Dünyayı Kurtarmak İçin Buraya Getirilen Bir İndigo Musun?

Eğer bir indigo iseniz, herkesten oldukça farklı hissedebilirsiniz. İndigolar benzersiz yeteneklere sahip olan insanlardır ve birçok durumda bu gezegene uzun yıllardır gelen dünyadaki savaşçılardır.

İndigolar çok sezgiseldirler ve sosyalleşmede çok iyi olmasalar da inandıkları şeylerin ötesine giderler. Burada, tüm indigoların taşıdığı bazı özellikleri ele alacağız. Eğer sizde bu özellikleri taşıyorsanız bir indigo olabilirsiniz.

1. Genellikle Uygulamalı Şeylerle Öğrenme Konusunda Daha İyidirler.

İndigolar, herkesin yaptığı gibi öğrenemezler. Farklı oldukları için farklı muamele görmeleri gerekir.

2. Başkalarını Acı İçinde Görmeye Dayanamazlar

İster insan ister hayvan olsun, acı bu insanların göremeyeceği bir şeydir. Çok empatik ve merhametlidirler. Bu Dünyadaki tüm canlılar için aynı şeyi hissediyorlar.

3. Son Derece Yetenekliler

İndigolar çevredeki en yaratıcı insanlardan bazılarıdır. Çok şey biliyor gibi görünüyorlar ve ortalama bir insandan daha fazlasını yapabilirler. Onlara bir şeyler yapması için bazı şeyler verirseniz, sizi uçuracaklardır.

4. Küçük Çemberleri Tutma Eğilimindedirler.

Bu tür insanlar, mutlu olmak için başkaları tarafından çevrelenmelerine gerek olmadığını biliyorlar. Sadece güvenebilecekleri kişilere izin veriyorlar. Onlar için orada olmakta istekli değilseniz, onları etrafınızda tutamazsınız.

5. Kendilerini Geride Tutan Kurallarla İlgilenmezler.

İndigolar diğer insanların onları tutmasına izin vermez. Kırılması gereken kuralları çiğnemekten korkmuyorlar.

6. Bazen Oldukça Dikbaşlıdırlar.

İndigolar genellikle kendilerini düzgün bir şekilde sakinleştiremezler. Beklediğinizden çok daha inatçıdır ve bilmeniz gerekeni size bildirmek için hızlıdırlar. Bu tür insanları asla geri çeviremezsiniz.

7. Kolayca Sıkılırlar.

İndigoları eğlendirmek zordur. Bu insanlar çok kolay bir şekilde sıkılıyorlar ve bunu açıkça belli edeceklerdir. Onlardan ‘yapacak bir şeyler bulmasını’ bekleyemezsiniz.

8. Bir Şeylerle Suçlanamazlar.

İndigolar suçluluk duymazlar. Bu gezegendeki yerlerini biliyorlar ve başkalarının onları kontrol etmeye çalışmasına izin vermiyorlar. Tabii, bazen yanlış bir şey yaptıklarında kendilerini kötü hissederler, ancak bundan yararlanılmasına izin vermezler.

9. Kendilerini Çok Özel Hissediyorlar.

İndigo insanlar farklı hissediyorlar. Özel olduklarını biliyorlar.

10. Her Zaman İhtiyaçlarının Karşılandığından Emin Olurlar.

İndigolar ihtiyaçlarının karşılandığından ve doğru bir şekilde bakıldığından emin olmak için çok uğraşırlar. Sadece gelip onlardan bir şey alamazsınız.

11. Sezgisel Taraflarına Büyük Ölçüde Güvenirler.

Onların sezgisel tarafı çok güçlü olduğu için genellikle insanlar onlara güveniyorlar. Bir hisleri olduğunda, bunu görmezden gelmezler. Sezgisel taraflarının onları hayal kırıklığına uğratmayacağını biliyorlar.

12. Çoğundan Daha Yüksek Bir Frekansta Titreşirler.

İndigoları çevreleyen enerji benzersizdir. Başka bir şey gibi hissettirmiyor ve eşleştirilemiyor. Eğer bir indigo iseniz, neden bahsettiğimi biliyorsunuz.

Your Page Title

13. Düşüncelerinde Çok Bağımsızdırlar.

Bir indigoyu düşünmelerini istediğiniz bir şey düşünmek için kandıramazsınız. Kendi düşüncelerini düşünürler ve kolayca etkilenmezler. Kontrol edilmeyeceklerdir.