Evrenin Zenginliğini Ve Bolluğunu Hayatına Nasıl Çekersin?

Bolluk hayatına gelmediğinde merak edersin: Neden evrenin bolluğu beni atlıyor? Düşüncelerim ve eylemlerimle hangi önemli yasaları ihlal ediyorum? Eğer cevaplar arıyorsan, zihnini refah ve bolluk için yeniden programlama zamanı geldi.

Servet ve Refah Kime Gelir

Dışarıdan enerji akışı ne olumlu ne de olumsuz olabilir. Bir kişinin düşüncelerinin etkisi altında değişirler. İnsanların aynı olaylara çok farklı şekillerde tepki verdiğini fark etmiş olabilirsin. Birincisi, yeni bir şehre taşınmak, konut kiralama, günlük yaşamı düzenleme, iş bulma ile ilgili bir dizi sıkıntı ve sorundur. Bir diğeri ise, her zaman bolluk içinde yaşadığını hissettiği için gerekli olan her şeyin inanılmaz bir kolaylıkla geldiği keyifli bir macera. Hayatta her şeyin senin için en iyi senaryoya göre gittiğine dair gönül rahatlığı ve inanç nasıl sağlanır?

Evren bol ve cömerttir, ancak onun armağanlarını kabul etmeyi öğrenmek önemlidir. Başarılı olmak için önceki ayarlarla çalışman gerekir. Enerji, zenginlik ve refah kanunlarını ihlal etmeyenlere gelir:

– Başkalarıyla paylaşmayı sevmelisin. Nihayetinde sadece senin için anlamlı olan şeyleri hayal etmek önemlidir. İstediğini elde ettiğinde kime yardım edeceğini düşün. Ancak her şeyde bir orantı duygusu ve makul bir yaklaşımın önemli olduğunu unutma. Öncelikle ihtiyacın olanı kendine sağla, ondan sonra kaynakları başkalarıyla paylaşmaya başla.


– Olumlu davranış. Üzücü düşünceler, güçlü bir şekilde hayal ettiğin şeye bile nüfuz edemeyen inanılmaz derecede güçlü bir kalkandır. Senden bolluk ve zenginliğin enerjilerini çekerek seni hayal kırıklığına uğratır ve güçsüz bırakırlar. Düşüncenin tutsağı olursun. Dışarı çıkmaya çalış – hangi düşüncelerin enerjini aldığını analiz et ve ardından bunları olumlu onaylamalarla değiştir.


– Borç içinde yaşanmaz. Finansal bolluk aynı zamanda doğru zihniyete de bağlıdır. Arkadaşlarından borç aldıysan parayı bir an önce iade etmeye çalış. Evrenin bolluğunun akışı en çok, alınan enerjiyi nasıl düzgün bir şekilde elden çıkaracağını, zenginliği artırmayı ve para israf etmemeyi bilenlerin yaşamlarında görülür.


– Enerjimi tüketen her şeyden kurtuldum. Bitmemiş işlerden, tutulmayan sözlerden ve suçluluk gibi içten yıpratan duygulardan bir an önce kurtulmalısın.

Your Page Title (#satışortaklığı)


Hayatındaki şeyleri düzene koyduktan sonra, inanılmaz değişikliklerin zamanı gelecek. Sana yeni seçenekler ve başarılı çözümler getirmekten mutluluk duyacağından, Evrenin olasılıklarının sonsuzluğuna inanman yeterlidir.