Anında İyi Şans Çekmenin 3 Yolu

Belirli bir şans olmadan mutlu yaşamak imkansızdır. İyi şansı nasıl çekeceğini bilerek, yaşamda istikrarı sağlayabilir ve tüm çabalarında başarıya ulaşabilirsin.

Birinci Yol, Servet Psikolojisidir

Zaten iyi şans çekmeyi, zengin olmayı ve tüm aileyi geçindirmeyi başardığını hayal et. Artık sadece sevdiğin şeyleri yapmak için yeterli zamanın var. Artık çalışmak için acele etmene gerek yok, bu da kendini eğlenceye, hobilere, yaratıcılığa ve aileye adayabileceğin anlamına gelir. Sen ne yapardın? Bu soru dürüstçe cevaplanmalı ve ezberlenmelidir. Başarılı insanların düşündüğü şey budur. Bu zenginliğin psikolojisidir.

Şans ve para, herkesin ihtiyaç duyduğu refah enerjisidir. Ancak insanlar genellikle hayatlarından şikayet ederler. Çoğu insan, şansı ve parayı çekmenin tek yolunun çok çalışmak olduğuna inanır. Bu tamamen doğru değil. Bir kişinin davranışlarını ve yeteneklerini yeterince değerlendirmesi gerekir. Düzenli olarak mahvolmaktan korkuyorsan, bu olur. Zengin olmak ve daha başarılı olmak istiyorsan iyiye, örneğin paradan aldığın olumlu duygulara odaklanmalısın. Kendine cimrilik etmemelisin. Kendine ve gelecekteki başarına inanman son derece önemlidir. Hayatını bir günde değiştirebilirsin, bu yüzden başkasının senin için bir şeyler yapmasını bekleme.

Yoksulluk psikolojisine sahip olan insanlar, refah enerjisiyle çalışırken ciddi boşluklara sahiptirler. Auralarında her zaman tüm canlılığı emen kara delikler vardır ve en önemlisi, bolluk enerjisi içlerinden akar. Şans enerjisi canlı, yaratıcı ve bununla nasıl başa çıkılacağını öğrenmen gerekiyor. Negatif programlar olmazsa hayatın daha da kolaylaşır.


İkinci Yol Numerolojidir

Bizi her yerde çevreleyen sayıların, hayatımızın olaylarını gezegenler ve takımyıldızlardan daha az etkilediğine inanılıyor. Numeroloji, yalnızca iyi şans çekmeye değil, aynı zamanda tüm enerji sorunlarını etkisiz hale getirmeye izin veren bolluk kodlarını hesaplar. Doğru zamanda hızlı bir şekilde iyi şans çağırmak için, 20 sayısını kendine tekrarlaman gerekir. 2’nin şansı artırdığına ve 0’ın karşı kuvveti iptal ettiğine inanılıyor.


Üçüncü Yol, Feng Shui Kurallarına Uymaktır.

Uzun zamandır, insanlar onu çekmenin yollarını bulmak için şansın bağlı olduğu şans yasalarını izlediler. Doğu bilgeliğini kullanarak, şansı anında çekebilirsin. Aşağıdaki kurallar değişmez ezoterik yasalara ve kendi iyiliğine olan inancına dayanmaktadır. Şansın sürekli yanında olması için sadece ona inanmak yeterli değildir. Biraz çaba gerektirir. Mutluluğa ve bolluğa ulaşmana yardımcı olacak bazı basit kurallar vardır.

– Evini, özellikle koridoru temiz tut. Feng shui’nin altın kurallarına göre, ön kapıdan iyi şans enerjisini alıyoruz ve onu sadece saflık tutabilir.

– Evindeki olumsuzlukları ortadan kaldırmak için oda spreyleri, kokulu yağlar ve kokulu mumlar kullan.

– Eski şeyleri at.

– Olumsuzlukları evinden temizle.

– Kıskanç insanları evine davet etme.

– Evinde bir kutlama, mutluluk ve eğlence atmosferi oluştur.

– Negatif enerjinin evinde durmaması için odayı sürekli havalandır. Evde rahat bir atmosfer, istikrar ve refahın garantisidir.

– Kendine ve evine zarar verme, kendin için en iyisini satın al.

Your Page Title