Bu Deneyimlerle İlişki Kurabiliyorsan, Sezgisel Düşüncen Ortalamadan Daha Güçlüdür

Birçok insan farkında olmadan sezgisel düşünme yaşar. Eğer hayatında olağanüstü şeyler elde etmek istiyorsan bu yeteneği kullanabilirsin.

Sezgisel içgörülerimizi dinlemenin yaşamlarımız üzerinde dönüşümsel bir etkisi olabilir.

Gerçekten arzu ettiğin bir şeyi görselleştirerek ve sonra kendini onunla hayal ederek bu yeteneği geliştirme pratiği yapabilirsin. Arzu ettiğin şeyi aldığını ve bunun için şükrettiğini hayal ederek başla.

Sezgisel düşüncen güçlüyse, karşılaştığın herhangi bir hassas veya sezgisel birinin derhal seninle manevi konular hakkında konuşmaya başladığını ve onlardan biri olduğunu varsaydığını görebilirsin. Bunun nedeni seni enerjik bir seviyede tanımalarıdır.

Sezgisel yetenekleri güçlü olan manevi insanlarla vakit geçirirsen, sana psişik, sezgisel veya şifacı olduğunu söyleyebilirler. Kendini tanımadan önce onlar seni tanır. Enerjini okuyabilecek ve sadece gelişmesi gereken güçlü bir sezgiye veya iyileştirme yeteneğine sahip olduğunu bileceklerdir.

Sezgilerin dikkatini çekemezse, dış dünyada tesadüfler veya eşzamanlılık şeklinde ortaya çıkmaya başlayabilir.

Evren uyanmak ve büyümek için neye ihtiyacın olduğunu anlar ve dikkatini çekmek için sana büyük tesadüfler gönderir.

Birçoğumuz bu işaretleri reddediyoruz, ancak ipuçlarını takip edersek, belki de adı hayatında tekrar tekrar ortaya çıkmaya devam eden birinin, yakında hayatını değiştirdiğini görebilirsin.

Güçlü sezgisel düşünceye sahip olanlar genellikle gerçekleşmeden önce bir şeyler hissederler. Bu, birini düşünmek ve ondan bir öngörü çağrısı almak kadar basit olabilir. Sadece belirli bir durumun iyi ya da kötü sonuçlanacağını biliyor olabilirsin.

Bu bazen rahatsız edici bir yetenek olabilir, özellikle de sevdiklerin uyarılarını dinlemediğinde. Ancak bu en kullanışlı sezgisel becerilerden biridir. Kafandaki bir durumu düşünebilir ve bunun nasıl sonuçlanacağını hissedebilirsin.

Bu gibi durumlarda içgüdülerine her zaman güvenmeye değer. Huzursuz hissediyorsan, bazı kişilerin veya durumların yanındayken baş ağrıları gibi fiziksel semptomlar yaşarsıyorsan, bunu bilirsin.

Sezgiselsen, biriyle tanıştığında onu sonsuza dek tanıyormuş gibi hissetme deneyimine sahip olacaksın. En başından beri etrafında rahat hissediyorsun. Ayrıca seninle aynı ilgi alanlarına ve değerlere sahip olabilir. Ve benzer yaşam deneyimleriniz de olmuş olabilir.

Sezgisel düşüncenden kaçınırsan, kronik bir hastalık yaşayabilirsin. Genellikle aşırı yorgunluk olarak kendini gösterir, ancak bazen anksiyete veya depresyon şeklinde de olabilir.

Geleneksel tıp yardımcı olmuyorsa, bu ruhsal bir hastalık olabilir. Çoğu kültürde buna ‘şaman hastalığı’ denir ve büyük yetenekleri olan biri çağrısına adım atmayı reddettiğinde ortaya çıkar.

Genellikle, yeteneklerimizi kabul etmek ve kullanmak göz korkutucu olabilir. Alay edileceğinden veya reddedileceğimizden korkuyoruz. Ama yeteneklerimizi yavaş yavaş, küçük şekillerde kullanmaya başlayabiliriz, böylece güvenimizi geliştirebiliriz.

Your Page Title

Hepimiz enerjik bir düzeyde bağlıyız ve modern bilim tarafından görülemeyen veya açıklanamayan yeteneklerimiz var. Mesleğimize adım atıp atmayacağımızı ve yeteneklerimizden en iyi şekilde yararlanıp yararlanmayacağımızı seçmek bize kalmış.