Kasım 2021’de Dolunay: 6 Kasım’dan İtibaren Yapılması Gerekenler

Ay’ın büyümesi sırasında güç ve enerji daha fazla olur ve bu dönemde kendi iyiliğin üzerinde aktif olarak çalışmak önemlidir. Bu yazıda, gece yıldızının büyüme evresinde olacağı 6-18 Kasım arasındaki dönemde hangi işlerin başarıyı çekeceğinden bahsedeceğim.

Ay büyürken her gün başarılı bir gelecek inşa etmek önemlidir. Bu yüzden, zaman kaybetmemeni ve hayatını daha iyi hale getirmek ve olumlu değişiklikler çekmek için bir eylem planı not etmeni tavsiye ederim.

Planlarını Gerçekleştir

Ayın büyümesi enerjiyi arttırır, güven ve iyi şans verir. Bu süre zarfında, önceden planlanmış bir şeye başlamak ve istenen hedefe giden yolda engellerle başa çıkmak kolay olmalıdır. Planlarını gerçekleştirirken iyimser tutumunu ve dürüstlüğünü korurken, değişimden korkmamalı ve cesurca hareket etmelisin.

Sağlığına Dikkat Et

Ay’ın büyümesi sırasında, bir sağlık egzersizleri kursuna başlamak, yüzme havuzlarını ve spor salonlarını ziyaret etmek, görünümüne dikkat etmek uygundur. Sağlığı güçlendirmeye ve güzellik kazanmaya yönelik her türlü eylem, Ay’ın enerjisi ile güçlendirilecek ve maksimum sonuç getirecektir.

İlişki Kurmak

Kasım ayında, ay büyümeye başladığında, sevdiklerinle güvenle uzlaşmaya gidebilirsin. Bu zaman, mutlu bir yaşamın önüne geçen, aksilikleri çeken ve her gün ruh halini bozan şikayetlerin pişmanlığı ve affedilmesi için idealdir.

Rüyalarının Gerçekleşmesini Sağlamak

Kasım, 2022 yılına kadar hayallerini gerçekleştirmek için hayallerinin bir haritasını oluşturmak için harika bir fırsat olacak. Bunu Ayın büyümesinin herhangi bir gününde yapabilirsin, ancak aynı zamanda ruh halini de hesaba katmalısın. Günlük bir ay takvimi ile yaratıcılık için en iyi tarihi seçmek daha kolay olacaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Büyüyen ayın enerjisi ritüeller için de uygundur. Onların yardımıyla, istediğini elde etmek, gerekli olayları ve insanları çekmek, sorunlardan ve olumsuzluklardan kurtulmak daha kolay olacaktır.