Nesnelere Dokunarak Sahiplerinin Geçmişini Öğrenme Yeteneğinizi Geliştirin

Psikometri, bir kişinin bir nesnenin tarihini dokunarak okuyabildiği veya algılayabildiği bir tür psişik yetenektir. Bir öğenin veya nesnenin enerjisini okuyarak duyguları, sesleri, kokuları algılayabilir ve hatta o nesnenin geçmişinin ve önceki sahibinin bir parçası olan görüntüleri görebilirsiniz.

Vücudumuz da dahil olmak üzere tüm yaşam formları enerji alanlarından oluşur. Ne zaman tekrar tekrar bu deneyimlerin hafızasını veya geçmişini ‘tutan’ bir nesneyi kullanırsak, bu enerjik izler veya anılar her türlü bilgiyi, yeri, hissi, favori eğlenceyi, hafızayı, rengi, sesi, duyguları, hatta deneyimleri taşıyabilir. En iyi bilgi, bir saat, yüzük gibi sık sık kullanılan bir nesneden gelecektir.

Bir nesneyle düzenli olarak birden fazla kişi ilişkilendirilmiş olabilir. Böylece psikometrik tarihi, tek bir sahiple ilgili olmayan şeyleri ortaya çıkarabilir.

Örneğin, bir nesne bir ailede yıllar boyunca farklı kişiler tarafından kullanılıyorsa, önceki sahiplerinin çoğu hakkında da bilgi içerir. Erişilebilir bilgilerin miktarı, sahiplerin nesneyi ne kadar kullandığına ve “okuyucu” nun sezgisel duyarlılığına bağlı olacaktır.

Psikometri, görüntü, kelime, ses, duygu ve fiziksel duyuları hakkında artan farkındalık yoluyla sezgisel benliğinizi dinlemeniz için sizi eğitir.

Psikometri sezgisel beceriler geliştirmek için iyi bir başlangıç ​​noktasıdır, çünkü alınan bilgiler kişinin geribildirimi ile objektif olarak doğrulanabilir

Fiziksel bir nesne, sizi içsel varlığınıza ve sezgilerinize bağlamanın daha kolay bir yolu olduğu için yardımcı olur

Bir nesneyi “okuyan” her kişi, kendi sezgisel stiline ve o zamanki uygulamalarına bağlı olarak benzer veya farklı sonuçlar elde eder

Psikometri uygulamaya başlamak için ilk önce yüzük, saat ve kristal gibi nesnelerle başlayın. Bu nesneler aynı kişi tarafından ne kadar sık ​​giyilirse veya kullanılırsa, sahibinin enerjisi nesneye o kadar fazla nüfuz eder, böylece okumayı ve pratik yapmanızı kolaylaştırır.

Küçük ve hafif nesneler için, becerileriniz gelişene kadar elinizde tutmak en iyisidir. Büyük ve ağır nesneler için, ellerinizi nesnenin üzerine yerleştirmeniz yeterlidir. Rahat olduğunuz sürece, bu okumalar kolay ve eğlenceli olacaktır.


Psikometri Yeteneklerinizin Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Empati yeteneği olan insanlar genel olarak en iyi psikometri okuyuculuğunu yaparlar. Bu, özellikle sezgi konusunda makul becerilere sahip olanlar için de geçerlidir – bu insanlar psikometride en iyi olma eğilimindedir.

Psikometriye yatkın olabileceğiniz belirtilerinden bazıları şunlardır:

– Antika mağazalarına girdiğinizde garip bir enerji hissederseniz.

– Kullanılmış mobilyalara sahip olamazsınız

– Çok fazla nesneye ve çok fazla enerjiye sahip alanlarda kendinizi rahatsız hissedersiniz

– Eski kıyafetler veya kullanılmış mücevherler giyemezsiniz

– Kullanılmış nesneleri aldıktan sonra ellerinizi dürtüsel olarak yıkamanız gerektiğini hissedersiniz.

Bu duyumlardan herhangi birini veya benzer bir şeyi yaşarsanız, psikometri yeteneğine sahip olduğunuz anlamına gelebilir. Bütün bunlar bir nesnenin enerjisini okumaya yatkın olabileceğinizin işaretleridir.

Psikometrik okuma yapabilenler, antika bir mağazaya girdiklerinde garip hissederler, çünkü bu tür yerlerde çok fazla enerji ve tarih vardır.

Ayrıca, eski sahibinin enerji alanı bedenlerine çok yakın olduğu için eski kıyafetler veya mücevherler giyemezler. Çünkü onları çevreleyen nesnelerin geçmişinden bunalıyorlar.


