Bilinçaltının Gücünün Hayatınızı Değiştirdiğine Dair 8 İşaret

Bilinçaltının gücünü kullanana kadar içinizde bulunan gerçek gücü muhtemelen anlayamazsınız. Bu güçle her şeyi yapabilirsiniz!

Pek çok insan, korku zihniyetiyle yaşar. Bu, başkaları tarafından değil, bizim sınırlamalarımızdan kaynaklanan bir denetim biçimidir. Sınırlarımız çok fazla dış etkiler tarafından değil, daha çok düşünme şeklimiz tarafından yaratılır. Bu, bilinçaltının gücünün devreye girdiği önemli bir alandır.

Her Şey Nasıl Çalışıyor

Bilinçli zihin sohbet kutusu lakaplı iki alandan aldığı bilgilere göre karar verir ve planlar. Bu yükleme ile bilinçli zihin, bilinçaltı zihne bilgiyi kataloglamasını ve onu eyleme geçirmesini söyler. Bilinçaltı zihin yargılarda bulunmaz veya soru sormaz, sadece enerjisini bize nereye gitmemiz gerektiği ve geçmişte yaptıklarımıza göre ne yapmamız gerektiği konusunda rehberlik etmek için kullanır.

Şimdi, bilinçaltı zihinle ilgili garip olan şey, bilinçli zihinle ilgili bir sorun olduğunda veya bilinçli zihin meşgul olduğunda bir tür “otomatik pilot” olarak da hizmet edebilmesidir. Bilinçaltı, bilinçli zihnin unuttuğu önemli görevleri hatırlar ve bazen bir tür akılsız kararlılıkla hareket edebilir. Bu sandığınızdan daha güçlüdür!


Bilinçaltı Güçlü Şeyleri Değiştirebilir

Beynimizin sürekli olarak kararlar ve sorunlarla mücadele ettiği açıktır, ancak düşüncelerimiz belirli koşulları yeniden değerlendirmeye başladıkça bazı şeylerin değiştiğine dair işaretler olacaktır. Bilinçaltının gücü, bu değişikliklerin bazılarında ortaya çıkacaktır. İşte düşüncemizin ne zaman yükseldiğini anlamanın birkaç yolu.


1.Daha Az Korku Duygusu

Bilinçaltı zihnimizin gücü güçlendiğinde, çoğu zaman korkuyla gelen üstünlüğü kaybedeceğiz. Bilinçli düşüncelerimizde hala sağlıklı dozda sezgi sahibi olabileceğiz, ancak bir zamanlar daha zayıf bir bilinçaltının semptomları olan endişe ve kaygı ile gelen felç edici umutsuzluk hissini kaybedeceğiz.

Bu yüksek korku duyumlarının eksikliği, seçimlerden ve en zor zamanlarda görevleri tamamlayabilmekten kaynaklanır. Güçlü bir zihniyetin en tanınmış özelliklerinden biridir.


2.Barış

Korkunun azalmasında olduğu gibi, barışçıl bir zihin bu yükselen gücü anlamanın başka bir yolu olacaktır. Bilinçaltı tüm yetenekleriyle çalışırken, çevremizdeki her şey huzurlu görünecektir. Evet, her zaman zor durumlar ve sorunlar olacaktır, ancak düşünceleriniz olduğu zaman dünya bir gibi görünecektir. Bilinçaltının gücü somutlaşmada ve barış algısında belirginleşecektir.


3.Optimum Sağlık Ve Esenlik

Bilinçaltının gücünden yararlanan kişilerde fark edeceğiniz olağanüstü bir şey onların sağlığıdır. Bilinçaltı zihin yüksek benlikten türetilen bilgilerle çalışırken, gerçekte olduğundan çok daha genç görüneceksiniz ve olumsuz bir zihin durumunda yaşayanların enerji seviyesinin aksine enerji seviyeleriniz artacaktır.

Bu doğrudur çünkü zihin bedeni yönetir ve fiziksel olan her şey bizim zihinsel işleyişimizde bulunanları yansıtır. Bu yüksek zihniyette çalışanlarda hastalıklar da nadir olacaktır.


