Akaşik Kayıtları Nedir?

Şu anda, fiziksel dünyamızı çevreleyen, ancak farklı bir enerji titreşiminde titreşen bir varoluş düzlemi olan Astral dünya, Koruyucu Meleklerin ve Ruh Rehberlerinin evidir.

Bu dünyada, fiziksel dünyamızın tam bir kopyası var ve bu temelde arabalar, araçlar, evler, şehirler vb. Dahil olmak üzere fiziksel alanda sahip olduğumuz her şeyi içeriyor.

Bu astral dünyada, evrenin kendisiyle ilgili tüm bilgileri içeren muazzam bir kütüphane de var. Bu devasa bilgi kütüphanesinde yer alan kitaplardan oluşan bir koleksiyon. Bu Bilgi Kütüphanesine Akaşik Kayıtlar denir.

İlahi tüm evreni yarattığı an, aynı zamanda kozmosun içindeki tüm bilgileri içeren devasa bir kütüphane yarattı; büyük ve küçük her şey, en başından zamanın sonuna kadar olan her şey. Tüm bilgilerin bu koleksiyonuna Akaşik Kayıtlar denir.

Akaşik Kayıtları insan deneyimiyle ilgili tüm bilgileri içeren bir kitap olarak tanımlanmaktadır, ancak gerçekte bu sadece deneyimlerin bir derlemesinden daha fazlasıdır, çünkü gerçekte, insanların tüm fikirleri, düşünceleri ve eylemleri Akaşik Kayıtlara kaydedilir.

Akaşik Kayıtlar, bir kişinin geçmiş yaşam deneyimlerini gösterir ve tüm potansiyel geleceklerini tutar. Geleceğin sonsuz olasılıkları olduğu için Akaşik Kayıtlarda saklanan bilgilerin sürekli akıp gitmesinin ve değişmesinin temel nedeni budur.

Bir insanın geleceğine bakmak, yanıp sönen parlak bir ışık şeklinde bir görüntü okyanusuna bakmak gibidir. Potansiyel bir geleceğe odaklanmaya çalışabilirsin, ancak bütünlüğünün enginliğinden tek bir sonuç çıkarmak imkansızdır.

Akaşik Kayıtlarının okunması, deneyimli bir psişiğin Akaşik Kayıtlarına kanalizasyon veya astral seyahat yoluyla eriştiği süreçtir. Meleklerin ve Ruh Rehberlerin rehberliğinde, geçmiş yaşam deneyimleri ve potansiyel gelecekleri de dahil olmak üzere bir kişinin kayıtları okunabilir

Akaşik Bir Kayıt Okurken Ne Sorabilirim?

Akaşik bir Kayıt Okuması sırasında, geçmiş yaşam deneyimlerin, ruh arkadaşların, işlerin, ailen, potansiyel geleceklerin vb. Hakkında bilgi de dahil olmak üzere sorabileceğin birkaç şey vardır.

Okuma sırasında elde edilen bilgilerin ilk başta senin için belirsiz olabileceğini unutma. Örneğin, potansiyel kalp hastalığı nedeniyle diyetine dikkat etmen gerektiği söylenebilir, ancak o zaman herhangi bir kalp problemi belirtisi yaşamıyorsun. Ancak birkaç ay sonra, şu anda sadece uykuda yatan ve geçmişte fark edilmeyen bir kalp problemin olduğunu öğrenince şaşırabilirsin.

Akaşik Bir Kayıt Okuması için Kendini Nasıl Hazırlarsın

Anlamlı bir Akaşik Kayıt okumasına sahip olmak için, okumadan önce kendini hazırlayabileceğin birkaç yol vardır:

1. Meditasyon yap – Bilgi akışını engelleyebilecek herhangi bir şeyden zihnini temizle. Zihnini aç, okuma öncesi ve sırasında kendini stres ve olumsuz düşüncelerden kurtar. Mesajların olabildiğince kolay akmasını sağlamak için tüm süreç boyunca rahatlamaya çalış.

2. Açık Fikirli Ol – Bir okuma sırasında sana sunulan bilgileri reddedebilirsin, çünkü gerçek inançların ve kendinle ilgili algıların çelişebilir.

3. Sorularını adım adım ele al – Akaşik Kayıtlarını okumak normal bir kitap okumaktan farklıdır. Sayfa 2’yi okuyamaz ve 322. sayfaya geçemezsin. O şekilde olmuyor.

Akaşik Kayıt Okuması Ne Kadar Doğru?

Akaşik Kayıt okuma, medyumun aldığı mesajları tercüme etme ve yorumlama yeteneği kadar doğrudur. Bilgi, daha sonra yorumlanan ve sana aktarılan görüntülerin ve deneyimlerin yanıp sönmesiyle geldiğinden, bu tür bir okuma için deneyimli bir Psişik bulmak önemlidir.

Akaşik Kayıtlar sürekli akıp gittiğinden ve güncellendiğinden, bir insanın geleceğinde kesin bir tekillik olmadığına dikkat etmek önemlidir. Okuduktan sonra kişinin sonraki eylemlerine bağlı olarak her zaman değişebilir. Buna özgür irade denir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Akaşik Kayıtları okumanın gerçek özü, sana hayatın hakkında bilgi ve içgörü kazandırmak ve bir zamanlar olduğundan daha iyi bir birey olmana yardımcı olmaktır.