Psikometri Nasıl Çalışır?

Psikometri, genel olarak görünmeyen bir şeyi görmenin veya okumanın psişik bir yolu olan bir görme yöntemidir. Sıcak bir duş aldıktan sonra sislenen bir ayna düşünün.

Bir mesaj yazdığınızda veya aynaya bir resim çizdiğinizde, kaybolmadan önce biraz orada olur, ancak fiziksel parmak iziniz hala aynada durur.

Psikometri yaptığınızda, nesneleri çevreleyen auraları veya enerji alanlarını okursunuz. Bir nesnenin aurasında daha fazla enerjisi varsa, ondan bilgi toplamak ve okumak daha kolay olacaktır.

Metal nesneler, diğer nesnelere kıyasla daha fazla miktarda enerji tutma eğilimindedir, bu nedenle mücevherler psikometri okumaları için yaygın olarak kullanılır.

Daha sık kullanılan ürünler, biriktirdikleri ekstra anılar nedeniyle daha fazla enerji tutar. Örneğin, sadece bir kez giyilen bir çift ayakkabı, yıllardır bir ailede kullanılan bir yüzükten çok daha az bilgi sunacaktır.

Dokunacak nesneyi seçme açısından, yalnızca bir kez dokunulan bir nesneden daha fazla anı tuttuğundan, sahibi tarafından sıklıkla kullanılan bir nesneye dokunmak daha çok tercih edilir.

Örneğin, dedenizin tarihini okumak istiyorsunuz ve bir kez okuduğu bir kitap veya sahip olduğu bir çift gözlük arasında seçim yapacaksınız. Sadece bir veya iki kez dokunması gereken kitap yerine, neredeyse her gün kullandığı gözlüğünü tutmak daha iyi olur.

Kişi nesneye ne kadar uzun süre sahip olursa, nesne o kadar fazla enerjiye sahip olur.


Psikometri Nasıl Yapılır

Psikometri yeni başlayanların pratik yapması için harika bir beceridir çünkü gerçekten yapmak oldukça kolaydır. İlk başta biraz zor olsa bile, psikometrik becerilerinizi ortaya çıkarmak için ne kadar çok pratik yaparsanız, sizin için o kadar kolay ve hızlı olacaktır.

Psikometri öğrenmenin ilk aşamalarında bilginin nereden, neden veya nasıl geldiğini zihinsel olarak anlamak önemli değildir. Bu akışı hızlı bir şekilde durduracak ve kolaylıkla bilgi akışının içinde olmak önemlidir.

Bilgileri sezgisel bir şekilde nasıl elde ettiğiniz, her şeyi nasıl deneyimlediğinize dair bir yansımadır. Görsel bir insansanız, size daha kolay gelen resimler bulacaksınız veya müziği sevip yanıt veriyorsanız, sesler, yorumlar veya diğer iletişim biçimlerinin kolayca geldiğini görebilirsiniz.

Sadece nesne veya kullanıcılarıyla ilgili duyguları hissedeceğinizi ve çeşitli şekillerde sezgisel bilgi edineceğinizi düşünün.

Şimdi Burada Anlatacağım Adımları Uygulayarak Psikometri Yeteneğinizi Geliştirebilirsiniz


1. Ellerinizi Temizleyin

Bir nesneyi okumak dokunmayı içerdiğinden başlamadan önce ellerinizi yıkamalı ve iyice kurutmalısınız, tamamen steril olmaları gerekmez. Bu adım, daha önce ellerinizle dokunduğunuz herhangi bir şeyin enerjisini yıkamanızı sağlar, böylece okumaya müdahale etmezler.


2. Akan Enerjiyi Alın

Kendi enerji alanınızı başlatmak ve enerjinizi ısıtmak için ellerinizi ovalayın.


3. Avuç İçinizdeki Enerjiyi Kontrol Edin

Şimdi, mevcut enerji olup olmadığını test etmek için, ellerinizin avuç içlerini birbirine bakacak şekilde tutun ve birbirlerinden yarım cm boşluk kalacak şekilde yavaşça ayırın.

Avuç içleriniz arasında kalın bir his veya aralarında başka bir enerji hissi gibi bir şey hissetmelisiniz. Bunu hissediyorsanız, harika! Herhangi bir enerji hissi fark etmiyorsanız, 2. adıma dönüp ellerinizi daha fazla ovalayarak tekrar deneyebilirsiniz.


