Gökkuşağı ve İndigo Çocuklar Aynı Mıdır? – Herkes Aynı mı?

Gökkuşağı ve indigo Çocuklarının aynı olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz – aslında, bazı insanlar bunları yanlışlıkla birbirinin yerine kullanıyor!

indigo çocuklar ve Gökkuşağı çocukları aynı değillerdir. Farklı zamanlarda, farklı özelliklere ve çeşitli ruh görevlerine sahip iki ayrı insan grubuna aittirler.

Bununla birlikte, her iki türde Yıldız Çocuktur, bu da karışıklığın büyük olasılıkla geldiği yerdir.

Yıldız Çocuklar Nedir?

“Yıldız Çocuklar” indigo, Kristal ve Gökkuşağı Çocukları için kullanılan ortak bir terimdir. Hepsi en az ortak bir şey paylaşıyor – bu dünyaya herkesten biraz farklı geliyorlar. Genellikle yaşıtlarının ötesinde, çok yaratıcı ve benzersizdirler. Hepsinin de benzer bir amacı var, insanlığın daha yüksek bir bilinç düzeyine doğru gelişmesine yardımcı olmak.

Bu konuda birbirlerinden ayrılıyorlar, ancak nihai hedef aslında aynı. indigolar en azından 70’li ve 80’li yıllarda doğdu. Bazıları daha önce doğmuş, bazıları sonra doğmuş olabilir, ancak çoğu bu zaman diliminde gelmişlerdir. Gökkuşağı şu anki nesil, 2000’li yılların başlarında gelmeye başladı. Geldikleri oran 2010’larda arttı ve muhtemelen en azından birkaç yıl daha devam edecekler.

Bu önemlidir, çünkü farklı dünyalarla başa çıkmak için donanımlıdırlar. İnsanlığın 70’li ve 80’li yıllarda karşılaştığı zorluklar, bugün karşılaştığımız zorluklardan farklıdır.

Gökkuşağı Çocukları Kimlerdir?

Gökkuşağı çocukları, indigoların dünyasında hayatta kalamazdı. Dünyaları, biraz yabancı olacak ve Gökkuşağı zihniyeti ile uyuşmayacak tokluk, isyan ve saldırganlık dokunuşu gerektiriyordu. Fakat indigolar, işlerini yaparken, yaklaşımlarıyla dünyayı asla değiştiremeyeceklerdi.

İnsanlığı yükseltmek sevgi, birlik ve anlayış gerektirir. Bu yüzden sınırsız potansiyele sahipler. Önceki nesillere bağlanan prangalar olmadan, bizi toplumun tamamen yeniden yapılandırılmasını ve kalbine en yakın değerlerini görecek eşi görülmemiş bir aydınlanma çağına götürmekte özgürdürler. indigoların yerleşik normlara farklı bakışlar gösterdiği için utanmış olabileceği yerlerde, Gökkuşağı çocukları bu komplikasyonlar olmadan kim olduklarını bilirler.

Bu, onları indigo’ları ağırlaştıran ve potansiyellerini sınırlayan ağırlıklar tarafından zihinsel olarak daha güçlü yapar. Kendi zorlukları var, ancak engellerin üstesinden gelmenin daha kolay olduğu negatif enerjiye karşı yeterince dayanıklılar. Daha yaşlı nesiller için Gökkuşağı çocukları biraz daha “garip” görünebilir.

Gökkuşağı Ve indigo Çocukları Aynı Mı?

Şimdi bildiğimiz gibi, tam olarak aynı değiller. Bununla birlikte, aynı kapsayıcı aydınlanma sürecinin farklı parçalarıdır. Çok çeşitli şekillerde farklılık gösterirler. Eğer bir İndigo ya da Gökkuşağı, hatta bir Kristal ya da başka bir Yıldız Çocuğu olup olmadığınızı merak ediyorsanız, cevap düşündüğünüzden biraz daha az önemlidir.

Your Page Title

Hangi gruba ait olduğunuzu bilmek, bu konudaki hayatınızdaki (veya çocuğunuzun hayatındaki) zorlukları ve fırsatları belirlemenize yardımcı olabilir. İster İndigo ister Gökkuşağı Çocuğu olun, hepimize doğru ilerlememize yardımcı olacak hedefler aynı kalır.