Psişiklere Göre Durugörü Yeteneğinin 8 İşareti

Belki de bu senin hayal gücün değildir ve aslında durugörü yeteneklerin vardır. En azından bazı insanlar, birinin yeteneklerini geliştirmenin belirli işaretleri ve yolları olduğunu iddia ediyor.

Belirli bir yaşam durumu ve hatta bir kişi hakkında garip bir his yaşadıysan, bu durugörü yeteneklerinden kaynaklanıyor olabilir. Ya da belki sadece güçlü bir sezgin var. Belki rüyaların seni önceden uyarıyor ama stresli bir günün yan etkisi olduğunu düşünüyorsun. Bazen, bu durumlara biraz daha yakından bakmak akıllıca olur.

Psişiklere Göre Durugörü Yeteneğinin Belirtileri

Doğaüstü duruma inanmayan biriysen bile, çoğunlukla, hepimizde hala belli bir merak var. Kesinlikle durugörü yeteneğine sahip olabileceğin bir olasılık olup olmadığını merak ediyorsun. Belki de bunu ailene ya da arkadaşlarına asla itiraf edemedin, ama derinlerde merak ediyorsun.

Bu ilginç yaşam deneyimlerini anlamana yardımcı olmanın birkaç yolu var. Psişikler, birinin Durugörü yeteneklerini sergilediği bazı işaretler olduğunu söylüyor. Şimdi bu işaretlere daha yakından bakalım.

1.İzolasyon

Psişiklere göre, Durugörü yeteneğine sahip olanların yeterli miktarda zamana ihtiyacı olduğunu bilmek ilginçtir. Bazıları böyle olmasına rağmen, tüm durugörürlerin içe dönük olduğu anlamına da gelmez.

Sadece kendilerinin manevi yönleriyle temas halinde kalmak ve yeteneklerini bilemek için tek başına zamanın gerekli olduğu anlamına gelir. Durugörünün gerçek olup olmadığı konusunda gerçeği henüz keşfetmemiş olsan bile, yalnızlık anları neler olup bittiğini ortaya koymaya yardımcı olabilir.

Ayrıca, büyük kalabalıklar enerjini tüketecek ve her sosyal etkinliğin ardından şarj etmen gerekecek. Psişikler, doğada ve yalnız biraz zaman geçirdiklerini göz önünde bulundurarak, büyük kalabalıklarda ve yüksek seslerde boğulmuş hissedeceğini düşünüyor.

2.Artan Duyular

Tabii ki, artan duyuların durugörü yetenekleri ile mevcut olacağı açıktır. Psişikler, artan duyuların yüksek bir gösterge olacağını iddia ediyor.

Örneğin, aniden birinin adını söyleyeceğini hissedersen ve sonra söylersen, bu nitelikteki önsezi yeteneklerine sahip olabilirsin. Aynısı telefon görüşmeleri ve mektuplar için de geçerlidir. Bazen sadece belirli bir kişinin seninle iletişime geçeceğini hissedersin ve sonra iletişime geçerler.

Bu, hayatın boyunca bir veya iki kez olursa, bunu tesadüfe bağlayabilirsin, ancak sık sık oluyorsa, burada bir şey daha var. Artan duyular, sadece bir şeylerin olacağına dair bir bilgi olsa bile, durugörü yeteneklerine sahip olabileceğin büyük bir ipucudur.

3. Uyarılar

Bu, artan duyulara benzer, ancak yalnızca olumsuz koşullar için geçerlidir. Baş ağrısı, mide ağrısı ya da sadece huzursuzluk hissi olsun, her insanın içsel bir uyarısı olduğuna inanıyorum. Durugörü yeteneğine sahip olduğunu iddia edenler için bu uyarı işaretleri güçlü olacaktır.

4. Rüyalar

Durugörü yeteneğinin bazı belirtileri kehanet rüyası etrafında döner. Rüyaların çok fazla yorumu olduğundan, rüyalarının kehanet edip etmediğini veya önceki gece kötü yiyeceklerin sonuçları olup olmadığını deşifre etmek zor olabilir. Neyse ki, farkı anlamanın yolları var.

Her şeyden önce, rüyalarımız var ve gerçek hayatta gerçekleşene kadar onlara yeterince dikkat etmiyoruz. İşte o zaman aramızda olağanüstü bir şeyler olduğunu biliyoruz.

5. Psikometri

Psikometriye aşina olmayabilirsin ama bu yetenek durugörü ile el ele gider.

Hiç birinin evine gittin mi, masadan bir nesne aldın mı ve vizyonlar ya da garip tanıdıklık duygularıyla dolup taştın mı? Eğer öyleyse, nesnenin sahibi hakkında bilgi topluyor, hatta nesnenin geçmişiyle bağlantı kuruyor olabilirsin. Nesneden, anlaşılması imkansız görünen bir bilgi taşması olabilir.

6. Dejavu

Çoğu insan, bir anda déjà vu deneyimlemiştir. Bununla birlikte, durugörü yeteneklerine sahip olduğunu iddia edenler, bunu düzenli olarak yaşadıklarını bildirmektedir.

Bu yerde veya zamanda “daha ​​önce burada olmak” hissi bazen sana sıcak bir his verecektir. Diğer zamanlarda, önsezi olabilir. Her şey bu mesajları neden déjà vu yoluyla aldığına bağlı.

Manevi bakış açısına göre, evren bunu, bu duyguları takdir etmek veya hafifletmek için bir şeyler yapılması gerektiğini sana bildirmek için kullanacaktır. Ya evren seni bu yer ve zamanda karşılar ya da ondan uzaklaşman gerekir. Zamanla, farkı anlayabileceksin.

7. Yabancılaşmak

Çevrendeki herkesten farklı mı hissediyorsun? Eğer öyleyse, bir kahin olabilirsin. Biliyorum, devam eden başka sorunların olabilir, ancak durugörü yeteneğine sahip olanlar “norm” un aksine, yanlış anlaşılmış, yabancılaşmış veya sadece benzersiz hissetmeye eğilimlidirler.

Belki de herkes habersiz kalmayı tercih ederken gerçeği çok daha iyi görüyorsun. Böyle zamanlarda, diğerleri duygusal sezgi için seni eleştirebilir.

Your Page Title

8.Empati

Durugörü yeteneğine sahip olanlar yüksek düzeyde empatiye sahiptir. Başkalarının onların yanında durarak nasıl hissettiğini anlayabilme eğilimindedirler. Bir empattan öfke, üzüntü veya sevgiyi gizlemek neredeyse imkansızdır.