Ruh Rehberleri Hakkında Bilmen Gereken 10 Hayati Gerçek

Dünyanın karmaşık olduğunu, arkadaşlarının güvenilmez olduğunu ve hayatın tamamen umutsuz göründüğünü hissettiğin günler olduysa, nazik ve güvenilir bir yardım eline ihtiyacın var demektir.

Herkes ara sıra hayal kırıklığı ve üzüntü yaşar, ancak hayatın baskılarının kaldırılamayacak kadar ağır olduğu zamanlar vardır. Bu nedenle, kırılma noktana ulaşmadan önce Ruh Rehberlerini çağırmayı öğrenmen harika olur.

Ruh Rehberleri Kimlerdir?

Ruh Rehberleri, insanların en yüksek potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olan ışık varlıklarıdır. Farkında olmasan bile, yaşamını sürdürürken ruhunun Ruh Rehberlerinle temas halinde olmaya güçlü bir ihtiyacı vardır.

Her insanın, kendilerini korumaları ve esenlikleri için çevreleyen ruhsal varlıkları vardır. Bununla birlikte, bu tür varlıklarla iletişim kurmak her zaman basit bir mesele değildir. Ruh Rehberlerinle verimli iletişim ancak onların doğasını ve senin için amaçlarının ne olduğunu anladığında gerçekleşebilir.

Bu yüzden, onları daha iyi anlamana yardımcı olmak için, Ruh Rehberlerin hakkında bilmen gereken 10 şey var.

Gerçek 1: Ruh Rehberleri Ruh Dünyası İle Doğrudan Bağlantılıdır

Ruh Rehberleri seninle her temas kurduklarında Ruhlar Dünyasının özünü ve bilgeliğini beraberlerinde getirirler. Seni doğrudan ruhsal olan her şeye bağlayabilirler.

Gerçek 2: Ruh Rehberleri Her Zaman Seninledir

Koruyucu Meleklere benzer şekilde, Ruh Rehberleri, doğduğun gün Evren tarafından sana bakmak ve bu hayatta sana rehberlik etmek için atanmıştır.

Sen büyürken ortaya çıktılar ve seninle konuştular. Küçükken seninle oynadılar!

Çoğu zaman, yetişkinler bu harika, görünmeyen varlıkları “hayali bir arkadaş” veya çocuklarının hayal gücünün bir ürünü olarak görmezden gelirler. Ancak çocuklar hayali olmayan Ruh Rehberleri ile sohbet eder ve oynarlar.

Ne yazık ki, çocuklar büyüdükçe manevi dünyaya olan bağlılıkları gevşer. Yetişkin olma sürecinde çocuklar ruhsal yönlerini unutana kadar maddi şeylere daha fazla odaklanmaya başlarlar.

Aynı şekilde, yetişkinler unutsa bile, Ruh Rehberleri onların yanında olmaya devam eder. Bir yetişkin olarak bunu asla unutmamalısın.

Gerçek 3: Bir Yaşamda Birden Fazla Ruh Rehberin Olabilir.

Evet, doğru okudun! Bu dünyadaki amacına ulaşmana yardımcı olacak birden fazla Ruh Rehberin olabilir.

Bunun nedeni, dünyada belirli bir ruhsal amacının olmasıdır, bu nedenle Ruh Dünyası sana yardımcıların ve öğretmenlerin olarak hizmet etmek üzere birden fazla Ruh Rehberi atamıştır.

Gerçek 4: Ruh Rehberlerin, Dünyadaki Gerçek Amacını Gerçekleştirmende Sana Rehberlik Etmek İçin Buradalar.

Dünyaya gönderilen her ruhun başarması gereken bir görevi vardır ve Ruh Rehberleri bu amacı keşfetmene yardımcı olmak için buradalar.

Çoğumuz Karma sayesinde birçok kez yeniden doğduğumuzdan, geçmiş enkarnasyonlarımıza ait hatıraların çoğu ve hatta ruh amacımızın hatırasını tamamen unuturuz.

Ruh Rehberlerinin yardımıyla, yavaş ama emin adımlarla, bir kez daha reenkarne olmayı seçtiğin amacını hatırlayacaksın.

Gerçek amacın nedir? Dünyadaki gerçek amacın, ilahi benliğini yeniden keşfetmek ve öğrenmeleri gereken manevi derslerle mücadele eden başkaları için bir ışık feneri olmaktır.

Gerçek 5: Ruh Rehberleri, Özgür İrade Uygulamasını Engellemez.

Ruh Rehberlerin, asla ve asla, özgür iradenin uygulanmasının önüne geçmeyecek.

Ruh Rehberlerinin buraya sana rehberlik etmek için gönderildiğini unutma. Hem dünyadaki hem de ötesindeki “kurallara” dikkat ederler.

Aldığın risklerin olası sonuçları hakkında seni basitçe uyaracaklar. Ama bu dünyadaki yolculuğunda yapman gerektiğini düşündüğün şeyleri yapmana asla engel olmayacaklar.

Gerçek 6: Ruh Rehberleri Son Derece Gelişmiş Varlıklardır Ve Varoluşun Bir Veya Daha Fazla Yönünün Ustalarıdır.

Ruh Rehberleri, yüksek zekaya sahip varlıklardır ve varoluşun bir veya daha fazla veçhesinde değişen derecelerde ustalığa sahiptirler. Bu, maneviyatın, yaşam amacın, ruhsal, zihinsel, duygusal ve fiziksel gelişimin dahil olmak üzere refahınla ilgili diğer önemli konular hakkındaki soruları yanıtlarken her zaman güvenilir oldukları anlamına gelir.

Hatta bazı Ruh Rehberleri, hasta olduğunda sana yardımcı olabilir!

Gerçek 7: Ruh Rehberleri İçindeki Işığa Çekilir

Ruh Rehberlerini hayatına nasıl çekebilirsin?

Onlar ışık varlıklarıdır ve bu nedenle ışıktan olan şeylere de çekilirler.

Sevgi ve şefkatle doluysan, tüm dünyaya nezaket, sevgi ve şifa yayma görevinde sana yardımcı olacak daha fazla Ruh Rehberi çekeceksin.

Unutma, onlar kalbinden yayılan ışığa çekilirler.

Gerçek 8: Ruh Rehberlerini Başkalarıyla Paylaşamazsın.

Bazı Ruh Rehberleri, Evren tarafından yalnızca bireysel kişilere verilir.

Dolayısıyla, eğer bir Ruh Rehberi sana özel ise, Ruh Rehberlerinle iletişim kurabilen bir psişik medyum bile, bu rehberlerin onun da rehberi olmasını isteyemez.

Gerçek 9: Gerçek Ruh Rehberleri Sana Asla Rahatsızlık Hissi Vermez.

Işık alemlerinden varlıklar oldukları için, Ruh Rehberleri seni asla tedirgin veya korkmuş hissettirmez. Eğer iletişim kurduğun “Ruh Rehberleri” sana rahatsızlık ve korku getiriyorsa, o zaman onlar gerçek Ruh Rehberleri değildir.

Gerçek 10 – Ruh Rehberleri Her Zaman Daha İyi Bir İnsan Olmanı İsteyecektir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Ruh Rehberlerinin asıl amacı, mevcut enkarnasyonunda daha iyi bir insan olmana yardımcı olmaktır. Her zaman senin için en iyisini isterler ve daha iyiye yönelik olmaları koşuluyla, hayattaki hedeflerine ulaşmana yardımcı olurlar.