Çakraları Dengelemek Neden Bu Kadar Önemli!

Çakra dengeleme, çakralarından negatif ve bloke enerjiyi uzaklaştırdığın bir işlemdir. Çakralarındaki tıkanıklıkları temizledikten sonra, ruh halinde çarpıcı bir şekilde olumlu bir değişiklik hissedeceksin. Kendini rahat, sağlıklı ve bütün hissedeceksin.

Kendini tuhaf, depresif, karamsar veya düpedüz berbat hissettiğinde, çakraların dengesiz olabilir. Olağan semptomlar arasında sindirim sorunları, mide-bağırsak yolu, solunum sorunları, çene sorunları ve hatta alerjiler yer alır.

Çakralarının Dengeli Olduğunu Gösteren İşaretler

Dengeli bir çakra, huzur, sakinlik ve gergin durumlarda stres altında ezilmeme duygularıyla kanıtlanır. Engellenmemiş çakralar, enerjinin başının üstünden tüm vücuduna serbestçe akmasına neden olur.

Çakralarımızı Dengelemenin Kolay Yolları

Çakralarını dengelemenin kolay bir yolu sırt üstü uzanmaktır. Ardından, bağlı olan enerjiyi temizlemek için iki elini de salla.

Açık avuçlarını ilk çakranın üzerine koy ve saat yönünün tersine hareketlerle çakranın üzerinde dairesel hareketler yap. Avuçlarının çakranın 3 ila 5 cm üzerinde olduğundan emin ol. Bu hareketi yedi büyük çakranın tümü için yap.

Dairesel hareketleri yaparken çakra dengeleme olumlamalarını da dahil edebilirsin. Şöyle söyleyebilirsin: “Çakralarım sağlıklı,” “Çakralarımdan zehirli enerji salıyorum.”

Çakralarını dengelemenin bir başka yolu da zararlı yiyeceklerden kaçınmaktır. Bunlara işlenmiş gıdalar ve içecekler dahildir. Bol miktarda kök sebze, organik protein ve sağlıklı tahıl yediğinden emin ol.

Dengeli Çakralar Neden Önemlidir?

Kendini strese kaptırmamak için farkında olmalısın.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Dengesiz bir çakra, seni hafif ve neşeli bir yaşam sürmekten mahrum eder, bu nedenle çakralarını dengelemeye yardımcı olması için en az ayda bir kez bu tekniği kullandığından emin ol.