4. Seçtiğiniz Nesneyi Tutun

Okumak istediğiniz nesneyi elinizde tutmanın zamanı geldi. Başlamak için en iyi nesne, sık kullanılan ve içinde enerjiyi iyi tutan bir şey olmalıdır. Bir kolye veya yüzük gibi mücevherler bunun için idealdir.

Kolyenin veya yüzüğün bir yabancıya ait olması daha iyidir; bu yüzden başlangıçta tanıdık enerjileri karıştırmazsınız. Bir arkadaşınıza pratik yapmak için ödünç alabileceğiniz bir parça aile takılarına sahip olup olmadıklarını sormayı deneyin.


5. Zihninizi Sakinleştirin

Kendinizi gevşetin çünkü bu çok önemli. isterseniz gözlerinizi kapatabilirsiniz.


6. Soru Sorun

Nesnenin sahibinin kim olabileceğini düşünün ve kendinize sorun: Ne duyuyorsunuz, ne görüyorsunuz, ne kokuyor ve ne hissediyorsunuz? Bu seslerin, görüntülerin ve diğer duyuların zihninize girmesine izin verin. Bu nesneyi tutarken kendinize sormanız gereken bazı sorular:

– Buna sahip olan kişi nasıldı?

– Bu kişi hala hayatta mı?

– Bu nesne sahibine aitken ne tür deneyimler gördü?

– Bu nesnenin sahibi kim?

– Sahibinin kişiliği hakkında bir fikir edinebilir misiniz?

– Sahibi nesneyi giyerken veya kullanırken ne tür anılar ve deneyimler yaşadı?


7. Ne Hissettiğinizi Düşünün

Özellikle başlangıçta, bir nesnenin vereceği en güçlü enerji duygulardır. Aşk, nefret ve korku, insanların yaşadığı en güçlü duygulardan üçüdür. Genellikle psikometri okumaları sırasında elde ettiğimiz en güçlü duyumdur.

Psikometri hakkında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta da sadece giyilen veya kullanılan ve psikometri ile okunabilen “öğeler” değildir.

Pratikle, fotoğraflar, evler ve mezarlar gibi şeyler de psikometri ile okunabilir. Bu tür okumaları uygulamaya başlamanın bir yolu, sevilen birinin fotoğrafını çekmektir. Psikometri uygulamak Ruh ile bağlantı kurmak için güzel bir yoldur.

Psikometri, psişik yeteneklerin en popüler biçimlerinden biridir. Bir kişinin geçmişini ve karakterini bir nesneye dokunarak okuyabilmek, kullanabileceğiniz güçlü bir beceridir.

İnsan zihninin bir nesneye tek bir dokunuşla yapabilecekleri oldukça şaşırtıcı. Psişik yeteneklerinizin olabileceğini düşünüyorsanız veya psişik becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, psikometri başlamak için harikadır.

İlk başta okumalarınız yanlış veya karışıksa cesaretiniz kırılmamalıdır. Tüm becerilerde ve psişik okuma biçimlerinin çoğunda olduğu gibi, zaman ve pratikle daha iyi hale geleceksiniz.

Gösterimleri çok hızlı değerlendirmediğinizden emin olun. Bu, başkası için bir okuma yapıyorsanız veya sadece sizin bilmediğiniz birinin nesnesiyle pratik yapıyorsanız bile geçerlidir.

Görüntüler veya duyumlar sarsılabilir ve sizin için bir anlam ifade etmese de, muhtemelen nesnenin sahibi için önemlidir veya sevdiklerine bir şey ifade edebilir. Bazı gösterimler belirsiz ve bazıları karmaşık bir şekilde ayrıntılı olacaktır. Bunların hepsini not edin.

Herkes psikometri yapabilir ve çoğu uzman bunun insan zihninin doğal bir yeteneği olduğuna inanır, bu sadece bir uygulama meselesidir ve beceriyi geliştirmedir

Tüm nesneler, özellikle anlamlı, duygusal veya maddi anlamı olanlar, geçmişin “titreşimlerini” veya enerjisini taşırlar. Doğru okunduğunda, zihnimiz bu titreşimleri yorumlayabilir. Her şey yeteneklerinizi geliştirmekle ilgilidir.

Your Page Title (#satışortaklığı)


Unutmayın: Psikometri Eğlencelidir!

Psikometri sayesinde geçmiş yaşamın en mutlu anlarını deneyimleyebilir ya da hissedebilirsiniz. Nesneleri okumak heyecan verici olabilir çünkü ne olacağını asla bilemezsiniz. Psikometriyi deneyin, uygulamayı hatırlayın ve en önemlisi eğlenin!