yerine getirmede temel faktördür. Mümkünse, başkalarına arzularınızı söylemeyin, görselleştirmeden hemen sonra unutmaya çalışın ve sadece yatmadan önceki akşamları hatırlayın. Niyetinizi başkalarıyla tartışırsanız, düşüncenin büyüsü gücünü kaybedecek ve enerjiniz konuşmaya gidecektir. Bir şeyi telafi ettiğinizde daima bir sır olarak saklayın.

Your Page Title

Arzunuzu düşünürken, daima duyguları birleştirin. Daha parlak, daha duygusal, kendinize ve hedefinize bağlanın, böylece istenen sonucu elde etme şansınız artar.