4.Maneviyat

Bilinçaltını yüksek zihin yönlendirirken, birçok insan ruhsal bir uyanış yaşar. Bu insanlardan bazıları, daha güçlü bir bağlantı kurmalarına yardımcı olan meditasyona dalacaklardır. Verdikleri kararları ve hangi sesi dinlemek istediklerini (olumlu veya olumsuz) çevreleyen daha derin bir anlam olacaktır.

Daha belirgin bir maneviyat, sakin kalmayı, odaklanmış ve yaşamın olumlu yönlerine yönelmeyi seçen bir zihniyet anlamına gelecektir. Aynı zamanda daha yüksek bir gücün yardımıyla üstesinden gelme kararlılığına sahip olmak demektir. Bu daha yüksek güç, bilinçaltına hem benzer hem de etkilidir.


5.Sağlıklı Uyku Düzeni

Yüksek zekanız tarafından yönlendirildiğinizde ve bilinçaltınızla sıkı bir şekilde bağlandığınızda, uykusuzluğa karşı daha fazla bağışıklık kazanırsınız. Sakin bir zihin, sohbet kutusundan akan tüm bilgilerden yoksundur ve geceleri uyumayı kolaylaştıracaktır.

Eğer uyuyorsanız, bilinçaltı zihniniz, bilinçli zihniniz tarafından seçilen yüksek düşünceden bilgi alıyor demektir. Bir noktada, bilinçli zihninizi endişe yerine huzuru dinlemek için eğittiniz ve sonuçlar geceleri daha iyi uyumanıza yardımcı oluyor.


6.Güven

Tereddütlü öz güvenimiz, korkunun bir ürünüdür ve korku, beynimizin gevezelik merkezinden gelen sürekli bilgiden kaynaklanır. Şimdi, tüm söylenenlerle birlikte, bilinçaltımız daha fazla bilgiyi yüksek düşünceden aldığında güvenimiz büyük ölçüde artar.

Bu düşünce bölgesinde kim olduğumuzdan eminiz ve doğru zamanda doğru kararları verebiliyoruz. Kendini sevme sıfatını edindiğimizde, içimizde bir güç merkezi vardır.


7.Başarı

Şimdi, zihnimiz olumlu şeylerle uyumlu hale geldikten sonra, başarılı olma yeteneklerimizi yakından takip ediyor. Finans, aile ilişkileri ve hatta romantik ilişkiler başarılıdır. Çocuklarımızla kurduğumuz ilişkiler gelişiyor. Bunların hepsi bilinçaltımızın gücünden ve düşüncemizin yönünden geliyor.

Bu başarı daha sonra daha fazla başarı ve finansal özgürlük getirecektir. Bu başarı ile biz de bir ışık feneri ve başkalarına örnek olabiliriz. Bu şeylerin sizde veya tanıdığınız birisinde olduğunu gördüğünüzde, bilinçaltınız giderek günlük yaşamınızda daha büyük roller üstleniyor.


8.İnanç Ve Güven

Güçlü bir bilinçaltı hareketi yaşayanlar, sarsılmaz bir inanç sergileyeceklerdir. Başkalarına güvenmeyi ve hayattan istediklerine gönülden inanmayı daha kolay bulacaktır.

İnanç sahibi olmak, muhtemelen yapılması en zor şeylerden biridir, ancak bilinçaltı zihnin gücüyle yaşarken, ikinci doğa gibi görünebilir. Sadık, sevgi dolu ve güvenen bir insan görürseniz, işlerin planladıkları gibi gideceğine dair güvence içinde yürüyen birini görürsünüz.


Bilinçaltını Asla Unutma

Bilinçli zihin bilinçaltına emirler verirken, bu onun daha az güçlü olduğu anlamına gelmez, aksine. Bilinçaltı zihin, bilinçli zihinden gelen emirler verir, işler yapar ve hatta bazı küçük işlemler gerçekleştirerek düşünceyi sohbet kutusu alanından dışarı taşar. Ama bilinçaltını gerçek gücünü göstermeye gerçekten yönlendiren, beynin yüksek düşünme alanlarının özüdür ve çocuk, yaşamda bir iz bırakır.

Your Page Title

Gücünüzü tanımak, bilinçli zihni günlük yaşamın gürültüsünden çok daha olumlu bilgileri dinlemesi için eğitmenize ve zorlamanıza yardımcı olabilir. Sonuçta, dünyayı değiştirecek olan bilinçaltı zihnin gücünden yararlanan bilgeliktir.