Gecenin Bir Yarısı Uyanmak Senin Hakkında Önemli Bir Şey Ortaya Çıkarabilir.

Gecenin bir yarısı uyanmaya başladığında, belki de olağanüstü bir şeyler oluyor.

Uyku, insan olarak varlığımız için önemlidir. Uyumazsak, bedenlerimize ve zihinlerimize büyük zarar veririz. Uyku bu kadar önemliyken neden uykusuzluk çekiyoruz?

Gecenin ortasında uyanmak, yeterli miktarda uyku almaktan daha fazlası olabilir ve bu da bir kabusun sonucu olmak zorunda değildir. Gecenin bir yarısı uyanmak, seninle konuşmaya çalışan daha yüksek bir gücün sonucu olabilir mi?

Geleneksel Çin tıbbı bunu bir adım öteye taşıyor, akupunktur ve akupresürün önemli bir yönü olan “enerji meridyeni” denilen bir şeyden bahsediyor. Bu enerji meridyenleri aynı zamanda vücuttaki bir saat sistemine de bağlanır ve bu saat sistemi vücudun belirli bölgelerini gündüz veya gece boyunca belirli uyanıklık alanlarına bağlar. Örneğin, sabah 3: 00’te uyanırsan ciğerlerinle ilgili bir şeyler oluyor olmalı.

Sadece fiziksel sorunlar değil, aynı zamanda ruhsal ve zihinsel sorunlar da ortaya çıkar. Bu aynı sabahın erken saatlerinde de üzüntü ile de bağlantılıdır.

Enerji Meridyen Döngüleri

Sabah 9:00 ile Akşam 11:00 Saatleri Arasında Uyanırsan, Bunun Anlamı…

Bu süre zarfında uyanırsan, uykuya dalmakta zorlandığın noktaya kadar stresli olursun. Bu durumda, gece boyunca uyumaya devam etmek için uyumaya çalışmadan önce meditasyonu denemelisin.

11: 00 ile 1:00 Saatleri Arasında Uyanırsan, Bunun Anlamı…

Bu süre zarfında, enerji safra kesesinden akıyor ve duygusal hayal kırıklığı yaşıyorsun gibi görünüyor. Bu uyanma alışkanlığından kurtulmak için kendini affetmeyi ve kendini sevmeyi benimsemeyi öğrenmelisin.

1:00 ile 3:00 Saatleri Arasında Uyanırsan, Bunun Anlamı…

Karaciğerin enerji meridyeninin enerjisinin çoğunu emiyor, bu da öfkeyi barındırdığın anlamına geliyor. Bu, dengede olmayan çok fazla Yang enerjisine tutunmanı sağlayacaktır. Bu sorunu çözmek için, uyumadan önce soğuk su iç ve bu öfkeli duyguların nasıl serbest bırakılacağını düşün.

Sabah 3: 00 ile sabah 5:00 Saatleri Arasında Uyanırsan, Bunun Anlamı…

Enerji meridyeni akciğerlerden geçiyor ve şu anda seni her gece uykudan uyandıracak ezici üzüntü duyguları yaşayacaksın. Yüksek gücün, bu duygularla nasıl başa çıkacağın ve amacını nasıl bulacağın konusunda sana mesaj göndermeye çalışıyor olabilir. Yüksek gücüne odaklan ve inançlı ol.

Sabah 5: 00 ile sabah 7:00 Saatleri Arasında Uyanırsan, Bunun Anlamı…

Bağırsaklarından geçen enerjiyi yaşıyorsun. Bu kadar erken uyandığında, duygusal tıkanıklıkların kabızlık veya çekirdek tıkanıklıkları gibi sorunlara neden olabileceğini düşünerek germe tekniklerini veya lavaboyu kullanmayı denemelisin. Bu çözümlerden herhangi biri uykuya geri dönmene yardımcı olacaktır. Tabii ki, iş ya da okul için uyanık kalman gerekmedikçe, tekrar uyumak bir seçenek olmayacaktır.

Uyku ve uyanma düzenleri, dikkatimizi çekmek için kullanılan yüksek gücün harika araçları olduğuna inanıyorum. Gün içinde çok fazla dikkat dağıtıcı olduğu için, uyku zamanımızın sakin ortamı, önemli mesajlar ve dersler bırakmak için en iyi çözüm olabilir.

Your Page Title

Bunun biraz zor olabileceğini biliyorum, ama dikkat ettiğinden emin ol ve gecenin ortasında uyanmanın sadece uykusuzluk rahatsızlığından daha fazlası olduğunu düşünüp düşünmediğini gör.